Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ БЕЗ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ДОХОДУ?

Інколи непередбачені життєві обставини вимагають термінового вкладення певної суми грошей. Способів вийти з такої ситуації кілька: взяти в борг у знайомих, звернутися до банку або МФО (мікрофінансову організацію). Але не завжди є час шукати гроші по друзях, а для банка необхідно підготувати безліч довідок. А чи можна отримати в банку кредит без доходу?

Як довести платоспроможність і отримати кредит без доходу офіційного?

Відомо, що банки надають займи тільки тим клієнтам, які можуть підтвердити свій дохід документально. На жаль, не всі потенційні клієнти можуть надати необхідні папери. Наприклад, майбутній позичальник працює неофіційно або має кілька джерел доходу, якими він може спокійно гасити кредит, але вони не мають документального підтвердження.

Як оформити кредит без підтверждення доходу?

Підтвердіть свою платоспроможність, використовуючи наведені нижче поради:

  • Покажіть виписки з банківських рахунків. Кредитні фахівці можуть у повній мірі оцінити вашу платоспроможність за виписками за останні 6 місяців. До уваги приймаються усі платежі – сплата комунальних послуг, розрахунки в магазинах, купівля квитків.
  • Надайте закордонний паспорт. Важливо, щоб у документі були присутні свіжі відмітки про перетин кордону. Кредитор розуміє, що позичальник здатний організувати для себе повноцінну подорож.
  • Підтвердіть додатковий дохід. Якщо у вас є додаткові джерела доходів – здача в оренду нерухомості, послуги фрілансу, репетиторство, просто принесіть підтвердження. Можна показати договір про оренду або інший документ, що підтверджує факт надання послуг. У будь-якому випадку, шанси отримати кредит збільшуються у кілька разів.
  • Пред’явіть додаткові виплати. Пенсіонерам, студентам, мамам у декретній відпустці практично нереально отримати в банку кредит без підтвердження доходу. В цьому випадку слід надати документ, який підтверджує, що ви отримуєте пенсію, стипендію або допомогу на дитину.
  • Надайте кредитну карту. Оформлення кредитної картки – відмінна можливість поліпшити свій кредитний рейтинг. Якщо ви постійно сплачуєте покупки кредиткою і своєчасно повертаєте кошти, то покажете себе як надійний платник.

Приймаючи рішення, банк обов’язково врахує усі надані документи. Таким чином ви істотно підвищуєте свої шанси на отримання потрібної суми.

Як отримати кредит без доходу в МФО?

Якщо вам необхідна невеличка сума на короткий термін до 30 днів, звертатися до банку безглуздо. В такому випадку краще оформити займ в МФО.

Більшість МФО пропонують лояльні умови для співпраці – для оформлення кредиту клієнту необхідно надати тільки паспорт та ідентифікаційний код. Ви можете отримати бажану суму без довідки про доходи.

Як оформити кредит без підтверждення доходу?

Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує кредит онлайн студентам, пенсіонерам, безробітним, українцям із зіпсованою кредитною історією. Вам не знадобиться витрачати час на відвідування офісу, оскільки усі операції здійснюються в онлайн-режимі. Вам необхідно:

  1. Пройти реєстрацію на сайті soscredit.ua і прикріпити сканкопіі документів, що засвідчують особу.
  2. Подати заявку, де необхідно вказати суму й термін кредитування.
  3. Дочекатися позитивного рішення та отримати гроші на картку.

Щоб заощадити до -50% на відсотках по кредиту, використовуйте промокоди від компанії SOS CREDIT. Підписуйтесь на розсилку новин від нашого сервісу або долучайтеся до офіційних спільнот в соціальних мережах, щоб бути в курсі найбільш вигідних пропозицій.

Нові клієнти можуть отримати до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%.

Кредит без підтвердження доходу від онлайн-сервісу SOS CREDIT – це швидкий і вигідний спосіб отримати потрібну суму на банківську картку.

 

755 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит