Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТ: ЧИ МОЖЛИВО?

Які кроки роблять більшість з нас, коли потрібні гроші на розвиток власної справи, відпочинок за кордоном або навіть ремонтні роботи? Шукають, де оформити кредит без передплати. Насправді, будь-який чесний займ від банку, приватної особи або МФО (мікрофінансової організації) йде без передплати з боку позичальника. Погодьтеся, звучить дивно – вам потрібні гроші, але ви повинні внести аванс, щоб їх отримати. Найчастіше передоплату вимагають шахраї, які беруть гроші у людей та швидко зникають.

В інших випадках ви дійсно отримаєте гроші після внесення передоплати. Найчастіше цією схемою користуються різні кредитні піраміди. Тут існує своя особливість – кредитний портфель у подібних фінорганізаціях формується з передплат, отриманих від інших потенційних позичальників. Якщо у цьому фонді недостатня кількість коштів, отримати потрібну вам суму сьогодні або завтра буде складно. Не найкраща перспектива, коли гроші потрібні негайно, а видати їх зможуть невідомо коли. Саме тому користуйтеся послугами перевірених фінансових компаній та одразу дызнавайтеся терміни отримання коштів. У банках також інколи беруть передплату, але в реальності це початковий внесок. Зазвичай при купівлі машини або квартири банк просить позичальника внести 10-30% від первісної вартості товару, а на решту суми оформлює кредит.

Кредит без передоплат: чи можливо?

Що таке займ без передплат?

Кредит без передплат – послуга, що являє собою займ від однієї приватної особи іншій, без залучення банківських організацій. Що ж ховається під фразою реальні займи без передплат? Зрозуміло, що не завжди мова йде про передплату грішми. Іноді мається на увазі, що майбутній позичальник повинен у якості передплати залишити цінну заставу – акції прибуткових фірм, дорогу електроніку, вироби з дорогоцінних металів. Трапляється, що кредитор просить саме гроші – 1% від суми кредиту як авансовий платіж або гарантійний внесок, що підтверджує платоспроможність клієнта. Хтось представляє це як плату за надання інформаційних послуг. Найчастіше цей відсоток вже не повертається до потенційного позичальника. Іноді така ж доля спіткає й кредит. Його просто не видають, при цьому передоплату ви вже внесли. Де ж безпечно та гарантовано взяти кредит без передплат?

МФО – реальні займи без передплат

Попри постійну боротьбу з шахраями, в Україні діє чимало підозрілих кредиторів, які обіцяють гроші на казкових умовах. Варто розуміти, якщо вам пропонують займ без передплат, без відмови, за 5 хвилин ще й під 5% річних – до такої пропозиції потрібно поставитися з максимальною уважністю.

Кредит без передоплат: чи можливо?

Подавати заявку на кредит необхідно тільки у перевіреному місці. Компанія SOS CREDIT пропонує займи онлайн з виплатою на банківську картку, але й це ще не всі переваги співпраці:

  • Нові клієнти отримують до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01%;
  • Подати заявку можна у будь-який час, оскільки сервіс онлайн-кредитування працює без вихідних та свят 24/7;
  • Немає потреби відвідувати офіс, витрачати час на черги та спілкування з кредитним менеджером – отримання кредиту відбувається через інтернет;
  • Для отримання грошей необхідний мінімальний пакет документів;
  • Кредитний калькулятор на головній сторінці сайту дозволить одразу ж розрахувати відсоткову ставку та кінцевий розмір виплати;
  • Постійні клієнти можуть заощаджувати до -50% на відсотках по кредиту, використовуючи промокоди.

Щоб отримати кредит онлайн, не потрібно показувати довідку про доходи, надавати заставу або залучати поручителя. Новим клієнтам перед оформленням кредиту необхідно пройти нескладну процедуру верифікації. Що це? Щоб виключити можливість використання шахраями даних карти клієнта, система блокує на картковому рахунку суму до 1 грн. Після автоматичної перевірки, яка оперативно визначає справжнього власника картки, гроші одразу ж повернуться на рахунок.

Оформити кредит без передплати, на вигідних умовах та за короткий проміжок часу реально. Зверніться по допомогу у сервіс онлайн-кредитування SOS CREDIT та отримайте потрібну суму вже сьогодні.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2048 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит