Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Хто такий кредитний донор?

Кожному з нас час від часу потрібні гроші для рішення фінансових проблем. На жаль, не кожен українець може звернутися з цим питання до банка – хтось має зіпсовану кредитну історію, а інший не у змозі підтвердити платоспроможність. Кредитний донор допомагає вирішити такі складні завдання.

Кредитний донор – хто це взагалі такий? Це людина з чудовою кредитною історією, з гарною заробітною платнею (обов’язково офіційною) та відповідає всім вимогам банку до ідеального позичальника.

Хто такий кредитний донор?

Як знайти кредитного донора та правильно з ним співпрацювати?

У чому полягає донорство? Людина з високим кредитним рейтингом йде до банка та отримує на своє ім’я займ. За надані послуги вона бере комісію до – 30% від суми. Якщо кредитний донор працює не як самостійна одиниця, а співпрацює з організацією-посередником, то їй також необхідно перерахувати винагороду – 30% від суми. Зрештою клієнт отримує близько 50% від початкової суми кредиту, але при цьому він повинен буде погасити займ повністю, та ще й комісії, страховки та відсотки, що набігли.

Всі відносини між замовником та позичальником мають бути закріплені на папері: підписується двосторонній договір, де обумовлюються всі нюанси спільної роботи. Для власної безпеки донори інколи співпрацюють з компаніями-посередниками. Якщо замовник з якоїсь причини не схоче повертати банкові займ, організація буде звертатися до суду, щоб стягнути гроші.

У більшості випадків схема співпраці виглядає наступним чином:

  • Ви знаходите через оголошення або Інтернет людину, яка готова оформити на себе банківський займ.
  • Обговорюєте умови роботи, підписуєте договір.
  • Кредитний донор йде до банку, оформляє кредит, отримує гроші та віддає замовнику суму, що була обумовлена заздалегідь. Відсоток за роботу він одразу забирає собі. Трапляється, що справжній позичальник виступає поручителем.
  • Далі замовник повністю виконує свої зобов’язання перед банком – вносить платежі в зазначений термін.

Чимало позичальників прагнуть заощадити, і в цьому випадку кредитний донор без передоплати буде ідеальним рішенням. У першу чергу слід шукати людину, готову взяти на себе зобов’язання перед фінустановою, серед друзів, родичів та знайомих. Інколи вони допомагають безкоштовно або за символічну плату.

Кредитний донор – недоліки співпраці

Попри масу переваг, існують вагомі “мінуси” роботи з кредитними донорами:

  • Він може не погодитися брати довгостроковий займ або велику суму. І це можна зрозуміти, оскільки людина бере зобов’язання на себе і якщо замовник зникне, саме на неї ляже тягар виплат. Можна звернутися до суду, але це додаткові гроші, час та нерви.
  • Для замовника теж є мінус. Оформлюючи займ на донора, ви не зможете виправити свою кредитну історію та підвищити рейтинг, навіть якщо будете сумлінно виконувати свої зобов’язання та сплачувати платежі вчасно.

Хто такий кредитний донор?

Стоп – вам не потрібен кредитний донор!

Якщо вам необхідні гроші, не шукайте посередників, зверніться по допомогу до мікрокредитної компанії (МФО). SOS CREDIT пропонує гроші онлайн людям із зіпсованою кредитною історією, безробітним, українцям, які працюють неофіційно, студентам, пенсіонерам та іншим громадянам, яким відмовляють у банках.

Звертаючись до МФО, ви отримуєте всю суму на руки, вам не потрібно сплачувати відсотки посередникам. Крім того, повернувши своєчасно займ, ви покращуєте свою кредитну історію. Співпраця з МФО – це маса переваг!

Нові клієнти можуть отримати до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. Постійні позичальники можуть заощаджувати до -65%, долучившись до Програми Лояльності. Ніяких прихованих комісій, платежів, застави та поручителя. Все, що необхідно від клієнта – паспорт, ідентифікаційний код, банківська картка банку й мобільний телефон. Для заповнення анкети та подачі заявки потрібно трохи вільного часу та мобільний пристрій. Надалі для оформлення кредиту онлайн ви будете витрачати не більше 5 хвилин.

Коли все ж таки потрібен кредитний донор? Якщо вам необхідно отримати великий банківський займ на тривалий термін. В інших випадках звертайтеся до МФО.

 

958 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит