Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ БЕЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОХОДУ?

Інколи непередбачені життєві обставини вимагають термінового вкладення певної суми грошей. Способів вийти з такої ситуації кілька: взяти в борг у знайомих, звернутися до банку або МФО (мікрофінансову організацію). Але не завжди є час шукати гроші по друзях, а для банка необхідно підготувати безліч довідок. А чи можна отримати в банку кредит без доходу?

Як довести платоспроможність і отримати кредит без доходу офіційного?

Відомо, що банки надають займи тільки тим клієнтам, які можуть підтвердити свій дохід документально. На жаль, не всі потенційні клієнти можуть надати необхідні папери. Наприклад, майбутній позичальник працює неофіційно або має кілька джерел доходу, якими він може спокійно гасити кредит, але вони не мають документального підтвердження.

Як оформити кредит без підтверждення доходу?

Підтвердіть свою платоспроможність, використовуючи наведені нижче поради:

  • Покажіть виписки з банківських рахунків. Кредитні фахівці можуть у повній мірі оцінити вашу платоспроможність за виписками за останні 6 місяців. До уваги приймаються усі платежі – сплата комунальних послуг, розрахунки в магазинах, купівля квитків.
  • Надайте закордонний паспорт. Важливо, щоб у документі були присутні свіжі відмітки про перетин кордону. Кредитор розуміє, що позичальник здатний організувати для себе повноцінну подорож.
  • Підтвердіть додатковий дохід. Якщо у вас є додаткові джерела доходів – здача в оренду нерухомості, послуги фрілансу, репетиторство, просто принесіть підтвердження. Можна показати договір про оренду або інший документ, що підтверджує факт надання послуг. У будь-якому випадку, шанси отримати кредит збільшуються у кілька разів.
  • Пред’явіть додаткові виплати. Пенсіонерам, студентам, мамам у декретній відпустці практично нереально отримати в банку кредит без підтвердження доходу. В цьому випадку слід надати документ, який підтверджує, що ви отримуєте пенсію, стипендію або допомогу на дитину.
  • Надайте кредитну карту. Оформлення кредитної картки – відмінна можливість поліпшити свій кредитний рейтинг. Якщо ви постійно сплачуєте покупки кредиткою і своєчасно повертаєте кошти, то покажете себе як надійний платник.

Приймаючи рішення, банк обов’язково врахує усі надані документи. Таким чином ви істотно підвищуєте свої шанси на отримання потрібної суми.

Як отримати кредит без доходу в МФО?

Якщо вам необхідна невеличка сума на короткий термін до 30 днів, звертатися до банку безглуздо. В такому випадку краще оформити займ в МФО.

Більшість МФО пропонують лояльні умови для співпраці – для оформлення кредиту клієнту необхідно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Ви можете отримати бажану суму без довідки про доходи.

Як оформити кредит без підтверждення доходу?

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує кредит онлайн студентам, пенсіонерам, безробітним, українцям із зіпсованою кредитною історією. Вам не знадобиться витрачати час на відвідування офісу, оскільки усі операції здійснюються в онлайн-режимі. Вам необхідно:

  1. Пройти реєстрацію на сайті soscredit.ua і прикріпити сканкопіі документів, що засвідчують особу.
  2. Подати заявку, де необхідно вказати суму й термін кредитування.
  3. Дочекатися позитивного рішення та отримати гроші на картку.

Щоб заощадити до -50% на відсотках по кредиту, використовуйте промокоди від компанії SOS CREDIT. Підписуйтесь на розсилку новин від нашого сервісу або долучайтеся до офіційних спільнот в соціальних мережах, щоб бути в курсі найбільш вигідних пропозицій.

Нові клієнти можуть отримати до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%.

Кредит без підтвердження доходу від онлайн-сервісу SOS CREDIT – це швидкий і вигідний спосіб отримати потрібну суму на банківську картку.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1169 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит