Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ ДО ЗАРПЛАТИ: ПОТРІБЕН ЧИ НІ?

Як взяти кредит онлайн і як повернути гроші? Ці два питання традиційно “ходять” парою. На самому початку історії позичальник настільки стурбований своїм поточним фінансовим станом, що зовсім не думає над наслідками свого рішення. І якщо взяти кредит онлайн – справа нескладна, особливо, якщо ви є клієнтом компанії SOS CREDIT, то повернути кошти в повному обсязі з відсотками та точно в строк – на порядок важче.

Давайте ж розберемося, які складнощі виникають у клієнтів мікрофінансових компаній і разом знайдемо шляхи для їх вирішення.

Кредити онлайн в Україні: як отримати гроші в борг?

У мережі існує добра сотня пропозицій від різних сервісів мікрокредитування. Практично всі з них мають схожі вимоги до позичальника: наявність паспорта, ІПН, картки будь-якого банку України, телефонного номера та електронної пошти. Все, що потрібно зробити – це заповнити заявку та надіслати її на розгляд. Що стосується сервісу SOS CREDIT, це займає не більше 20 хвилин. На що ж варто звернути увагу під час заповнення заявки?

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

  • Вірогідність і повнота даних. Вказуйте тільки актуальну і правдиву інформацію, адже саме це дозволить ретельно проаналізувати вашу заявку і прийняти позитивне рішення.
  • Завантажте копії паспорта та ІПН. Наявність копій документів значно підвищить ваші шанси на отримання кредиту онлайн. Рекомендуємо заповнювати всі поля, які вказані в заявці. Таким чином компанія отримає про вас більше інформації, що неодмінно позначиться на довірі.
  • Перевірте свою кредитну історію. Надішліть запит на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій) і дізнайтеся свій кредитний рейтинг. Адже саме він має значний вплив на вашу репутацію перед кредитором.

Якщо все пройшло успішно і заявка по кредиту схвалена, половина справи зроблена.

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

Як повернути кредит онлайн вчасно?

Наступні поради допоможуть мінімізувати ймовірність виходу на прострочення і виконати свої кредитні зобов’язання в строк.

  • Планування. Розрахуйте заздалегідь, звідки ви візьмете гроші для виплати кредиту. Наприклад, додатковий заробіток, економія, продаж майна і так далі. Чим більше варіантів, тим краще, це додає впевненості.
  • Дії. Наступна фаза, яка слідує за плануванням – фаза реальних дій. Реалізуйте обраний варіант виплати кредиту. Як це виглядає на практиці? Відкладайте гроші, оплачуйте кредит частинами, складіть графік доходів, які ви плануєте пустити на погашення кредиту.
  • Оплата позики. Сервіс SOS CREDIT пропонує кілька варіантів погашення кредиту: через Особистий Кабінет на сайті компанії, термінал самообслуговування, банківський переказ, Приват24. Виберіть той, який зручний саме для вас.

Запасний вихід

Тільки уявіть, ви склали відмінний план і навіть знайшли гроші на погашення кредиту онлайн, але не так склалося, як гадалося. Іноді трапляються форс-мажорні ситуації, які відразу перевертають наші плани з ніг на голову. Що робити, якщо ви не встигаєте заплатити кредит онлайн в Україні в зазначений термін?

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

  • Пролонгація. Дана послуга дозволяє продовжити час користування кредитом до 30 днів. Щоб оформити пролонгацію, перейдіть в особистий кабінет і виберіть розділ Пролонгація. Зверніть увагу, продовжити кредит можна до дати, зазначеної в кредитному договорі. Після фактичного виходу на прострочення скористатися послугою неможливо.
  • Грейс період. Якщо ви не встигли зробити пролонгацію, кошти для погашення позики можна перерахувати протягом трьох днів після прострочення. Це і є грейс період. Час між датою закінчення кредитного договору і моментом нарахування штрафу та пені за прострочення.

Як бачите, безвихідних ситуацій не буває. Головне, знайти і прийняти правильне рішення.

 

 

766 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит