Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ВІДПОЧИНОК В КРЕДИТ – НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВИГІДНО?

Будь-якій людині час від часу треба відпочивати (навіть якщо це відпочинок в кредит), в іншому випадку на будь-який, навіть самої улюбленої роботи не уникнути втоми. Весна скоро остаточно вступить у свої права, а це значить – саме час обирати маршрути, куди б відправитися у цьому році.

Зрозуміло, що завжди приємніше й спокійніше відпочивати на власні, вже зароблені гроші, а не “в борг”. Однак наша сьогоднішня тема – отримання кредиту на відпочинок, в тому числі в таких популярних сервісах онлайн-кредитування як SOS CREDIT. Наскільки та за яких обставин може бути виправдане таке фінансове рішення, і куди з цим краще звернутися?

У кожного своя улюблена пора року для відпустки. Тим паче відпочинок завжди доцільний, навіть якщо немає зайвих грошей, буває важко втриматися та не взяти кредит на відпустку. Хтось полюбляє відпочивати у середині або кінці серпня, коли основна хвиля туристів вже задовольнила свої курортні потреби. А є й “ранні пташки”, яким не в терпець зануритися в ледь тепле море вже в травні.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Коли отримання кредиту на відпочинок може бути виправдано?

  • Відпочинок в кредит в незвичайний час.

Ще один дуже важливий фактор, який може вплинути на ваше рішення відправитися у відпустку в кредит – “гарячі” пропозиції від туристичних агентств. Таким компаніям теж необхідно підвищувати привабливість своїх пропозицій в міжсезоння, тому хороші знижки можна отримати як раз тоді, коли більшість про літню відпустку ще навіть не думає. Але що робити, якщо саме в цей момент зайвих грошей на придбання “гарячого” туру у вас немає? Врятувати ситуацію може залучення позикових коштів.

  • Недешева “екзотична” відпустка в кредит.

Ця ситуація може бути актуальною для жителів України, які звикли з року в рік відпочивати в традиційних і не дорогих Єгипті й Туреччині, однак бажаючих урізноманітнити свій відпочинок чимось більш екзотичним. Взяти для прикладу азіатські країни, такі як Індія з відомими на весь світ піщаними пляжами Гоа, або Пхукет, райське місце на Землі й один з найпопулярніших курортів Таїланду. Досить зайти на будь-який сервіс бронювання авіаквитків, щоб швидко переконатися, що коштувати це буде дуже недешево. У кращому випадку – третина всього виділеного на поїздку бюджету. Зрозуміло, що чим далі від сьогоднішнього моменту запланована поїздка, тим менше коштує квиток, тому кредит на відпустку може бути виправданий для його покупки “тут і зараз”. Аналогічна ситуація, до речі, з отриманням візи, яку краще робити заздалегідь через невизначений по часу процес розгляду.

  • Не вистачило зовсім трохи.

Ситуація, цілком зрозуміла з урахуванням економічного становища в країні. Планування сімейного бюджету теж не завжди проходить ідеально, та ось виявляється, що речі вже запаковано, квитки куплені, й навіть готель заброньовано – тільки ось нема за що купити кішці їжі на два тижні вперед, та й серед знайомих немає бажаючих всі ці дні відвідувати і годувати її безкоштовно. Частковий в даному випадку відпочинок в кредит може бути виправданий з економічних міркувань.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Коли кредит на відпустку брати все ж не варто?

  • Коли немає постійного місця роботи.

Як і з будь-яким зваженим фінансовим рішенням, грошові витрати краще розраховувати наперед. За відсутності постійного заробітку ви не зможете гарантувати своєчасне повернення коштів кредитору. І навіть така зручна можливість як безкоштовна пролонгація кредиту, яку надає наш сервіс SOS CREDIT, може виявитися лише відстрочкою неминучого, але ніяк не рішенням ситуації.

  • Коли це кредит на відпочинок в іноземній валюті.

Ситуація схожа, хоча й зі своїми нюансами. Крім ускладнення розрахунку грошових надходжень і виплат в цьому випадку, ви також піддаєте себе валютні ризики, і через несприятливі коливання валютних курсів можете зіткнутися із необхідністю віддавати більше, ніж розраховували.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Чому сервіси онлайн-мікрокредитування?

Якщо не розглядати такий досить популярний варіант як кредитний ліміт на карті обслуговуючого вас банку, повноцінний банківський кредит на відпустку сьогодні не є найпопулярнішою пропозицією. Основна проблема – відсутність застави, адже ви просто “промотувати” залучені кошти в цьому випадку. На відміну від іпотеки або споживчого кредиту на купівлю автомобіля, банк все одно стягне борг в разі виникнення проблем з виплатою в майбутньому.

У SOS CREDIT при оформленні заявки ми навіть не просимо вказувати причину звернення – це може бути відпочинок, а може бути й подарунок комусь із близьких. І, на відміну від банків, довідку з місця постійної роботи для швидкого оформлення кредиту на відпочинок (або будь-якого іншого) ми також не питаємо.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1309 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит