Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ НА ПЛАСТИЧНУ ОПЕРАЦІЮ

Пластична хірургія – найважливіша галузь медицини, що дозволяє людині скорегувати дефекти зовнішності, повернути здоров’я та підняти самооцінку. Не дивно, що кредит на пластику стає все більш популярним. За допомогою хірургічного втручання можна не тільки ліквідувати шрами або сліди опіку, а й вдосконалити практично будь-яку частину тіла. Ціна роботи пластичного хірурга досить висока та не кожному по кишені.

У такій ситуації багато хто оформлює кредит на пластичну операцію. Чому? Зібрати потрібну суму складно, а ось виплачувати обов’язкові платежі набагато легше. Оформивши займ, ви можете реалізувати давню мрію про красиву зовнішність набагато швидше.

Кредит на пластичну операцію

Кредит на операцію у лікувальному закладі?

Сьогодні багато приватних клінік пропонує свої послуги у кредит. Перш ніж спокуситися на нього, знайте: медзаклад не дає займів, гроші на операцію можуть видати тільки банки. Перед тим, як підписати документи, вивчіть усі умови: розміри платежів, можливість дострокового погашення, які довідки необхідні для отримання грошей.

Порівняйте усі вимоги, можливо, в інших кредитних сервісах пропонують більш привабливі умови. Пам’ятайте, не всі банки готові дати кредит на операцію, оскільки медичні послуги відносяться до сфери підвищеного ризику. Для отримання займу необхідно принести довідку, що підтверджує платоспроможність та мати високий кредитний рейтинг.

Пластична операція у кредит з використанням кредитної картки

Якщо вам потрібні гроші на термін 2-3 місяці, можна спробувати оформити кредитну картку. Її суттєва перевага – наявність пільгового періоду, який у більшості банків триває до 60 днів. Якщо протягом цього часу ви встигаєте погасити заборгованість, відсотки за користування коштами не стягуються.

Пам’ятайте, що після закінчення пільгового періоду поточна заборгованість сумується з відсотками по кредиту та штрафами за прострочення виплат. Також до витрат слід додати комісію за зняття готівки у банкоматі та плату за обслуговування кредитної картки. Для оформлення “кредитки” й отримання максимального ліміту на рахунку, потрібно надати значний пакет документів, який часто просять для оформлення споживчого кредиту.

Кредит на пластичну операцію

Банківський кредит на пластичну операцію: так чи ні?

Попри популярність послуг пластичних хірургів, у банках поки немає такого продукту, як “кредит на пластичну операцію”. Чому? Медичні послуги, пов’язані з хірургічним втручанням, відносять до ризикових. Позиція банків зрозуміла – у разі невдалого лікування позичальник може втратити працездатність або померти, тому потрібно додатково страхувати життя і здоров’я. Варто розуміти, що втрата працездатності у разі невдалої операції не визнається страховим випадком. Саме тому такий займ обтяжений безліччю додаткових платежів, а кредитний договір – додатковими пунктами. Брати такий кредит недоцільно та нераціонально, оскільки навіть після надання всіх довідок вам, швидше за все, відмовлять. Банк просто не вбачає сенсу витрачати час та сили на фінансову операцію, пов’язану з багатьма ризиками.

Чи можливий кредит на пластику у мікрофінансовій компанії?

Якщо у вас немає часу чекати відповіді від банку, звертайтеся по допомогу до мікрофінансової організації (МФО). Компанія SOS CREDIT пропонує постійним клієнтам суму до 15 000 гривень терміном до 30 днів. Якщо потрібно більше, подати заявку до сервісу мікрокредитування можуть кілька членів сім’ї, і кожен з них може оформити максимальну суму.

Кредит онлайн доступний практично кожному повнолітньому українцю. Від вас не будуть вимагати довідку про доходи, виписку з медичної карти або оформлення страховки. Подати заявку можна у будь-який зручний час, після схвалення системи гроші одразу ж будуть перераховані на зазначену раніше банківську картку.

Спробуйте та оцініть комфортний спосіб отримання кредиту на операцію без численних вимог кредитора, не виходячи з дому.

 

897 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит