Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ВІДПОЧИНОК В КРЕДИТ – НАСКІЛЬКИ ЦЕ ВИГІДНО?

Будь-якій людині час від часу треба відпочивати (навіть якщо це відпочинок в кредит), в іншому випадку на будь-який, навіть самої улюбленої роботи не уникнути втоми. Весна скоро остаточно вступить у свої права, а це значить – саме час обирати маршрути, куди б відправитися у цьому році.

Зрозуміло, що завжди приємніше й спокійніше відпочивати на власні, вже зароблені гроші, а не “в борг”. Однак наша сьогоднішня тема – отримання кредиту на відпочинок, в тому числі в таких популярних сервісах онлайн-кредитування як SOS CREDIT. Наскільки та за яких обставин може бути виправдане таке фінансове рішення, і куди з цим краще звернутися?

У кожного своя улюблена пора року для відпустки. Тим паче відпочинок завжди доцільний, навіть якщо немає зайвих грошей, буває важко втриматися та не взяти кредит на відпустку. Хтось полюбляє відпочивати у середині або кінці серпня, коли основна хвиля туристів вже задовольнила свої курортні потреби. А є й “ранні пташки”, яким не в терпець зануритися в ледь тепле море вже в травні.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Коли отримання кредиту на відпочинок може бути виправдано?

  • Відпочинок в кредит в незвичайний час.

Ще один дуже важливий фактор, який може вплинути на ваше рішення відправитися у відпустку в кредит – “гарячі” пропозиції від туристичних агентств. Таким компаніям теж необхідно підвищувати привабливість своїх пропозицій в міжсезоння, тому хороші знижки можна отримати як раз тоді, коли більшість про літню відпустку ще навіть не думає. Але що робити, якщо саме в цей момент зайвих грошей на придбання “гарячого” туру у вас немає? Врятувати ситуацію може залучення позикових коштів.

  • Недешева “екзотична” відпустка в кредит.

Ця ситуація може бути актуальною для жителів України, які звикли з року в рік відпочивати в традиційних і не дорогих Єгипті й Туреччині, однак бажаючих урізноманітнити свій відпочинок чимось більш екзотичним. Взяти для прикладу азіатські країни, такі як Індія з відомими на весь світ піщаними пляжами Гоа, або Пхукет, райське місце на Землі й один з найпопулярніших курортів Таїланду. Досить зайти на будь-який сервіс бронювання авіаквитків, щоб швидко переконатися, що коштувати це буде дуже недешево. У кращому випадку – третина всього виділеного на поїздку бюджету. Зрозуміло, що чим далі від сьогоднішнього моменту запланована поїздка, тим менше коштує квиток, тому кредит на відпустку може бути виправданий для його покупки “тут і зараз”. Аналогічна ситуація, до речі, з отриманням візи, яку краще робити заздалегідь через невизначений по часу процес розгляду.

  • Не вистачило зовсім трохи.

Ситуація, цілком зрозуміла з урахуванням економічного становища в країні. Планування сімейного бюджету теж не завжди проходить ідеально, та ось виявляється, що речі вже запаковано, квитки куплені, й навіть готель заброньовано – тільки ось нема за що купити кішці їжі на два тижні вперед, та й серед знайомих немає бажаючих всі ці дні відвідувати і годувати її безкоштовно. Частковий в даному випадку відпочинок в кредит може бути виправданий з економічних міркувань.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Коли кредит на відпустку брати все ж не варто?

  • Коли немає постійного місця роботи.

Як і з будь-яким зваженим фінансовим рішенням, грошові витрати краще розраховувати наперед. За відсутності постійного заробітку ви не зможете гарантувати своєчасне повернення коштів кредитору. І навіть така зручна можливість як безкоштовна пролонгація кредиту, яку надає наш сервіс SOS CREDIT, може виявитися лише відстрочкою неминучого, але ніяк не рішенням ситуації.

  • Коли це кредит на відпочинок в іноземній валюті.

Ситуація схожа, хоча й зі своїми нюансами. Крім ускладнення розрахунку грошових надходжень і виплат в цьому випадку, ви також піддаєте себе валютні ризики, і через несприятливі коливання валютних курсів можете зіткнутися із необхідністю віддавати більше, ніж розраховували.

Відпочинок в кредит — наскільки це вигідно?

Чому сервіси онлайн-мікрокредитування?

Якщо не розглядати такий досить популярний варіант як кредитний ліміт на карті обслуговуючого вас банку, повноцінний банківський кредит на відпустку сьогодні не є найпопулярнішою пропозицією. Основна проблема – відсутність застави, адже ви просто “промотувати” залучені кошти в цьому випадку. На відміну від іпотеки або споживчого кредиту на купівлю автомобіля, банк все одно стягне борг в разі виникнення проблем з виплатою в майбутньому.

У SOS CREDIT при оформленні заявки ми навіть не просимо вказувати причину звернення – це може бути відпочинок, а може бути й подарунок комусь із близьких. І, на відміну від банків, довідку з місця постійної роботи для швидкого оформлення кредиту на відпочинок (або будь-якого іншого) ми також не питаємо.

 

932 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит