Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Розлучення в Україні під час війни

  1. Розірвання шлюбу за умови перебування в Україні обох сторін
  2. Розірвання шлюбу за умови, коли суди та РАЦС не функціонують
  3. Розірвання шлюбу за умови, коли хтось з подружжя знаходиться на території, що окупована
  4. Розірвання шлюбу за умови, коли подружжя або хтось з нього знаходиться за межами України

Кількість розлучень в Україні знизилася на 42% у порівнянні з 2021 роком, але вони все ж є.

Так, якщо погуглити, то статті вказують на те, що ситуація в країні ніяким чином не вплинула на процедуру розлучення формально. Законодавчий аспект залишився тим самим. 

Однак зміни відбулися, адже громадян почали турбувати питання, які не виникали до цього. Деякі з них: 

  1. Що робити, якщо суди та РАЦС за місцем проживання не працюють?
  2. Що робити, коли хтось із подружжя знаходиться за межами країни?
  3. Що робити, якщо хтось із подружжя знаходиться на територіях, що окупована?

Допоможемо розібратися, друзі.

Розірвання шлюбу за умови перебування в Україні обох сторін

Якщо такі громадяни перебувають на відносно безпечній території, де державні установи функціонують у сталому режимі, то така процедура має 2 способи вирішення.

  1. Звернення до РАЦС. Цей спосіб для тих випадків, коли у шлюбі немає дітей, що не досягли 18 років, або обидві сторони дають згоду на його розірвання.
  2. Звернення до суду. Цей спосіб для тих випадків, коли у шлюбі є діти, які не досягли 18 років, або ж одна сторона не дає свою згоду на розлучення. 

У випадку №1 слід звернутися до РАЦС за місцем проживання одного з подружжя, аби подати спільну заяву. Вона буде містити 2 частини. Чоловік заповнює свою частину заяви, а дружина — свою. Для цього слід мати при собі паспорт.

У випадку №2 слід подавати окремий позов і бути готовим до того, що далі процес може тривати довго та нервово, адже це не розірвання шлюбу за взаємною згодою сторін. Проте процес може бути більш швидким, якщо ви маєте дитину(дітей) до 18 років, але ніхто з подружжя не проти розлучення. 

За подачі такої заяви слід  укласти договір про майновий поділ та утримання дитини(дітей). У такому випадку судом буде задоволено подібну заяву. У протилежному випадку це вже буде окреме позовне впровадження. 

Раніше на сайті Мінюсту громадяни могли подати онлайн-заявку, але коли ми писали для вас цю статтю, посилання не є активним. Тисни, аби спробувати перейти з посиланням.

Розірвання шлюбу за умови, коли суди та РАЦС не функціонують

Це стосується тих територій країни, де відбуваються регулярні обстріли та є вірогідність окупації. Згідно закону навіть РАЦСи на окупованих територіях мають право на те, аби видавати громадянам документи такого характеру. Про це вказано у статті 9 Закону України  «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» 

У випадку, коли РАЦС не функціонує, вам треба уточнити, чи можна подати її у онлайн-форматі або ж надіслати до іншого РАЦСу за допомогою пошти. 

Подати позов до суду щодо розірвання шлюбу можна за місцем проживання або перебування відповідача чи вас, у випадку наявності дитини(дітей), яка не досягла 18 років. Лишаємо посилання на сайт Верховного Суду, де можна отримати інформацію щодо суду поряд, який бере на себе виконання його обов’язків зараз. 

Розірвання шлюбу за умови, коли хтось з подружжя знаходиться на території, що окупована

Тоді слід подавати заяву у РАЦСи та суди, що були переміщені до іншої місцевості. Той із подружжя, хто бажає отримати розлучення, і має давати запити до РАЦСу чи суду за місцем перебування іншої сторони. 

Бувають випадки, коли заяву розглядатимуть за місцем перебування саме того, хто бажає отримати розлучення, але якщо той матиме підстави для того, аби не зробити це за відповідним місцем. Так може статися, коли людина не має змоги потрапити на окуповану територію, у неї є діти або за станом здоров’я. 

Розірвання шлюбу за умови, коли подружжя або хтось з нього знаходиться за межами України

Якщо у шлюбі немає дітей, які не досягли 18 років, відповідна заява подається до консульства України. Для цього візьміть паспорт, ІПН та свідоцтво про шлюб у оригіналі. Зразок ви отримаєте вже на місці. 

Якщо у вас такий випадок, коли хтось з пари проти розірвати шлюбу або ви виховуєте дитину(дітей), то тоді це буде вирішуватися судовому порядку в Україні. Ви або самі повертаєтеся, або ж від вашого імені позов подає адвокат.  

Якщо наприклад, дружина знаходиться за межами України, а чоловік в Україні, то розлучатися доведеться за допомогою послуг РАЦСу. Чоловік відповідно має звернутися до РАЦСУ, а жінка — до українського консульства тієї країни. Кожен отримає свідоцтво про розірвання шлюбу відповідно країни перебування та там, де була подана заява. 

Якщо розлучення буде відбуватися за участі суду, то позов подається в Україні. Він робить запит до іноземного суду за місцем перебування іншої сторони та робить виклик для з’ясування її позиції. Коли ці дані буде передано в Україну, то тут і прийматиметься рішення. 

Ще більше актуальної інформації, аби бути корисними клієнтам. Знаємо, друзі, як зараз може бути нелегко у плані фінансів, але ж сплачувати комунальні послуги треба, харчуватися також, купувати все необхідне. Ще зараз зима — сезон хвороб, ціна на ліки також зросла. Допоможемо вам з коштами до зарплати. Сервіс працює цілодобово. Під мінімальний відсоток — від 0,01%. Заявка подається через інтернет. 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

404 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит