Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

КРЕДИТ БЕЗ ВІЙСЬКОВОГО КВИТКА – ЧИ МОЖЛИВО ЦЕ?

Взагалі військовий квиток – це важливий документ для кожного чоловіка. Повсякчас цей документ запитують при прийомі на роботу, для отримання кредиту в банку та в деяких інших випадках.

На відміну від будь-яких банківських установ чи кредитних спілок у компанії SOS CREDIT можна взяти гроші без військового квитка та додаткових документів. Усе, що вам потрібно: паспорт або ID-картка та ІПН (Ідентифікаційний Номер Фізичної особи). До речі, військовослужбовців це також стосується.

Чому ж банкам потрібен військовий квиток від час оформлення займу? Повсякчас трапляються випадки коли банківські установи вимагають у чоловіків призивного віку військовий квиток, адже взявши кредит, наприклад, на придбання автомобіля, молодий чоловік може відправитися служити в армію, і тоді повернення боргу опиняється під сумнівом. Як і паспорт, військовий квиток можна загубити, або ж його може й не бути взагалі, тоді як іти по нього до військкомату – це окремий життєвий досвід, до того ж не дуже приємний. SOS CREDIT не бачить проблем там, де бачать їх інші, і розуміє почуття своїх клієнтів. Тому пропонує оформити кредит без зайвого клопоту.

Кредит без військвого квитка — чи можливо це?

Кредит по військовому квитку: які умови?

Однак бувають і протилежні випадки, коли паспорт або ID-картка недоступні або втрачені. Цікаво, чи можливо отримати кредит маючи військовий квиток? Що стосується сервісу онлайн-кредитування SOS CREDIT, перелік документів залишається незмінним – паспорт та ідентифікаційний номер фізичної особи. Тому у разі втрати цих документів ми пропонуємо вам відновити їх і тільки після цього подавати заявку на кредит онлайн на нашому сайті.

Звичайно деякі приватні кредитори можуть видавати кредит під військовий квиток, але чи варто довіряти їм? Бо жоден законодавчий акт не регулює цього питання в Україні, а без цього довіряти свої особисті дані комусь-підозрілому не варто. Ви напевно чули про неодноразові випадки, коли українці отримували кредит у приватних кредиторів. Нерідко траплялося наступне: у разі виникнення складнощів з поверненням боргу кредитори починали тероризувати займачів. Хіба не прикро?

Чим відрізняються мікрофінансові організації, а саме компанія SOS CREDIT? При виникненні будь-яких фінансових несподіванок у вас буде можливість оформити пролонгацію. Це послуга, яка дозволяє продовжити термін кредитування на безоплатній основі. Для підключення потрібно тільки зайти до Особистого Кабінету та активувати її.

Кредит без військвого квитка — чи можливо це?

Кредит військовим в Україні

До речі, військовослужбовці – часті гості послуг мікрокредитування. Це цілком зрозуміло, бо взяти гроші та борг можна із будь-якого куточку України. Головне – наявність пристрою із доступом до мережі інтернет. Найчастіше кредит військовим видають не тільки готівкою, але й на будь яку банківську картку України.

До речі, якщо ви військовослужбовець, то отримаєте кредит без військового квитка. Достатньо стандартних документів, про які ми писали вище. Хочеться окремо звернути вашу увагу на постійні знижки, які можна отримати в компанії SOS CREDIT. По-перше, це промокоди – спеціальні цифрові або буквенні комбінації, після застосування яких ви отримуєте знижку до -50%. Інша пропозиція для постійних клієнтів – Програма Лояльності за якою кожен клієнт може заощадити до -50% по кредиту. Чим же промокод відрізняється від Програми Лояльності, запитаєте ви?

Коли ви отримуєте кредит для військових або для інших категорій займачів, промокод можна використати один раз. На відміну від Програми Лояльності, де знижки повсякчас зростають. До того ж, ними можна користуватися багаторазово. Досить зволікати! Подавайте заявку на кредит та отримуйте гроші на картку вже за декілька хвилин після погодження!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2421 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит