Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

КРЕДИТ ДО ЗАРПЛАТИ: ПОТРІБЕН ЧИ НІ?

Як взяти кредит онлайн і як повернути гроші? Ці два питання традиційно “ходять” парою. На самому початку історії позичальник настільки стурбований своїм поточним фінансовим станом, що зовсім не думає над наслідками свого рішення. І якщо взяти кредит онлайн – справа нескладна, особливо, якщо ви є клієнтом компанії SOS CREDIT, то повернути кошти в повному обсязі з відсотками та точно в строк – на порядок важче.

Давайте ж розберемося, які складнощі виникають у клієнтів мікрофінансових компаній і разом знайдемо шляхи для їх вирішення.

Кредити онлайн в Україні: як отримати гроші в борг?

У мережі існує добра сотня пропозицій від різних сервісів мікрокредитування. Практично всі з них мають схожі вимоги до позичальника: наявність паспорта, ІПН, картки будь-якого банку України, телефонного номера та електронної пошти. Все, що потрібно зробити – це заповнити заявку та надіслати її на розгляд. Що стосується сервісу SOS CREDIT, це займає не більше 20 хвилин. На що ж варто звернути увагу під час заповнення заявки?

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

  • Вірогідність і повнота даних. Вказуйте тільки актуальну і правдиву інформацію, адже саме це дозволить ретельно проаналізувати вашу заявку і прийняти позитивне рішення.
  • Завантажте копії паспорта та ІПН. Наявність копій документів значно підвищить ваші шанси на отримання кредиту онлайн. Рекомендуємо заповнювати всі поля, які вказані в заявці. Таким чином компанія отримає про вас більше інформації, що неодмінно позначиться на довірі.
  • Перевірте свою кредитну історію. Надішліть запит на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій) і дізнайтеся свій кредитний рейтинг. Адже саме він має значний вплив на вашу репутацію перед кредитором.

Якщо все пройшло успішно і заявка по кредиту схвалена, половина справи зроблена.

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

Як повернути кредит онлайн вчасно?

Наступні поради допоможуть мінімізувати ймовірність виходу на прострочення і виконати свої кредитні зобов’язання в строк.

  • Планування. Розрахуйте заздалегідь, звідки ви візьмете гроші для виплати кредиту. Наприклад, додатковий заробіток, економія, продаж майна і так далі. Чим більше варіантів, тим краще, це додає впевненості.
  • Дії. Наступна фаза, яка слідує за плануванням – фаза реальних дій. Реалізуйте обраний варіант виплати кредиту. Як це виглядає на практиці? Відкладайте гроші, оплачуйте кредит частинами, складіть графік доходів, які ви плануєте пустити на погашення кредиту.
  • Оплата позики. Сервіс SOS CREDIT пропонує кілька варіантів погашення кредиту: через Особистий Кабінет на сайті компанії, термінал самообслуговування, банківський переказ, Приват24. Виберіть той, який зручний саме для вас.

Запасний вихід

Тільки уявіть, ви склали відмінний план і навіть знайшли гроші на погашення кредиту онлайн, але не так склалося, як гадалося. Іноді трапляються форс-мажорні ситуації, які відразу перевертають наші плани з ніг на голову. Що робити, якщо ви не встигаєте заплатити кредит онлайн в Україні в зазначений термін?

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

  • Пролонгація. Дана послуга дозволяє продовжити час користування кредитом до 30 днів. Щоб оформити пролонгацію, перейдіть в особистий кабінет і виберіть розділ Пролонгація. Зверніть увагу, продовжити кредит можна до дати, зазначеної в кредитному договорі. Після фактичного виходу на прострочення скористатися послугою неможливо.
  • Грейс період. Якщо ви не встигли зробити пролонгацію, кошти для погашення позики можна перерахувати протягом трьох днів після прострочення. Це і є грейс період. Час між датою закінчення кредитного договору і моментом нарахування штрафу та пені за прострочення.

Як бачите, безвихідних ситуацій не буває. Головне, знайти і прийняти правильне рішення.

 

 

403 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит