Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн без картки

 1. Чи можна взяти позику без картки: механіка послуги
 2. Особливості термінових позик без картки
 3. Переваги кредиту без картки (готівкою)
 4. Умови отримання грошей
 5. Як отримати позику без картки
 6. Популярні питання

У будь-якого громадянина України може виникнути непередбачена ситуація, що терміново вимагає певної суми. І далеко не завжди саме така сума може бути відкладена на “чорний день”.  Господар підняв оренду квартири, придбання дорогого устаткування, проблеми зі здоров’ям — причина може бути будь-якою.  Не завжди рідні і близькі допоможуть—- навіть за великого бажання, а для співпраці із банком необхідно зібрати обов’язкову папку документів.  Розумний вихід із ситуації: подання заявки до МФО.  Вони набагато лояльніші за банки: не беруть до уваги кредитну історію, співпрацюють зі студентами та пенсіонерами, безробітними, офіційно неоформленими.

Чи можна взяти позику без картки: механіка послуги

Для надання банківського кредиту потрібно оформити картку — на неї ж і надійдуть гроші. У випадку із SOS CREDIT — до Особовому Кабінету можна прикріпити картку будь-якого банку країни. Погодьтеся, що пластику в гаманці, на сьогоднішній день, вистачає.

Це буде швидкий кредит, тому що оформляється він в цілому за 20 хвилин і без очікування в черзі — через інтернет.

Інші види швидких кредитів:

 1. з поганою КІ;
 2. без довідки про доходи;
 3. без поручителів;
 4. кредит готівкою.

Кожен позичальник має можливість отримати кредит без картки за умовами, вигідними для себе.

Особливості термінових позик без картки

Перш за все, особливість полягає в часі — ви не будете витрачати його на те, аби оформити нову картку, виключно на яку банки і перераховують гроші.  Ця процедура теж забирає час. Вам не потрібно їхати до офісу компанії, аби отримати її і активувати. Така співпраця дійсно вигідна для клієнта, адже за мінімум зусиль він отримує те, що йому потрібно.

Кредит онлайн без картки

Переваги кредиту без картки (готівкою)

Всіх, хто вирішив взяти позику без картки в SOS CREDIT, ми забезпечуємо найкращими умовами, серед яких:

 1. Швидкість. У нас діє скорингова система, яка дає можливість отримувати практично миттєві відповіді по заявкам.
 2. Цілодобова робота.  При оформленні кредиту в банку, потрібно почекати його відкриття — найчастіше робочі години з 09:00 і до 18:00, вони збігаються з робочими годинами інших підприємств. Можливості зробити це віддалено немає.  В такому випадку, позичальникові доведеться витрачати свій обід або навіть відпрошуватися з роботи. SOS CREDIT працює 24/7 без вихідних.
 3. Ми пропонуємо знижки своїм клієнтам.
 4. Перший кредит безвідсотковий.

Умови отримання грошей

Оформлення онлайн через інтернет
Вік з 18 років
Наявність документів паспорт та ідентифікаційний код
Сума для новачків до 10 000 гривень
Сума за подачі повторної заявки до 15 000 гривень
Стан кредитної історії не має значення
Ставка в процентах від 0,01%
Поручителі не запитуються
Додаткові послуги можливість оформлення пролонгації для попередження прострочення

Як отримати позику без картки

Рідко, коли близькі можуть відразу позичити суму до 10 000 гривень, а то й до 15 000 гривень. Для співпраці із банками доведеться зібрати окрему папку документів — кредитування через наш сервіс буде кращим рішенням, враховуючи всі його переваги.

 1. Щоб оформити швидку позику без картки потрібно спочатку зареєструвати Особистий Кабінет — форма знаходиться на сайті SOS CREDIT. 
 2. Перед тим як вводити свої дані, слід розрахувати кінцеву суму для погашення та час, внаслідок якого ви зможете погасити кредит.
 3.  Розгляд заявки займає пару хвилин. Її статус буде відображатися тут та прийде оповіщенням на номер мобільного, що буде вказаний за реєстрації, та електронну пошту.
 4. Після схвалення підписується договір, після чого відбувається перерахування коштів.

Популярні питання

Під час оформлення сермінової позики без картки, тим більше, перший раз, завжди виникають питання — ми готові вичерпно відповісти на них.

Які документи знадобляться

Тільки паспорт позичальника та ідентифікаційний код. Ніяких довідок, по типу, з місця роботи, про доходи, склад сім’ї і тд ми не вимагаємо.

Кредит онлайн без картки

Як швидко гроші надходять на картку

Нові клієнти очікують до 5 хвилин, а постійні клієнти набагато менше через те, що їх дані вже є в нашій базі.

Основні вимоги для оформлення кредиту

Для того, щоб взяти кредит онлайн без картки, потрібно бути громадянином України і та мати банківську картку, на яку будуть перераховані кошти. Також ми працюємо виключно з особами, які досягли 18 років.

Як швидко гроші надходять на картку

Очікувати потрібно не більше 5 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1907 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит