Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кешбек: як він допомагає отримувати максимальну вигоду від покупок

  1. Що таке кешбек?
  2. Принцип роботу кешбеку
  3. Де працює кешбек?
  4. Переваги кешбеку
  5. Що важливо враховувати?
  6. Коли з’явився кешбек в Україні?
  7. Що роботи, щоб отримувати максимум від користування кешбеком?

Кешбек — популярна фінансова опція, завдяки якій люди отримують назад гроші за покупки. Зараз в нашій країні він активно використовується банками, інтернет та офлайн-магазинами, АЗС, кафе. Більше про його роботу та переваги, які він надає — розглянемо далі. 

Що таке кешбек?

«Кешбек» з англійської cashback. Дослівний переклад «повернення грошей». Це програма лояльності, яка дозволяє вам повернути певний відсоток від витрачених коштів. Таким чином ви отримуєте вигоду у грошовому еквіваленті, не докладаючи до цього зусиль. Доступна така опція, якщо ви розраховуєтеся кредитними або ж дебетовими картками.

Варто зазначити, що така послуга розповсюджена не для всіх карток — не кожен банк її підтримує. Проте, якщо це так, то кешбек:

  • Нараховується автоматично. 
  • Необхідно зареєструватися у конкретних програмах.
  • Необхідно скористатися конкретною карткою.

Принцип роботу кешбеку

  • Перевірити, чи прийнятна банку, карткою якого ви розраховуєтеся, опція кешбеку.
  • Перевірити, чи діє опція кешбеку у сервісі, яким ви плануєте скористатися.
  • Розрахуватися банківською карткою.
  • Отримати кешбек. Частина коштів повертається назад на неї автоматично.

Де працює кешбек?

  • Банківські картки
    Така опція діє у якості однієї із програм лояльності. Вам повертається певна сума після  того, як ви здійснили покупку у магазині, оплатили рахунки за споживання комунальних послуг чи за доставку їжі.
  • Інтернет-магазини
    Багато інтернет-магазинів додають кешбек до своїх акцій. 
  • Заклади
    Такий кешбек пропонують фітнес-клуби, кафе, ресторани, якщо ви є їхнім постійним відвідувачем.
  • АЗС
    Більшість АЗС мають власні програми лояльності з кешбеком, використовуючи які ви отримуєте кошти, розрахувавшись за пальне.

Чоловік та жінка похилого віку здійснюють покупку смартфоном

Переваги кешбеку

  1. Найважливіша: вам повертаються гроші. Якщо регулярно користуватися ним, то можна накопичити чималу суму.
  2. Легкість у отриманні. Для нарахування кешбеку треба лише виконати покупку.
  3. Планування покупок, що дає змогу не ставитися до них легковажно.
  4. Підвищений кешбек у певних банках та магазинах. 
  5. Витрачається менше готівки.

Що важливо враховувати?

  • Існування лімітів. Максимальна сума кешбеку на місяць може бути обмеженою. Тобто, встановлена певна сума — нехай це буде 300 гривень, і все, що ви заробите за програмою кешбеку більше неї, не зараховується.
  • Кешбек може розповсюджуватися лише на певні категорії покупок. На один товар у магазині вам зарахується кешбек, а на другий — ні.
  • Отримання кешбеку може бути різним. Є сервіси, що нараховують його відразу, а яіншим потрібна певна кількість днів, тижнів або ж місяців.

Жінка з покупками

Коли з’явився кешбек в Україні?

Його вже досить давно було впроваджено на території України. Активний розвиток кешбеку припадає саме 2010-і. Після цього почали з’являтися спеціалізовані сервіси кешбеку. Багато банків і сервісів постійно вдосконалюють та поповнюють свої пропозиції, адже для користування кешбеком майже нічого не треба робити і все більше людей починає ним користуватися.

Що роботи, щоб отримувати максимум від користування кешбеком?

  1. Пропозиції від банків різні, тому необхідно ознайомитися із ними та дослідити. Один банк закріплює устанений відсоток кешбеку на кожну покупку, другий може підвищувати кешбек за умови використання послуг АЗС, відвідування ресторанів тощо. Краще переглянути свої стандартні витрати, щоб картка була якомога тісніше оптимізована саме під них. 
  2. Користування кешбек-сервісами. Відсоток від суми, що вони повертають, може сягати навіть 20% та більше. Ознайомтеся із кожним для розуміння їхніх програм кешбеку. 
  3. Моніторинг акцій та спецпропозицій. Розповсюджена практика підвищення кешбеків саме напередодні свят.
  4. Якщо плануються великі витрати, то від них можна отримати значну вигоду, якщо використати картку, де є велика ставка кешбек. Тому до такх витрат карще підійти із завчасним плануванням.

Кешбек — сучасний помічник у економії, навіть якщо ви здійснюєте переважно повсякденні витрати. Він робить їх вигіднішими. Використовувати його просто та зручно, що дало йому змогу без особливих зусиль увійти та стати незамінною частиною життя українців. 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

72 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит