Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

ВІДПОЧИНОК В КРЕДИТ – НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВИГІДНО?

Будь-якій людині час від часу треба відпочивати (навіть якщо це відпочинок в кредит), в іншому випадку на будь-який, навіть самої улюбленої роботи не уникнути втоми. Весна скоро остаточно вступить у свої права, а це значить – саме час обирати маршрути, куди б відправитися у цьому році.

Зрозуміло, що завжди приємніше й спокійніше відпочивати на власні, вже зароблені гроші, а не “в борг”. Однак наша сьогоднішня тема – отримання кредиту на відпочинок, в тому числі в таких популярних сервісах онлайн-кредитування як SOS CREDIT. Наскільки та за яких обставин може бути виправдане таке фінансове рішення, і куди з цим краще звернутися?

У кожного своя улюблена пора року для відпустки. Тим паче відпочинок завжди доцільний, навіть якщо немає зайвих грошей, буває важко втриматися та не взяти кредит на відпустку. Хтось полюбляє відпочивати у середині або кінці серпня, коли основна хвиля туристів вже задовольнила свої курортні потреби. А є й “ранні пташки”, яким не в терпець зануритися в ледь тепле море вже в травні.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Коли отримання кредиту на відпочинок може бути виправдано?

  • Відпочинок в кредит в незвичайний час.

Ще один дуже важливий фактор, який може вплинути на ваше рішення відправитися у відпустку в кредит – “гарячі” пропозиції від туристичних агентств. Таким компаніям теж необхідно підвищувати привабливість своїх пропозицій в міжсезоння, тому хороші знижки можна отримати як раз тоді, коли більшість про літню відпустку ще навіть не думає. Але що робити, якщо саме в цей момент зайвих грошей на придбання “гарячого” туру у вас немає? Врятувати ситуацію може залучення позикових коштів.

  • Недешева “екзотична” відпустка в кредит.

Ця ситуація може бути актуальною для жителів України, які звикли з року в рік відпочивати в традиційних і не дорогих Єгипті й Туреччині, однак бажаючих урізноманітнити свій відпочинок чимось більш екзотичним. Взяти для прикладу азіатські країни, такі як Індія з відомими на весь світ піщаними пляжами Гоа, або Пхукет, райське місце на Землі й один з найпопулярніших курортів Таїланду. Досить зайти на будь-який сервіс бронювання авіаквитків, щоб швидко переконатися, що коштувати це буде дуже недешево. У кращому випадку – третина всього виділеного на поїздку бюджету. Зрозуміло, що чим далі від сьогоднішнього моменту запланована поїздка, тим менше коштує квиток, тому кредит на відпустку може бути виправданий для його покупки “тут і зараз”. Аналогічна ситуація, до речі, з отриманням візи, яку краще робити заздалегідь через невизначений по часу процес розгляду.

  • Не вистачило зовсім трохи.

Ситуація, цілком зрозуміла з урахуванням економічного становища в країні. Планування сімейного бюджету теж не завжди проходить ідеально, та ось виявляється, що речі вже запаковано, квитки куплені, й навіть готель заброньовано – тільки ось нема за що купити кішці їжі на два тижні вперед, та й серед знайомих немає бажаючих всі ці дні відвідувати і годувати її безкоштовно. Частковий в даному випадку відпочинок в кредит може бути виправданий з економічних міркувань.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Коли кредит на відпустку брати все ж не варто?

  • Коли немає постійного місця роботи.

Як і з будь-яким зваженим фінансовим рішенням, грошові витрати краще розраховувати наперед. За відсутності постійного заробітку ви не зможете гарантувати своєчасне повернення коштів кредитору. І навіть така зручна можливість як безкоштовна пролонгація кредиту, яку надає наш сервіс SOS CREDIT, може виявитися лише відстрочкою неминучого, але ніяк не рішенням ситуації.

  • Коли це кредит на відпочинок в іноземній валюті.

Ситуація схожа, хоча й зі своїми нюансами. Крім ускладнення розрахунку грошових надходжень і виплат в цьому випадку, ви також піддаєте себе валютні ризики, і через несприятливі коливання валютних курсів можете зіткнутися із необхідністю віддавати більше, ніж розраховували.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Чому сервіси онлайн-мікрокредитування?

Якщо не розглядати такий досить популярний варіант як кредитний ліміт на карті обслуговуючого вас банку, повноцінний банківський кредит на відпустку сьогодні не є найпопулярнішою пропозицією. Основна проблема – відсутність застави, адже ви просто “промотувати” залучені кошти в цьому випадку. На відміну від іпотеки або споживчого кредиту на купівлю автомобіля, банк все одно стягне борг в разі виникнення проблем з виплатою в майбутньому.

У SOS CREDIT при оформленні заявки ми навіть не просимо вказувати причину звернення – це може бути відпочинок, а може бути й подарунок комусь із близьких. І, на відміну від банків, довідку з місця постійної роботи для швидкого оформлення кредиту на відпочинок (або будь-якого іншого) ми також не питаємо.

 

274 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит