Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Як перейти на cashless без стресу?

  1. Переходьте поступово
  2. Додайте картку у смартфон або годинник
  3. Сплачуйте обов’язкові платежі онлайн
  4. Висновок

94,6% всіх операцій у 2024 році в Україні були саме безготівковими і про це свідчать офіційні дані. Такі розрахунки не є просто трендом, це ще й впевнене зрушення у цифровій економіці. Безготівкові розрахунки стають звичною рутиною для українців. 

Перехід на безготівкові розрахунки — cashless, означає не лише мати зручність, а й безпеку, швидкість та доступ до фінансового обліку. До останнього, до речі, не доводиться докладати жодних зусиль, адже ваші операції фіксуються у системі. Це дуже корисна опція, адже фінансовий облік допомагає контролювати витрати та розуміти, на що йдуть гроші. 

Якщо вам звичніше тримати гроші у гаманці, то необхідний час та більше аргументи, чому cashless це зручно та вигідно. 

  • Гроші завжди будуть під рукою — можна навіть не носити гаманець або він стане у рази легшим. Це забезпечить вам більше місця у сумці. 
  • Мінімум часу на розрахунок, бо не треба шукати відповідні купюри. До речі, дуже часто на касі просять знайти додаткові 2, 5 гривень для розрахунку, що досить незручно, адже це віднімає час. При безготівковому розрахунку з картки відразу списується точна сума. 
  • Нарахування кешбеку та бонусів. Багато банків заохочують безготівковий розрахунок спеціальною програмою лояльності. 

У цій статті ми надамо дієві та практичні рекомендації, щоб ваш перехід був якомога полегшеним. 

Розрахунок смартгодинником

  • Переходьте поступово

100%-ва відмова від готівки може психологічно вплинути на людину, тим паче, якщо вона поважного віку. Коли ви більшу частину життя розраховувалися саме готівкою і це є звичним процесом для вас, то відразу перейти до cashless буде стресово. 

Порада від SOS CREDIT: спочатку краще зберігати баланс між готівковим та безготівковим розрахунком. Зберігайте певну суму у гаманці. Це корисно навіть за умови, коли розрахуватися карткою неможливо, адже такі випадки трапляються через технічний збій або ж блекаути. Також не весь громадський транспорт оснащений терміналами для безготівкової оплати проїзду, як і невеликі торгові точки. 

Однак розраховуйтесь безгоівково регулярно. Наприклад:

  • купуєте щоденну каву;
  • на щотижневих закупах;
  • у аптеці;
  • на заправці;
  • оплата замовлень у інтернеті, якщо ви впевнені у продавцеві, то розраховуйтесь онлайн, а не накладеним платежем. 

Це дасть вам змогу не лише адаптуватися до безготівкових розрахунків, а й адаптуватися до них. Ви уникнете зайвого дискомфорту, що було б неминуче при різкому переході на cashless. 

  • Додайте картку у смартфон або годинник

Щоб відчути максимум зручності від cashless, адаптуйте картку під свій мобільний гаманець. Це можна зробити за допомогою Google Pay, Apple Pay або ж іншого NFC-сервісу. Так ви зможете виконувати платежі одним дотиком гаджету до платіжного апарату.

Смартфон зараз у більшості під рукою ледь не цілодобово, тому не знадобиться шукати гаманець, носити зайві гроші та рахувати їх на касі. Щодо смартгодинника, то він взагалі на руці, тому це додає ще більше комфорту, коли ви на пробіжці, у потязі чи спортзалі тощо.

Порада від SOS CREDIT: слід переконатися, що банк, послугами якого ви користуєтеся, підтримує мобільні платіжні системи. Хоча зараз у більшість банків це вже стандартна опція. 

Розрахунок смартфоном за покупку

  • Сплачуйте обов’язкові платежі онлайн

Наприклад, комунальні послуги, інтернет, поповнення мобільного. Система вже настільки спростилася, що не обов’язково відвідувати банк, пошту та стояти у черзі до терміналу.   

Завдяки cashless вдасться суттєво зекономити час, адже розрахуватися можна вдома, сидячи на дивані з чашкою запашної кави. Чеки про розрахунок будуть у мобільному додатку, тобто це екологічно. Ви не передаватимете гроші третім особам

Порада від SOS CREDIT: для ще більшої зручності, встановіть автосписання, щоб оплата за щомісячне надання послуг списувалася автоматично. Таким чином cashless допоможе уникнути прострочень та нарахування пені за несвоєчасне внесення коштів. 

Висновок

Безготівкові розрахунки — не примха часу, а сучасний фінансовий світ, який значно спрощує життя. Розібратися у ньому нескладно. Cashless сприяє фінансовій грамотності людини. Смартфон та смартгодинник у такому разі виконуватимуть функцію ще й вашого фінансового помічника. Впроваджуйте cashless поступово і ви усвідомлення переваг на змусить на себе довго чекати. 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

34 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит