Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

ЯК ОФОРМЛЯЄТЬСЯ КРЕДИТ?

За статистикою, новий клієнт компанії SOS CREDIT витрачає до 15 хвилин на заповнення заявки, а повторний всього 5. Як оформляється кредит і як заповнити аплікаційну форму правильно? Ці питання турбують більшість позичальників, які вперше сідають за екран комп’ютера, щоб подати заявку на кредит онлайн на карту.

Крок перший: гроші на бочку

Перше, що необхідно зробити клієнту сервісу онлайн-кредитування – визначитися із сумою та терміном позики. Усе залежить від ваших потреб, але пам’ятайте, що повертати доведеться з відсотками. Щоб розрахувати точну суму кредиту і процентних нарахувань, стане в пригоді кредитний калькулятор. До речі, новачки можуть скористатися ним на головній сторінці сайту, а постійні клієнти в Особистому Кабінеті.

Як оформляється кредит?

Перед тим як оформити кредит онлайн, перевірте інформацію про поточну позику. А саме:

 • Дату повернення;
 • Тіло кредиту;
 • Відсотки за кредитом;
 • Загальну суму до повернення.

Далі, тиснемо на кнопку “Отримати кредит” і починаємо реєстрацію.

Крок другий: заповнюємо анкету

Щоб взяти кредит онлайн, заявка повинна бути заповнена максимально повно. В першу чергу, вкажіть контактні дані: чинний номер мобільного телефону, e-mail. Придумайте надійний пароль, продублюйте його в сусідньому полі. Ознайомтеся з правилами та політикою конфіденційності, якщо ви згодні з умовами співпраці – сміливо тисніть “Продовжити”.

На наступній сторінці вкажіть:

 • Ім’я, прізвище, по батькові українською мовою (як у паспорті);
 • Стать, дату народження;
 • Паспортні дані, ІПН.

Як оформляється кредит?

Оформити кредит онлайн на карту дуже просто: на наступній сторінці заповніть соціальні дані, фактичну адресу, інформацію про роботу і доходи. Зверніть увагу, довідка про заробітну плату не потрібна, а ось копії сторінок паспорта з актуальною фотографією, id-карти та ІПН завантажити доведеться. Це значно підвищить ймовірність отримання позики в сервісі онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Залишилося всього нічого – завершити подачу заявки на кредит онлайн на картку. Введіть платіжні реквізити:

 • Номер картки будь-якого банку України;
 • CVV код;
 • Дату, до якої дійсна картка.

Щоб підтвердити картку, на вашому рахунку буде заблокована сума до 1 гривні. Подробиці про те, навіщо потрібна верифікація карти дізнайтеся тут.

Оформити кредит онлайн: фінал

Після того як основні дані внесено, копії документів прикріплено, а платіжна карта верифікована, залишилося тільки уточнити дані по заявці та відправити її на розгляд. В основному це займає близько 5 хвилин, якщо все вказано вірно.

Як оформляється кредит?

Як бачите, взяти кредит онлайн (заявка) дуже просто. Головне, стабільне підключення до мережі Інтернет, документи під рукою і близько 20 хвилин вільного часу. Фахівці компанії SOS CREDIT рекомендують заповнювати всі поля заявки. Також зверніть увагу на такі рекомендації, щоб підвищити ймовірність отримання позики:

 • Вказуйте тільки достовірні дані;
 • Перевіряйте інформацію на наявність граматичних помилок;
 • Ознайомтеся з кредитним рейтингом на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій).

До речі, ви отримаєте сповіщення про рішення системи по смс і e-mail. Після позитивної відповіді залишиться тільки підписати кредитний договір. Що стосується зарахування грошей на картку, на це піде не більше 5 хвилин. Так що оформити кредит онлайн на картку швидко, зручно, а найголовніше, не виходячи з дому. Ми працюємо 24/7 без святкових і вихідних днів. Реєструйтеся на сайті, подавайте заявку на кредит і відчуйте переваги найзручнішого сервісу онлайн-кредитування СОС КРЕДИТ.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1142 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит