Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ: ЧИ МОЖЛИВО?

Які кроки роблять більшість з нас, коли потрібні гроші на розвиток власної справи, відпочинок за кордоном або навіть ремонтні роботи? Шукають, де оформити кредит без передплати. Насправді, будь-який чесний займ від банку, приватної особи або МФО (мікрофінансової організації) йде без передплати з боку позичальника. Погодьтеся, звучить дивно – вам потрібні гроші, але ви повинні внести аванс, щоб їх отримати. Найчастіше передоплату вимагають шахраї, які беруть гроші у людей та швидко зникають.

В інших випадках ви дійсно отримаєте гроші після внесення передоплати. Найчастіше цією схемою користуються різні кредитні піраміди. Тут існує своя особливість – кредитний портфель у подібних фінорганізаціях формується з передплат, отриманих від інших потенційних позичальників. Якщо у цьому фонді недостатня кількість коштів, отримати потрібну вам суму сьогодні або завтра буде складно. Не найкраща перспектива, коли гроші потрібні негайно, а видати їх зможуть невідомо коли. Саме тому користуйтеся послугами перевірених фінансових компаній та одразу дызнавайтеся терміни отримання коштів. У банках також інколи беруть передплату, але в реальності це початковий внесок. Зазвичай при купівлі машини або квартири банк просить позичальника внести 10-30% від первісної вартості товару, а на решту суми оформлює кредит.

Кредит без передоплат: чи можливо?

Що таке займ без передплат?

Кредит без передплат – послуга, що являє собою займ від однієї приватної особи іншій, без залучення банківських організацій. Що ж ховається під фразою реальні займи без передплат? Зрозуміло, що не завжди мова йде про передплату грішми. Іноді мається на увазі, що майбутній позичальник повинен у якості передплати залишити цінну заставу – акції прибуткових фірм, дорогу електроніку, вироби з дорогоцінних металів. Трапляється, що кредитор просить саме гроші – 1% від суми кредиту як авансовий платіж або гарантійний внесок, що підтверджує платоспроможність клієнта. Хтось представляє це як плату за надання інформаційних послуг. Найчастіше цей відсоток вже не повертається до потенційного позичальника. Іноді така ж доля спіткає й кредит. Його просто не видають, при цьому передоплату ви вже внесли. Де ж безпечно та гарантовано взяти кредит без передплат?

МФО – реальні займи без передплат

Попри постійну боротьбу з шахраями, в Україні діє чимало підозрілих кредиторів, які обіцяють гроші на казкових умовах. Варто розуміти, якщо вам пропонують займ без передплат, без відмови, за 5 хвилин ще й під 5% річних – до такої пропозиції потрібно поставитися з максимальною уважністю.

Кредит без передоплат: чи можливо?

Подавати заявку на кредит необхідно тільки у перевіреному місці. Компанія SOS CREDIT пропонує займи онлайн з виплатою на банківську картку, але й це ще не всі переваги співпраці:

  • Нові клієнти отримують до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%;
  • Подати заявку можна у будь-який час, оскільки сервіс онлайн-кредитування працює без вихідних та свят 24/7;
  • Немає потреби відвідувати офіс, витрачати час на черги та спілкування з кредитним менеджером – отримання кредиту відбувається через інтернет;
  • Для отримання грошей необхідний мінімальний пакет документів;
  • Кредитний калькулятор на головній сторінці сайту дозволить одразу ж розрахувати відсоткову ставку та кінцевий розмір виплати;
  • Постійні клієнти можуть заощаджувати до -50% на відсотках по кредиту, використовуючи промокоди.

Щоб отримати кредит онлайн, не потрібно показувати довідку про доходи, надавати заставу або залучати поручителя. Новим клієнтам перед оформленням кредиту необхідно пройти нескладну процедуру верифікації. Що це? Щоб виключити можливість використання шахраями даних карти клієнта, система блокує на картковому рахунку суму до 1 грн. Після автоматичної перевірки, яка оперативно визначає справжнього власника картки, гроші одразу ж повернуться на рахунок.

Оформити кредит без передплати, на вигідних умовах та за короткий проміжок часу реально. Зверніться по допомогу у сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT та отримайте потрібну суму вже сьогодні.

756 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит