Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

КРЕДИТ НА ПЛАСТИЧНУ ОПЕРАЦІЮ

Пластична хірургія – найважливіша галузь медицини, що дозволяє людині скорегувати дефекти зовнішності, повернути здоров’я та підняти самооцінку. Не дивно, що кредит на пластику стає все більш популярним. За допомогою хірургічного втручання можна не тільки ліквідувати шрами або сліди опіку, а й вдосконалити практично будь-яку частину тіла. Ціна роботи пластичного хірурга досить висока та не кожному по кишені.

У такій ситуації багато хто оформлює кредит на пластичну операцію. Чому? Зібрати потрібну суму складно, а ось виплачувати обов’язкові платежі набагато легше. Оформивши займ, ви можете реалізувати давню мрію про красиву зовнішність набагато швидше.

Кредит на пластичну операцію

Кредит на операцію у лікувальному закладі?

Сьогодні багато приватних клінік пропонує свої послуги у кредит. Перш ніж спокуситися на нього, знайте: медзаклад не дає займів, гроші на операцію можуть видати тільки банки. Перед тим, як підписати документи, вивчіть усі умови: розміри платежів, можливість дострокового погашення, які довідки необхідні для отримання грошей.

Порівняйте усі вимоги, можливо, в інших кредитних сервісах пропонують більш привабливі умови. Пам’ятайте, не всі банки готові дати кредит на операцію, оскільки медичні послуги відносяться до сфери підвищеного ризику. Для отримання займу необхідно принести довідку, що підтверджує платоспроможність та мати високий кредитний рейтинг.

Пластична операція у кредит з використанням кредитної картки

Якщо вам потрібні гроші на термін 2-3 місяці, можна спробувати оформити кредитну картку. Її суттєва перевага – наявність пільгового періоду, який у більшості банків триває до 60 днів. Якщо протягом цього часу ви встигаєте погасити заборгованість, відсотки за користування коштами не стягуються.

Пам’ятайте, що після закінчення пільгового періоду поточна заборгованість сумується з відсотками по кредиту та штрафами за прострочення виплат. Також до витрат слід додати комісію за зняття готівки у банкоматі та плату за обслуговування кредитної картки. Для оформлення “кредитки” й отримання максимального ліміту на рахунку, потрібно надати значний пакет документів, який часто просять для оформлення споживчого кредиту.

Кредит на пластичну операцію

Банківський кредит на пластичну операцію: так чи ні?

Попри популярність послуг пластичних хірургів, у банках поки немає такого продукту, як “кредит на пластичну операцію”. Чому? Медичні послуги, пов’язані з хірургічним втручанням, відносять до ризикових. Позиція банків зрозуміла – у разі невдалого лікування позичальник може втратити працездатність або померти, тому потрібно додатково страхувати життя і здоров’я. Варто розуміти, що втрата працездатності у разі невдалої операції не визнається страховим випадком. Саме тому такий займ обтяжений безліччю додаткових платежів, а кредитний договір – додатковими пунктами. Брати такий кредит недоцільно та нераціонально, оскільки навіть після надання всіх довідок вам, швидше за все, відмовлять. Банк просто не вбачає сенсу витрачати час та сили на фінансову операцію, пов’язану з багатьма ризиками.

Чи можливий кредит на пластику у мікрофінансовій компанії?

Якщо у вас немає часу чекати відповіді від банку, звертайтеся по допомогу до мікрофінансової організації (МФО). Компанія SOS CREDIT пропонує постійним клієнтам суму до 15 000 гривень терміном до 30 днів. Якщо потрібно більше, подати заявку до сервісу мікрокредитування можуть кілька членів сім’ї, і кожен з них може оформити максимальну суму.

Кредит онлайн доступний практично кожному повнолітньому українцю. Від вас не будуть вимагати довідку про доходи, виписку з медичної карти або оформлення страховки. Подати заявку можна у будь-який зручний час, після схвалення системи гроші одразу ж будуть перераховані на зазначену раніше банківську картку.

Спробуйте та оцініть комфортний спосіб отримання кредиту на операцію без численних вимог кредитора, не виходячи з дому.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2204 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит