Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ ГОТІВКОЮ АБО НА КАРТКУ?

За даними Нацбанку 40% українців користуються безготівковим розрахунком, і ця цифра невпинно зростає. Прогноз такий, в 2020 році показник досягне 55%. Загальну тенденцію підхопили мікрофінансові організації. Замість того щоб відкривати офлайн відділення в містах України, все більше сервісів експрес кредитування пропонують взяти кредит онлайн. І якщо державні та приватні фінансові установи повністю підтримують перехід на безготівковий розрахунок, то значна частина громадян не готова відмовитися від готівки.

Кредит готівкою або на картку?

У чому ж справа?

  • Відчуття “порожнього” гаманця. Пам’ятаете те відчуття, коли гаманець повний купюрами? А коли в кишені лежать декілька банкнот високого номіналу? Правда ж, життя відразу стає яскравішим, приємнішим і теплішим? Однак на зміну фізичним грошам прийшли банківські картки, які для багатьох є лише холодним шматком пластика. Але якщо пластиковий чотирикутник дає змогу розрахуватися за покупки в магазині, полагодити машину або відправити дітей в літній табір, чим він гірший за готівку? Особливо, якщо справа стосується кредиту онлайн.
  • Недовіра до безготівкових грошей і операцій, пов’язаних із ними. Справа в тому, що старшому поколінню українців складно звикнути до подібних нововведень. Хоча, вже давно практикують отримання заробітних плат і пенсій на карту, ще далеко не всі користуються цим методом. Крім цього, тут грає роль територіальний фактор. У деяких регіонах України впровадити подібні фінансові зміни в силу деяких причин куди складніше.
  • Залежність від інтернету і точок віддаленого доступу. Щоб проводити операції з банківською карткою (взяти той же кредит онлайн), найкраще мати доступ до віртуального кабінету. Гарним прикладом виступає Приват24. Можна в будь-який час проконтролювати грошові операції, відправити переказ або упевнитися, що гроші надійшли. Однак для цього потрібен стабільний доступ до інтернету на комп’ютері, смартфоні, планшеті. На жаль, далеко не всі регіони України можуть цим пишатися.
  • Не всі точки приймають банківські картки. Дуже добре, якщо плануєте взяти кредит онлайн на картку та розрахуватися грошима в магазині техніки, де встановлені термінали для безготівкового розрахунку, а якщо ні? Хоча, клієнтів компанії SOS CREDIT це не зупиняє, адже готівку можна зняти в найближчому банкоматі.
  • Складно стежити за витратами. Дійсно, розраховуючись банківською картою, контролювати витрати набагато складніше, особливо, без звички. Дезорієнтує відсутність фізичних грошей та наступне неусвідомлення факту купівлі. Саме для цього фахівці радять відкривати кілька карток для різних цілей. Наприклад, ви можете завести окремий рахунок, щоб отримати кредит на картку.

Кредит готівкою або на картку?

Чому кредит онлайн?

Резюмуючи, можна зробити висновок, що середньостатистичного українця рано чи пізно чекає перехід на безготівковий розрахунок. Саме тому кредит онлайн на картку від компанії SOS CREDIT буде якраз до речі. Тим більше, це набагато швидше, ніж в банківській установі, безпечніше, ніж в ломбарді та надійніше, ніж у сусідів або родичів. До того ж, умови кредитування однаково вигідні, як для перших, так і для повторних клієнтів.

Не забувайте про Програму Лояльності та економію до 50% на відсотках по кредиту. До речі, наступного разу ми розглянемо, чому ж все-таки варто користуватися банківськими картками й онлайн платежами.

 

982 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит