Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

КРЕДИТ ДО ЗАРПЛАТИ: ПОТРІБЕН ЧИ НІ?

Як взяти кредит онлайн і як повернути гроші? Ці два питання традиційно “ходять” парою. На самому початку історії позичальник настільки стурбований своїм поточним фінансовим станом, що зовсім не думає над наслідками свого рішення. І якщо взяти кредит онлайн – справа нескладна, особливо, якщо ви є клієнтом компанії SOS CREDIT, то повернути кошти в повному обсязі з відсотками та точно в строк – на порядок важче.

Давайте ж розберемося, які складнощі виникають у клієнтів мікрофінансових компаній і разом знайдемо шляхи для їх вирішення.

Кредити онлайн в Україні: як отримати гроші в борг?

У мережі існує добра сотня пропозицій від різних сервісів мікрокредитування. Практично всі з них мають схожі вимоги до позичальника: наявність паспорта, ІПН, картки будь-якого банку України, телефонного номера та електронної пошти. Все, що потрібно зробити – це заповнити заявку та надіслати її на розгляд. Що стосується сервісу SOS CREDIT, це займає не більше 20 хвилин. На що ж варто звернути увагу під час заповнення заявки?

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

  • Вірогідність і повнота даних. Вказуйте тільки актуальну і правдиву інформацію, адже саме це дозволить ретельно проаналізувати вашу заявку і прийняти позитивне рішення.
  • Завантажте копії паспорта та ІПН. Наявність копій документів значно підвищить ваші шанси на отримання кредиту онлайн. Рекомендуємо заповнювати всі поля, які вказані в заявці. Таким чином компанія отримає про вас більше інформації, що неодмінно позначиться на довірі.
  • Перевірте свою кредитну історію. Надішліть запит на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій) і дізнайтеся свій кредитний рейтинг. Адже саме він має значний вплив на вашу репутацію перед кредитором.

Якщо все пройшло успішно і заявка по кредиту схвалена, половина справи зроблена.

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

Як повернути кредит онлайн вчасно?

Наступні поради допоможуть мінімізувати ймовірність виходу на прострочення і виконати свої кредитні зобов’язання в строк.

  • Планування. Розрахуйте заздалегідь, звідки ви візьмете гроші для виплати кредиту. Наприклад, додатковий заробіток, економія, продаж майна і так далі. Чим більше варіантів, тим краще, це додає впевненості.
  • Дії. Наступна фаза, яка слідує за плануванням – фаза реальних дій. Реалізуйте обраний варіант виплати кредиту. Як це виглядає на практиці? Відкладайте гроші, оплачуйте кредит частинами, складіть графік доходів, які ви плануєте пустити на погашення кредиту.
  • Оплата позики. Сервіс SOS CREDIT пропонує кілька варіантів погашення кредиту: через Особистий Кабінет на сайті компанії, термінал самообслуговування, банківський переказ, Приват24. Виберіть той, який зручний саме для вас.

Запасний вихід

Тільки уявіть, ви склали відмінний план і навіть знайшли гроші на погашення кредиту онлайн, але не так склалося, як гадалося. Іноді трапляються форс-мажорні ситуації, які відразу перевертають наші плани з ніг на голову. Що робити, якщо ви не встигаєте заплатити кредит онлайн в Україні в зазначений термін?

Кредит до зарплати: потрібен чи ні?

  • Пролонгація. Дана послуга дозволяє продовжити час користування кредитом до 30 днів. Щоб оформити пролонгацію, перейдіть в особистий кабінет і виберіть розділ Пролонгація. Зверніть увагу, продовжити кредит можна до дати, зазначеної в кредитному договорі. Після фактичного виходу на прострочення скористатися послугою неможливо.
  • Грейс період. Якщо ви не встигли зробити пролонгацію, кошти для погашення позики можна перерахувати протягом трьох днів після прострочення. Це і є грейс період. Час між датою закінчення кредитного договору і моментом нарахування штрафу та пені за прострочення.

Як бачите, безвихідних ситуацій не буває. Головне, знайти і прийняти правильне рішення.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2027 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит