Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Хто такий кредитний донор?

Кожному з нас час від часу потрібні гроші для рішення фінансових проблем. На жаль, не кожен українець може звернутися з цим питання до банка – хтось має зіпсовану кредитну історію, а інший не у змозі підтвердити платоспроможність. Кредитний донор допомагає вирішити такі складні завдання.

Кредитний донор – хто це взагалі такий? Це людина з чудовою кредитною історією, з гарною заробітною платнею (обов’язково офіційною) та відповідає всім вимогам банку до ідеального позичальника.

Хто такий кредитний донор?

Як знайти кредитного донора та правильно з ним співпрацювати?

У чому полягає донорство? Людина з високим кредитним рейтингом йде до банка та отримує на своє ім’я займ. За надані послуги вона бере комісію до – 30% від суми. Якщо кредитний донор працює не як самостійна одиниця, а співпрацює з організацією-посередником, то їй також необхідно перерахувати винагороду – 30% від суми. Зрештою клієнт отримує близько 50% від початкової суми кредиту, але при цьому він повинен буде погасити займ повністю, та ще й комісії, страховки та відсотки, що набігли.

Всі відносини між замовником та позичальником мають бути закріплені на папері: підписується двосторонній договір, де обумовлюються всі нюанси спільної роботи. Для власної безпеки донори інколи співпрацюють з компаніями-посередниками. Якщо замовник з якоїсь причини не схоче повертати банкові займ, організація буде звертатися до суду, щоб стягнути гроші.

У більшості випадків схема співпраці виглядає наступним чином:

  • Ви знаходите через оголошення або Інтернет людину, яка готова оформити на себе банківський займ.
  • Обговорюєте умови роботи, підписуєте договір.
  • Кредитний донор йде до банку, оформляє кредит, отримує гроші та віддає замовнику суму, що була обумовлена заздалегідь. Відсоток за роботу він одразу забирає собі. Трапляється, що справжній позичальник виступає поручителем.
  • Далі замовник повністю виконує свої зобов’язання перед банком – вносить платежі в зазначений термін.

Чимало позичальників прагнуть заощадити, і в цьому випадку кредитний донор без передоплати буде ідеальним рішенням. У першу чергу слід шукати людину, готову взяти на себе зобов’язання перед фінустановою, серед друзів, родичів та знайомих. Інколи вони допомагають безкоштовно або за символічну плату.

Кредитний донор – недоліки співпраці

Попри масу переваг, існують вагомі “мінуси” роботи з кредитними донорами:

  • Він може не погодитися брати довгостроковий займ або велику суму. І це можна зрозуміти, оскільки людина бере зобов’язання на себе і якщо замовник зникне, саме на неї ляже тягар виплат. Можна звернутися до суду, але це додаткові гроші, час та нерви.
  • Для замовника теж є мінус. Оформлюючи займ на донора, ви не зможете виправити свою кредитну історію та підвищити рейтинг, навіть якщо будете сумлінно виконувати свої зобов’язання та сплачувати платежі вчасно.

Хто такий кредитний донор?

Стоп – вам не потрібен кредитний донор!

Якщо вам необхідні гроші, не шукайте посередників, зверніться по допомогу до мікрокредитної компанії (МФО). SOS CREDIT пропонує гроші онлайн людям із зіпсованою кредитною історією, безробітним, українцям, які працюють неофіційно, студентам, пенсіонерам та іншим громадянам, яким відмовляють у банках.

Звертаючись до МФО, ви отримуєте всю суму на руки, вам не потрібно сплачувати відсотки посередникам. Крім того, повернувши своєчасно займ, ви покращуєте свою кредитну історію. Співпраця з МФО – це маса переваг!

Нові клієнти можуть отримати до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні позичальники можуть заощаджувати до -65%, долучившись до Програми Лояльності. Ніяких прихованих комісій, платежів, застави та поручителя. Все, що необхідно від клієнта – паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка банку й мобільний телефон. Для заповнення анкети та подачі заявки потрібно трохи вільного часу та мобільний пристрій. Надалі для оформлення кредиту онлайн ви будете витрачати не більше 5 хвилин.

Коли все ж таки потрібен кредитний донор? Якщо вам необхідно отримати великий банківський займ на тривалий термін. В інших випадках звертайтеся до МФО.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2274 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит