Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОФОРМЛЯЄТЬСЯ КРЕДИТ?

За статистикою, новий клієнт компанії SOS CREDIT витрачає до 15 хвилин на заповнення заявки, а повторний всього 5. Як оформляється кредит і як заповнити аплікаційну форму правильно? Ці питання турбують більшість позичальників, які вперше сідають за екран комп’ютера, щоб подати заявку на кредит онлайн на карту.

Крок перший: гроші на бочку

Перше, що необхідно зробити клієнту сервісу онлайн-кредитування – визначитися із сумою та терміном позики. Усе залежить від ваших потреб, але пам’ятайте, що повертати доведеться з відсотками. Щоб розрахувати точну суму кредиту і процентних нарахувань, стане в пригоді кредитний калькулятор. До речі, новачки можуть скористатися ним на головній сторінці сайту, а постійні клієнти в Особистому Кабінеті.

Як оформляється кредит?

Перед тим як оформити кредит онлайн, перевірте інформацію про поточну позику. А саме:

 • Дату повернення;
 • Тіло кредиту;
 • Відсотки за кредитом;
 • Загальну суму до повернення.

Далі, тиснемо на кнопку “Отримати кредит” і починаємо реєстрацію.

Крок другий: заповнюємо анкету

Щоб взяти кредит онлайн, заявка повинна бути заповнена максимально повно. В першу чергу, вкажіть контактні дані: чинний номер мобільного телефону, e-mail. Придумайте надійний пароль, продублюйте його в сусідньому полі. Ознайомтеся з правилами та політикою конфіденційності, якщо ви згодні з умовами співпраці – сміливо тисніть “Продовжити”.

На наступній сторінці вкажіть:

 • Ім’я, прізвище, по батькові українською мовою (як у паспорті);
 • Стать, дату народження;
 • Паспортні дані, ІПН.

Як оформляється кредит?

Оформити кредит онлайн на карту дуже просто: на наступній сторінці заповніть соціальні дані, фактичну адресу, інформацію про роботу і доходи. Зверніть увагу, довідка про заробітну плату не потрібна, а ось копії сторінок паспорта з актуальною фотографією, id-карти та ІПН завантажити доведеться. Це значно підвищить ймовірність отримання позики в сервісі онлайн-кредитування SOS CREDIT.

Залишилося всього нічого – завершити подачу заявки на кредит онлайн на картку. Введіть платіжні реквізити:

 • Номер картки будь-якого банку України;
 • CVV код;
 • Дату, до якої дійсна картка.

Щоб підтвердити картку, на вашому рахунку буде заблокована сума до 1 гривні. Подробиці про те, навіщо потрібна верифікація карти дізнайтеся тут.

Оформити кредит онлайн: фінал

Після того як основні дані внесено, копії документів прикріплено, а платіжна карта верифікована, залишилося тільки уточнити дані по заявці та відправити її на розгляд. В основному це займає близько 5 хвилин, якщо все вказано вірно.

Як оформляється кредит?

Як бачите, взяти кредит онлайн (заявка) дуже просто. Головне, стабільне підключення до мережі Інтернет, документи під рукою і близько 20 хвилин вільного часу. Фахівці компанії SOS CREDIT рекомендують заповнювати всі поля заявки. Також зверніть увагу на такі рекомендації, щоб підвищити ймовірність отримання позики:

 • Вказуйте тільки достовірні дані;
 • Перевіряйте інформацію на наявність граматичних помилок;
 • Ознайомтеся з кредитним рейтингом на сайті БКІ (Бюро Кредитних Історій).

До речі, ви отримаєте сповіщення про рішення системи по смс і e-mail. Після позитивної відповіді залишиться тільки підписати кредитний договір. Що стосується зарахування грошей на картку, на це піде не більше 5 хвилин. Так що оформити кредит онлайн на картку швидко, зручно, а найголовніше, не виходячи з дому. Ми працюємо 24/7 без святкових і вихідних днів. Реєструйтеся на сайті, подавайте заявку на кредит і відчуйте переваги найзручнішого сервісу онлайн-кредитування СОС КРЕДИТ.

 

 

 

904 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит