КРЕДИТ ДО ЗАРПЛАТИ: ПОТРІБЕН ЧИ НІ?
Як взяти кредит онлайн і як повернути гроші? Ці два питання традиційно “ходять” парою. На самому початку історії позичальник настільки стурбований своїм поточним фінансовим станом, що зовсім не думає над наслідками свого рішення. І якщо взяти кредит онлайн – справа нескладна, особливо, якщо ви є клієнтом компанії SOS CREDIT, то повернути кошти в повному обсязі з відсотками та точно в строк – на порядок важче.
Давайте ж розберемося, які складнощі виникають у клієнтів мікрофінансових компаній і разом знайдемо шляхи для їх вирішення.
Кредити онлайн в Україні: як отримати гроші в борг?
У мережі існує добра сотня пропозицій від різних сервісів мікрокредитування. Практично всі з них мають схожі вимоги до позичальника: наявність паспорта, ІПН, картки будь-якого банку України, телефонного номера та електронної пошти. Все, що потрібно зробити – це заповнити заявку та надіслати її на розгляд. Що стосується сервісу SOS CREDIT, це займає не більше 20 хвилин. На що ж варто звернути увагу під час заповнення заявки?
- Вірогідність і повнота даних. Вказуйте тільки актуальну і правдиву інформацію, адже саме це дозволить ретельно проаналізувати вашу заявку і прийняти позитивне рішення.
- Завантажте копії паспорта та ІПН. Наявність копій документів значно підвищить ваші шанси на отримання кредиту онлайн. Рекомендуємо заповнювати всі поля, які вказані в заявці. Таким чином компанія отримає про вас більше інформації, що неодмінно позначиться на довірі.
- Перевірте свою кредитну історію. Надішліть запит на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій) і дізнайтеся свій кредитний рейтинг. Адже саме він має значний вплив на вашу репутацію перед кредитором.
Якщо все пройшло успішно і заявка по кредиту схвалена, половина справи зроблена.
Як повернути кредит онлайн вчасно?
Наступні поради допоможуть мінімізувати ймовірність виходу на прострочення і виконати свої кредитні зобов’язання в строк.
- Планування. Розрахуйте заздалегідь, звідки ви візьмете гроші для виплати кредиту. Наприклад, додатковий заробіток, економія, продаж майна і так далі. Чим більше варіантів, тим краще, це додає впевненості.
- Дії. Наступна фаза, яка слідує за плануванням – фаза реальних дій. Реалізуйте обраний варіант виплати кредиту. Як це виглядає на практиці? Відкладайте гроші, оплачуйте кредит частинами, складіть графік доходів, які ви плануєте пустити на погашення кредиту.
- Оплата позики. Сервіс SOS CREDIT пропонує кілька варіантів погашення кредиту: через Особистий Кабінет на сайті компанії, термінал самообслуговування, банківський переказ, Приват24. Виберіть той, який зручний саме для вас.
Запасний вихід
Тільки уявіть, ви склали відмінний план і навіть знайшли гроші на погашення кредиту онлайн, але не так склалося, як гадалося. Іноді трапляються форс-мажорні ситуації, які відразу перевертають наші плани з ніг на голову. Що робити, якщо ви не встигаєте заплатити кредит онлайн в Україні в зазначений термін?
- Пролонгація. Дана послуга дозволяє продовжити час користування кредитом до 30 днів. Щоб оформити пролонгацію, перейдіть в особистий кабінет і виберіть розділ Пролонгація. Зверніть увагу, продовжити кредит можна до дати, зазначеної в кредитному договорі. Після фактичного виходу на прострочення скористатися послугою неможливо.
- Грейс період. Якщо ви не встигли зробити пролонгацію, кошти для погашення позики можна перерахувати протягом трьох днів після прострочення. Це і є грейс період. Час між датою закінчення кредитного договору і моментом нарахування штрафу та пені за прострочення.
Як бачите, безвихідних ситуацій не буває. Головне, знайти і прийняти правильне рішення.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|