Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ БЕЗ ВІЙСЬКОВОГО КВИТКА – ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ?

Взагалі військовий квиток – це важливий документ для кожного чоловіка. Повсякчас цей документ запитують при прийомі на роботу, для отримання кредиту в банку та в деяких інших випадках.

На відміну від будь-яких банківських установ чи кредитних спілок у компанії SOS CREDIT можна взяти гроші без військового квитка та додаткових документів. Усе, що вам потрібно: паспорт або ID-картка та ІПН (Ідентифікаційний Номер Фізичної особи). До речі, військовослужбовців це також стосується.

Чому ж банкам потрібен військовий квиток від час оформлення займу? Повсякчас трапляються випадки коли банківські установи вимагають у чоловіків призивного віку військовий квиток, адже взявши кредит, наприклад, на придбання автомобіля, молодий чоловік може відправитися служити в армію, і тоді повернення боргу опиняється під сумнівом. Як і паспорт, військовий квиток можна загубити, або ж його може й не бути взагалі, тоді як іти по нього до військкомату – це окремий життєвий досвід, до того ж не дуже приємний. SOS CREDIT не бачить проблем там, де бачать їх інші, і розуміє почуття своїх клієнтів. Тому пропонує оформити кредит без зайвого клопоту.

Кредит без військвого квитка — чи можливо це?

Кредит по військовому квитку: які умови?

Однак бувають і протилежні випадки, коли паспорт або ID-картка недоступні або втрачені. Цікаво, чи можливо отримати кредит маючи військовий квиток? Що стосується сервісу онлайн-кредитування SOS CREDIT, перелік документів залишається незмінним – паспорт та ідентифікаційний номер фізичної особи. Тому у разі втрати цих документів ми пропонуємо вам відновити їх і тільки після цього подавати заявку на кредит онлайн на нашому сайті.

Звичайно деякі приватні кредитори можуть видавати кредит під військовий квиток, але чи варто довіряти їм? Бо жоден законодавчий акт не регулює цього питання в Україні, а без цього довіряти свої особисті дані комусь-підозрілому не варто. Ви напевно чули про неодноразові випадки, коли українці отримували кредит у приватних кредиторів. Нерідко траплялося наступне: у разі виникнення складнощів з поверненням боргу кредитори починали тероризувати займачів. Хіба не прикро?

Чим відрізняються мікрофінансові організації, а саме компанія SOS CREDIT? При виникненні будь-яких фінансових несподіванок у вас буде можливість оформити пролонгацію. Це послуга, яка дозволяє продовжити термін кредитування на безоплатній основі. Для підключення потрібно тільки зайти до Особистого Кабінету та активувати її.

Кредит без військвого квитка — чи можливо це?

Кредит військовим в Україні

До речі, військовослужбовці – часті гості послуг мікрокредитування. Це цілком зрозуміло, бо взяти гроші та борг можна із будь-якого куточку України. Головне – наявність пристрою із доступом до мережі інтернет. Найчастіше кредит військовим видають не тільки готівкою, але й на будь яку банківську картку України.

До речі, якщо ви військовослужбовець, то отримаєте кредит без військового квитка. Достатньо стандартних документів, про які ми писали вище. Хочеться окремо звернути вашу увагу на постійні знижки, які можна отримати в компанії SOS CREDIT. По-перше, це промокоди – спеціальні цифрові або буквенні комбінації, після застосування яких ви отримуєте знижку до -50%. Інша пропозиція для постійних клієнтів – Програма Лояльності за якою кожен клієнт може заощадити до -50% по кредиту. Чим же промокод відрізняється від Програми Лояльності, запитаєте ви?

Коли ви отримуєте кредит для військових або для інших категорій займачів, промокод можна використати один раз. На відміну від Програми Лояльності, де знижки повсякчас зростають. До того ж, ними можна користуватися багаторазово. Досить зволікати! Подавайте заявку на кредит та отримуйте гроші на картку вже за декілька хвилин після погодження!

 

987 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит