Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит з автоматичним рішенням: скорингова система для швидкого схвалення

 1. Основні характеристики автоматичних кредитів
 2. Переваги автоматичних кредитів
 3. Як вибрати відповідний кредит

Зараз можна не витрачати час у черзі, якщо є можливість отримати кредит онлайн автоматично, і за допомогою такого рішення швидко вирішити свої фінансові питання. Це років 12 тому звернутися за грошима можна було тільки до родичів або у банк. Тут послуги надаються з 09:00 до 18:00 і, якщо не встигнути або потрапити в обідню перерву, то його працівники приймати заявку не будуть і громадянам необхідно приходити наступного дня. Однак фінансова сфера не стоїть на місці і в 2024 році можна отримати необхідну суму за 20 хвилин на картку.

Важлива перевага, яку має кредит з автоматичним рішенням, полягає у тому, що схвалює кредити скорингова система. Це означає, що кожну заявку вивчає не людина, що тривало б набагато довше. Як наслідок цього, фінансові установи не змогли надати послуги всім охочим.

Основні характеристики автоматичних кредитів

Процес оформлення кредиту з вигідною процентною ставкою нескладний і розібратися з ним зможуть як молоді люди, так і пенсіонери. Клієнти SOS CREDIT отримують гроші за 15-20 хвилин. Час залежить від того, як швидко вони заповнюють Особистий Кабінет, що складається з декількох блоків. Ці блоки невеликі, але вся інформація, яку вносить до них позичальник, важлива.

Вимоги до позичальників у SOS CREDIT не такі суворі, як у банку:

 1. Громадянство. Взяти кредит автоматично на картку можуть тільки громадяни України. Для заповнення заявки їм знадобиться паспорт та ідентифікаційний номер. Документи мають належати саме позичальнику. Варіант, коли громадянин вказує своє ПІБ, але вказує паспортні дані іншого — не підходить.
 2. Банківська картка теж має належати позичальнику, а не іншій людині. Допускаються картки, що випущені в Україні, а не за кордоном.
 3. Інтернет. Від початку і до кінця отримання кредиту відбувається онлайн.

За термінами клієнти можуть вибрати від 7 до 65 днів на кредитування. Якщо буде необхідність у пролонгації, то вони можуть взяти її на термін від 7 до 30 днів. Пролонгація потрібна тоді, якщо у позичальника немає можливості повернути гроші SOS CREDIT. Це краще розрахувати передчасно, щоб встигнути її підключити.

Така послуга працює не завжди, а тільки за 3 дні до того часу, як закінчиться 2-й період надання послуг компанією. Рекомендуємо вибирати таку суму кредиту, щоб бути впевненим у її своєчасному погашенні. Краще взяти гроші у борг, вирішити якусь частину своїх питань, виконати умови договору, а потім ще раз подати заявку і вирішити їх повністю.
Умови, за якими можна отримати кредит автоматично

1. Подавайте заявку тільки, якщо вам є повних 18 років.
2.  Ставка, що належить клієнтам, від 0,01% до 1,5%.
3.  Видача кредитів тільки онлайн.
4. Надавати заставу не треба.
5.  Мінімальна сума, яку можна взяти в кредит, від 500 грн.
6.  Максимально клієнти отримують до 20000 грн за паспортом та ІПН.
7. Термін кожного кредиту 7-65 днів.
8. Переказ грошей відбуватиметься на картку Віза або Мастеркард.
10. Без довідки про доходи.
11. Задовільна кредитна історія.

Переваги автоматичних кредитів

 1. Швидке схвалення. SOS CREDIT використовує для роботи скорингову систему, щоб клієнти отримували відповідь за заявкою без довгого очікування. Кількість громадян, яким потрібні фінанси до зарплати, велика. Якщо процес вивчення заявки зробити довгим, то вони не зможуть вирішити свої питання тут і зараз, на що спрямоване мікрокредитування. Ця співпраця з банком передбачає тривалий процес навіть у 2024 році, а МФО асоціюються у людей з ефективністю і швидкістю.
 2. Мінімальний пакет документів. Для позичальників це важливо, адже якщо трапилася ситуація, що вимагає вирішити її терміново, то пошук виписок і довідок для підтвердження платоспроможності тільки затягує процес. Замість того, щоб розібратися в тому, що трапилося, потрібно зібрати, для початку, документи, яких чимало. У нашому сервісі кредит на картку автоматично видається за паспортом/ID-карткою та ідентифікаційним кодом, що спрощує процес.
 3. Зручність і доступність. Отримання необхідної суми спрощено до такої міри, що навіть виходити на вулицю не знадобиться. Усе робиться по інтернету за лічені хвилини.

Крім цього, SOS CREDIT надає кредити розміром до 20000 гривень клієнтам, вікова категорія яких до 90 років. Громадянин пенсійного віку може подати заявку, якщо йому не вистачає, наприклад, на ліки до пенсії, і повернути вже після отримання своїх грошей. Це зручно тим, що не потрібно шукати, до кого звернутися по допомогу.

Як вибрати відповідний кредит

По-перше, необхідно звертати увагу на законність дій фінансової установи, до якої ви подаватимете заявку. Деякі з них роблять хитрі хитрощі для позичальників, користуючись тим, що люди в екстреній ситуації не можуть тверезо мислити і легко ведуться на хитрощі, щоб швидше отримати гроші. Як приклад наведемо установи, що можуть заманювати клієнтів отримати кредит без документів. Однак, це неможливо. Просто так будь-яку суму отримати не можна. Як у такому разі складати договір і на кого? Чим підтвердити, що ви дійсно брали кредит в установі та на яких умовах?

По-друге, отримання кредиту має бути зручним вам. У SOS CREDIT сайт розроблено так, щоб кожен крок доповнював попередній і цим створював логічний ланцюжок.

Продуктовий візок, картки та ноутбук

Крок 1. Спочатку позичальник відкриває головну сторінку сайту, щоб на кредитному калькуляторі розібратися з попередніми умовами кредитування. Для цього він вказує суму і термін, бачить відсотки в гривнях та інші важливі аспекти. Таким чином позичальник розуміє свої реальні можливості, обирає кредит на картку з автоматичним рішенням більший чи менший, на термін коротший чи довший.

Крок 2. Для реєстрації в системі потрібно ввести свій номер і придумати унікальний пароль.

Крок 3. Щоб мати інформацію про позичальника, потрібно її десь зберігати. Для цього призначений Особистий Кабінет, який ви уважно заповнюєте. Враховуйте, що скорингова система обробляє вашу інформацію і, якщо вона виявляє не ту цифру, наприклад, то вирішить, що позичальник намагався обдурити SOS CREDIT.

Крок 4. Прив’яжіть свою картку до Особистого Кабінету і вона пройде перевірку верифікацією. Завдяки їй ми отримуємо дані про те, що картка саме ваша, а не нею скористався в корисливих цілях зловмисник.

Крок 5. Про те, що ми відповідально підходимо до безпеки клієнтів, говорить і перевірка BankID.

Крок 6. Після кроку скорингова система може опрацювати заявку і видати рішення. Якщо всі дані підходять для укладення договору, то підпишіть його в електронному вигляді.

Крок 7. Зарахування грошей.

Погасити кредит онлайн на картку автоматично можна будь-яким способом.

Це:

 • За вашим Особистим Кабінетом.
 • Натисканням кнопки «СПЛАТИТИ».
 • Переказом по терміналу.
 • Через касу банківського відділення або Укрпошти.

Отримати кредит онлайн з автоматичним рішенням дійсно не так складно, як може здатися. Головне — вибрати надійного кредитора, який надасть фінансову підтримку вчасно і без уповільнень. Рекомендує покластися на SOS CREDIT.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

 

902 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит