Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Гроші в борг

 1. Умови отримання грошей у борг
 2. Переваги взяти гроші в борг у SOS CREDIT
 3. Популярні питання

Як діяти, якщо терміново потрібні гроші у борг? Попросити у друзів, але існує великий ризик зіпсувати відносини при несвоєчасному погашенні. Здати цінну річ у ломбард? На жаль, і з цим способом не все добре не повернули вчасно заборгованість, втратили дороге вам майно. Можна звернутися по допомогу до найближчого банку, але вони не працюють у вихідні, не дають кошти будь-кому і досить неохоче позичають готівкою.

Як бути? Звернутися до мікрокредитної компанії (МФО), наприклад, у SOS CREDIT. Отримати займ можна на:

 • ремонт;
 • навчання;
 • весілля;
 • лікування;
 • пластичну операцію;
 • відпочинок.

Умови отримання грошей у борг

Щоб подати заявку, досить бути повнолітнім громадянином України з паспортом/id-карткою та ідентифікаційним кодом, мати мобільний номер телефону і чинну банківську картку. Подати заявку можна на сайті у будь-який час доби. Система швидко обробить запит і видасть результат. Схвалена сума буде одразу перерахована на кредитну картку позичальника. Ніяких комісій й утриманих відсотків. Витратити мікрозайм можна на свій розсуд: гроші у борг на картку надаються цілодобово на будь-які потреби.

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Повернути займ потрібно єдиним внеском, немає потреби сплачувати його частинами. Оберіть найбільш зручний спосіб погашення:

 1. Сплата через Особистий Кабінет. Авторизуйтесь на сайті та сплатіть всю суму з банківської картки. Дозволяється дострокове погашення займу.
 2. Платіжні термінали. Для погашення слід ввести номер кредитного договору, ПІБ платника, ІПН. Деякі термінали стягують додатковий відсоток за проведення операції, важливо врахувати це при здійсненні платежу.
 3. Укрпошта або банк. Покажіть касиру реквізити, зазначені у кредитному договорі, і оплатіть. Збережіть чек.

Отримати гроші в борг

Переваги взяти гроші в борг у SOS CREDIT

Чому сьогодні все більше українців обирають швидкі гроші від SOS CREDIT? Визначальним фактором є не тільки вигідна відсоткова ставка, прозорі умови отримання, а й інші переваги:

 • Відстрочка сплати. Підходить термін сплати по кредиту, а грошей немає? Потрібно оформити пролонгацію на термін 7,15 або 30 днів. Щоб скористатися послугою, необхідно погасити відсотки. Подовжить термін дії договору і не хвилюйтеся про штрафи та особисту репутацію.
 • Програма лояльності. Кожен клієнт, який своєчасно погасив перший займ, автоматично стає учасником Програми Лояльності та отримує знижку -5% на наступний кредит. Кожен вчасно закритий займ збільшує розмір знижки. Постійні позичальники можуть заощадити до -50% від чинної ставки на постійній основі.
 • Мінімум часу для оформлення. Фінанси можуть знадобитися вночі або в екстрених ситуаціях, тому необхідно тільки заповнити анкету, вказати термін і потрібну суму. При повторному кредитуванні потрібно ще менше часу. Постійні клієнти можуть отримати кредит через телефон, відправивши СМС-повідомлення із зазначенням суми й кількості днів.
 • Оперативне обслуговування. Оформлення та отримання грошей у борг онлайн відбувається протягом 15 хвилин. Отримати грошові кошти можна у будь-який час: у вихідний день, свято або серед ночі.
 • Без бюрократії. Позичальникові потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Ніяких довідок про доходи, поручителів та інших доказів платоспроможності.
 • Промокоди й вигідні пропозиції. SOS CREDIT постійно пропонує промокоди та акції, що дозволяють заощадити до -50%.

Немає потреби просити своїх друзів, родичів чи колег бути поручителем. Отримання займу під низький відсоток буде збережено у таємниці. Оформлюючи кредит онлайн, ви не витрачаєте особистий час на відвідування фінустанови, черги, заповнення документів.

Оформити гроші в борг

Популярні питання

Хто може отримати гроші у борг на картку?

Миттєво оформити онлайн-займ у мікрофінансовій компанії можуть:

 • пенсіонери;
 • студенти (від 18 років);
 • матусі у декреті;
 • безробітні або особи без офіційного працевлаштування;
 • люди без довідки про доходи;
 • особи з поганою кредитною історією;
 • громадяни з судимістю;
 • військові;
 • українці без прописки.

Які потрібні документи?

Для отримання займу до зарплати в інтернеті потрібні лише паспорт/id-картка та ідентифікаційний код.

На який термін можна отримати гроші у борг?

Вигідно взяти гроші у борг можна на термін до 30 днів.

Терміново потрібні гроші в борг: як швидко відбувається оформлення?

Щоб подати заявку і дізнатися рішення, знадобиться не більше 20 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2578 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит