Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи можуть дати позику з відкритими простроченнями?

  1. Де взяти кредит із простроченням
  2. Які умови оформлення позики з простроченням
  3. Як здійснюється перевірка позичальника

Не буде відкриттям те, що банкам не подобається, коли у позичальника є кредити з простроченням і поганою кредитною історією — вони, найімовірніше, відмовлять. Варто враховувати, що такі установи завжди перевіряють кредитну історію. І приховати її не вийде. Ця інформація міститься в БКІ і для перевірки знадобиться всього кілька кліків.

Перше МФО в Україні з’явилося після 2010 року. До цього, якщо людина і хотіла отримати кредит з простроченням — не могла. Їй доводилося просити в борг у близьких. Ті, хто це робив, знають, що часто надходять запитання, для чого саме потрібні гроші. До того ж, не кожен дасть їх просто так. Якщо це не родич, то, нехай і під мінімальний, але все ж відсоток.

З появою МФО ситуація змінилася. Тепер можна без проблем взяти кредит з великими простроченнями без поручителів і застави. Крім того, для цього не знадобиться відвідувати саме МФО і надавати довідку з місця роботи, інші обов’язкові довідки для банку.

Де взяти кредит із простроченням

Конкуренція МФО на сьогоднішній день велика. У кожного свої умови і вигоди для клієнтів. У рейтингу МФО ми перебуваємо на перших позиціях, так як надаємо послуги вже понад 8 років і заслужили довіру у громадян України.

SOS CREDIT — це кредит:
1. Без зайвих перевірок.
2. З мінімальним відсотком відмов.
3. Із зіпсованою кредитною історією.
4. Без зайвих дзвінків.

Наші клієнти отримують кредит онлайн з простроченням всього за 15 хвилин. Сама процедура доведена до автоматизму завдяки системам, які використовуються в обслуговуванні. Це скорингова система, що обробляє заявку. Система BankID, що допомагає миттєво встановити особу позичальника. Це перевірка банківської картки — її верифікація.

SOS CREDIT лояльний у своїх вимогах до клієнтів, тому понад 95% тих, хто звертається, схвалюються послуги. Відмову можна отримати тільки у винятках. По-перше, це коли ви заповнюєте заявку з помилками. Перед подачею рекомендуємо її ретельно перевіряти. По-друге, це коли система зчитує, що під виглядом порядного клієнта насправді ховається аферист.

У нас достатньо клієнтів, які оформляють кредит із простроченням за мікропозиками. Важливо враховувати, що оскільки мікропозика передбачає собою невелику суму, то краще взяти її на прийнятний для себе термін і погасити. У нас максимальна сума — до 15 000 гривень. Кожна погашена мікропозика покращує вашу кредитну історію.

Співробітники SOS CREDIT ніколи не турбують клієнтів без потреби. Ми не передаємо їхні дані стороннім особам. Ми даємо гарантію, що під час роботи використовуються тільки перевірені та ліцензійні системи захисту інформації.

Які умови оформлення позики з простроченням

Незважаючи на лояльне ставлення до клієнтів, існує кілька обов’язкових умов.

Вікова категорія SOS CREDIT схвалює заявку позичальникам, яким на момент подачі є 18 повних років. Максимальний допустимий вік — 90 років. Таким чином, взяти кредит онлайн із простроченням можуть навіть пенсіонери.
Документи Для співпраці потрібно мати українське громадянство. Ми надаємо послуги клієнтам за наявності у них паспорта та ідентифікаційного коду платника податків.
Перерахування грошей на картку Отримати позику з простроченням можна онлайн на банківську картку клієнта. Важлива умова, аби вона належала українському банку. На картки, що були випущені в інших країнах, переказ не здійснюється.

1. Для подання заявки потрібно перейти на сайт сервісу. Ми працюємо цілодобово, тому якщо гроші потрібно отримати терміново, то 15 хвилин — і вони будуть у вас.

2. На кредитному калькуляторі оберіть суму — до 15000 гривень, і термін — до 30 днів. За необхідності завжди можна пролонгувати кредит. Ознайомтеся з попередніми умовами. Якщо вам щось не підходить, то їх можна підкоригувати, внісши зміни в суму або термін. Перший кредит у нас отримують під вигідну відсоткову ставку від 0,01%.

3. Створіть особистий кабінет клієнта SOS CREDIT. У ньому можна активувати пролонгацію, подивитися дату погашення боргу, завантажити підтверджувальний документ, оформити новий кредит.

4.  Коли заявку буде оброблено, вам надійде повідомлення про це. Система надасть договір про надання послуг, який потрібно підписати.

5. Щойно ви поставили підпис, погодившись у такий спосіб із нашими умовами, ми переказуємо гроші на банківську картку.

Процедура погашення теж відбувається досить швидко і просто. Особливо, якщо робити це на сайті. Можна увійти в особистий кабінет і оплатити з нього або натиснути на кнопку “Сплатити”.

Крім як на сайті, погасити можна через термінал або в касі банку/”Укрпошти”. Для цього потрібно знати всю суму, що треба повернути, враховуючи комісію від системи за таку операцію. Система запросить інформацію про реквізити. Не забувайте про призначення платежу — його необхідно вказувати обов’язково. При оплаті через термінали “ПриватБанку”, можна ознайомитися з існуючими тут.

Могут ли дать займ с открытыми просрочками?

У SOS CREDIT є служба підтримки, з якою можна зв’язатися як з питань погашення, так і інших, якщо ви берете кредит на картку з великими простроченнями. Її режим роботи з 08:00 до 21:00.

Як здійснюється перевірка позичальника

Аби переконатися, що позичальник не шахрай, ми вдаємося до таких перевірок:

  • Аутентифікація через BankID.
  • Верифікація банківської картки.
  • Скорингова система.

За допомогою них нам вдається одразу викрити громадянина, який намагається отримати гроші обманним шляхом.
Коли позичальник шукає гроші за запитом “кредит з простроченням і поганою кредитною історією Україна”, то він хоче бути впевненим, що йому допоможуть. SOS CREDIT надає послуги громадянам у критичних ситуаціях — звертайтеся. Ми працюємо без вихідних і на вигідних умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;
•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;
•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;
• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.
1017 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит