Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Види стипендій України

 1. Яка зараз стипендія
 2. Кому підвищать стипендії у 2022 році
 3. Стипендії для школярів

Студенти очної форми мають право на здобуття стипендії. Вона є щомісячними грошовими виплатами від закладу за успішні показники у навчанні як у середньому, так і у вищому навчальному закладі України.

На території нашої країни діє 3 види стипендії:

 • соціальна;
 • президентська;
 • академічна.

Поговоримо про кожну окремо.

Соціальна стипендія. Вона належить таким категоріям студентів:

 • які не мають батьків та опікунів;
 • які проживають у сім’ях з невеликим достатком;
 • із певними фізичними обмеженнями;
 • з досвідом роботи у шахті з важкими та небезпечними умовами, терміном від 3 років та більше;
 • їхні батьки є ветеранами війни;
 • їхні батьки стали жертвами аварії на Чорнобильській АЕС;
 • переселенці.

Особливістю такого виду стипендії в Україні є те, що вона належить за законом на підставі державних пільг та гарантій. Її виплата є стабільною. Але якщо студент не має атестації, то її йому нараховувати не будуть.

Чи збільшаться стипендії в Україні у 2022 році?

Аби отримувати стипендію за навчання такого виду, пишеться та подається заява на ім’я ректора щодо надання матеріальної виплати. У ньому потрібно вказати своє ПІБ, дату народження, адресу за місцем реєстрації, підставу за якою вам належить така стипендія. Крім заяви знадобиться копія паспорта, копія ІПН та документи для підтвердження своєї пільгової категорії. Після цього буде видано наказ щодо подібних виплат вам.

Президентська стипендія. Вона призначатиметься лише тим студентам, які здобули перемогу у Всеукраїнських конкурсах чи олімпіадах.

Академічна стипендія. Вона призначається студентам, які пройшли атестацію за навчальними семестрами. Якщо ж її було здано, під час однієї із сесій на незадовільний бал, то виплати не буде, але її можна відновити після успішного складання сесії.

Академічна стипендія буває звичайною та підвищеною. Першу одержують за атестацію від 4 балів. Другу за певні успіхи у навчальному процесі. Вона належить тим студентам, які здали сесію виключно на відмінно або ж, які відрізняються активністю в науковому, творчому та навчальному процесі.

Яка зараз стипендія

До вашої уваги пропонується стипендія на місяць у 2021 для учнів у технікумах, коледжах та ліцеях І-ІІ рівня акредитації. Сюди належить і стипендія в коледжі.

 1. Соціальна – 890 гривень.
 2. Звичайна – 980 гривень.
 3. Підвищена – 1250 гривень.
 4. Президентська – 1900 гривень.

Соціальна стипендія для учнів у ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації 1180 гривень. Підвищена стипендія – 2360 гривень.

Стипендія на місяць у 2021 для учнів у професійно-технічних училищах

 1. Соціальна – 450 гривень.
 2. Максимальна соціальна, яка надається сиротам — 1180 гривень.
 3. Звичайна – 490 гривень;
 4. Президентська – 1200 гривень.

Студент ВНЗ має мінімальну академічну стипендію 1300 гривень — належить вона, починаючи від бакалавра до аспіранта. Підвищена стипендія – 1660 грн. Президентська – 2200 гривень.

Чи збільшаться стипендії в Україні у 2022 році?

Кому підвищать стипендії у 2022 році

Кабмін заявив про підвищення стипендії із січня наступного року. Найбільш помітним воно буде для учнів у професійно-технічних закладах. Розмір академічної стипендії тепер буде 1250-2550 гривень – усе залежить від рівня освіти. Але щойно збільшаться стипендії — зменшиться кількість самих студентів, які можуть на них розраховувати. Підвищення стипендії в Україні 2021 року не було. На нього впливає економічна ситуація та бюджетний стан.

Стипендії для школярів

Українські школярі мають таке право. Уряд визначив 1000 гривень для цієї стипендії. На даний момент належить вона київським школярам, ​​які є переможцями та призерами олімпіад. Це можуть бути як звичайні міські, так і всеукраїнські чи міжнародні. Тобто вони досягають успіхів у вивченні шкільної програми та використовують свої знання на заходах широкого масштабу. Крім цього, на шкільну стипендію можуть розраховувати і діти, які досягли високих результатів у ході навчального процесу.

До речі, стипендіальна практика у столиці відома ще з 2012 року. Тоді дітям належало 300 грн/місяць.

SOS CREDIT надає послуги студентам з 18 років, тому можете звернутися будь-коли. Ми чудово розуміємо, що освітньої стипендії — навіть підвищеної, не вистачає для того, аби нормально харчуватися та забезпечити себе всім необхідним. А студентів, на жаль, не дуже охоче приймають на роботу. Навіть підвищена стипендія в Україні не може покрити усі ці витрати. Оформити кредит можна на суму до 10000 гривень новим клієнтів і до 15000 гривень — постійним. У нас діє послуга пролонгації, аби ви змогли погасити кредит трохи згодом. Наша служба підтримки готова надати кваліфіковану та оперативну допомогу. Беріть участь у наших акціях та розіграшах, аби вигідно заощадити та стати володарем цінних призів: смартфонів, путівок, сертифікатів тощо. Ми за те, щоб студенти України могли дозволити собі набагато більше, ніж на те розрахована стипендія!

988 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит