Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

МАШИНА В КРЕДИТ: ЗА ЧИ ПРОТИ?

Перша машина, як і перша дівчина, повинна бути особливою: з характером, блискучою фарбою на капоті і щоб всі навколо обов’язково заздрили. Ми довго придивляємося, прицінюємося, уявляємо себе за кермом – почуття захоплення зашкалює. Раціональне мислення відключається, головну роль грає імпульс.

Практично кожна людина, яка вперше купує авто, стикається з масою питань і одне з основних – чи варто брати машину в кредит? Сьогодні ми детальніше розглянемо це та інші супутні питання.

Машина в кредит: за чи проти?

Як не промахнутися?

Рішення купити машину прийнято, залишилася справа за малим – вибрати модель і знайти гроші на її придбання. В першу чергу варто визначитися з очікуваннями від майбутнього транспортного засобу. Наприклад, ви хочете компактну двомісну машину тільки для себе і другої половинки, або позашляховик для подорожей по пересіченій місцевості, а може спортивну модель, щоб ганяти по автобану?

Однак реальність вносить свої корективи: часу на подорожі вічно не вистачає, а в сім’ї очікується поповнення. Звичайно ж, змінити машину можна в будь-який момент, але в житті буває різне. Уявіть, що вибране авто буде з вами не рік, не два, а років 5 мінімум.

Те ж саме стосується і питання покупки. Кому б не хотілося розплатитися за автомобіль відразу? Природно, що це набагато вигідніше і зручніше. Однак ми не завжди можемо це зробити в силу різних факторів. В такому випадку перше, що спадає на думку – це кредит. Благо, практично кожен банк готовий укласти договір і видати позикові кошти, але будьте готові до сюрпризів:

  • Проаналізуйте свої фінансові можливості. Щоб отримати кредит на машину, банківським установам знадобляться вагомі докази вашого добробуту. Наприклад, довідка про доходи.
  • Оцініть початкові витрати на покупку. Деякі банки вимагають внесення початкового внеску, але є й ті, які пропонують машину в кредит без авансового внеску. Не забудьте включити в початкові витрати і інші обов’язкові платежі: страховка, держмито, банківські послуги за оформлення кредиту, реєстрація в ДАІ і так далі.
  • Дайте оцінку своєї фінансової надійності. Перш ніж переступити поріг фінустанови, рекомендуємо ненадовго встати на місце кредитного консультанта і подивитися зі сторони на свої перспективи. Перед тим, як видати або відмовити в кредиті, співробітники банку зіставляють інформацію по трьом параметрам: соціальний стан (вік, трудовий стаж), фінансові показники (наявність рахунку в банку, кредитна історія, рівень доходів) і запит клієнта (термін, сума, розмір авансу).
  • Підготовка пакету документів. Рекомендуємо завчасно подбає про збір необхідних документів та ознайомитися з вимогами до їх подачі. Врахуйте, що для приватних підприємців потрібні додаткові довідки.
  • Оформлення документів в банку. Щоб отримати машину в кредит, у відділенні фінансової установи необхідно заповнити два договори. В середньому, розраховуйте, що на оформлення кредиту у вас піде близько 2 годин.

Машина в кредит: за чи проти?

На що ще звернути увагу?

Якщо ж з кредитом на машину більш-менш зрозуміло, до речі, кредит онлайн отримати навряд чи вдасться, тому як сума не маленька, то інші питання залишаються відкритими.

Витрата бензину. Якщо машина в кредит у вас перша, ви навряд чи уявляєте собі скільки грошей іде на її заправку. Врахуйте, вартість бензину з кожним роком тільки зростає. Ми рекомендуємо звернути увагу на більш економічні варіанти, якщо ви не хочете віддавати за паливо більшу частину свого бюджету.

Нова або стара? Це питання турбує навіть водія зі стажем, не те що новачка. Справа в тому, що навіть досвідчений водій не завжди може визначити, в якому стані автомобіль. Тільки досвідчений автомеханік зможе відповісти на це питання. Дефекти і поломки можуть коштувати дуже дорого. Ви навіть не уявляєте наскільки.

Машина для навчання. Напевно вам неодноразово радили взяти авто дешевше, “а-ля варіант для навчання”. А тепер подумайте, навіщо вам машина? Для того щоб використовувати її за призначенням – їздити, або “на забій”? Щоб витрачати час гроші на її ремонт або використовувати в якості транспортного засобу?

 

Машина в кредит: за чи проти?

Як повернути кредит вчасно?

Ще одне важливе питання, яке потребує додаткового розгляду. Після того, як ви отримали кредит на машину в банку (отримати кредит онлайн на таку суму навряд чи вдасться), ознайомтеся з графіком виплат. Найчастіше у позичальника виникають такі проблеми з поверненням коштів:

Тимчасові фінансові труднощі. У всіх трапляються не найкращі часи. Однак це не привід засмучуватися і впадати в зневіру.

Порада: Зверніться в банк з проханням продовжити термін кредитування. Зв’яжіться з кредитним консультантом і поясніть йому причини того, що відбувається. Найчастіше питання пролонгації вирішується протягом 3-7 днів.

Ви не можете сплачувати кредит за складеним графіком. Можливо, гроші в ваш гаманець потрапляють зовсім в інші дати, які ніяк не стикуються з датами, визначеними банком.

Порада: Діємо за відомою схемою: зверніться в банк із заявою про те, що обрані дати вам не підходять. Є висока ймовірність того, що їх змінять на більш зручні.

Підвищення кредитної ставки. На щастя, дана проблема стосується позичальників не так часто, проте краще бути готовими до всього.

Порада: Якщо ви згодні з рішенням банку, вам запропонують підписати додаткову угоду. В іншому випадку є варіант повністю погасити борг або рефінансуватися в іншому банку.

Підсумок

Брати чи не брати машину в кредит – кожен вирішує для себе самостійно. Яке б рішення ви не прийняли, головне, щоб воно було зваженим. Бажаємо успіху!

Машина в кредит: за чи проти?

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2336 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит