Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Витрати на дрібниці або куди зникають гроші?

  1. Кава та перекуси
  2. Доставка їжі
  3. Підписки
  4. Емоційні покупки
  5. Висновок

Ви помічали, що не здійснюючи великі покупки, грошей не вистачає? Звичайно, цінники у супермаркетах підвищуються ледь не щодня, проте не завадить переглянути й витрати, на які ми мало звертаємо уваги. Підрахувавши їх, у підсумку виходить чимала сума — вартість тієї ж самої великої покупки. Такі маленькі витрати відчутно впливають на бюджет, але не на наше життя суттєво. Дослідження за минулий рік, у якому брали участь 40 000 людей, показує, що 76% українців збільшили свої витрати. 49%, планують виключно регулярні витрати, як наприклад, оплата комунальних послуг. 9% планує впровадити планування у своє життя, але наразі цього не робить. 

У цій статті ми розповімо про 5 дрібних витрат, на які ми не звертаємо уваги, але насправді вони відчутні для гаманця. 

1. Кава та перекуси

Так, ранкова кава — приємний ритуал, що додатково налаштовує на новий робочий день, не дивлячись на складні ночі для України. Багато людей вживає декілька філіжанок кави на день для більшого збадьорення та отримання насолоди. До 200 гривень у середньому щодня витрачають українці саме на каву. Якщо підрахувати за місяць у 31 день, то виходить сума 4200 гривень. Чимало, еге ж? 

Якщо не було часу на приготування повноцінного обіду або доводиться мотатися у справах, то перекуси рятують. Це можуть бути снеки, батончики або ж їжа у закладах швидкого харчування, кафе. Додайте до 4 200 гривень за каву ще кілька тисяч на перекуси — це вже понад 5000 гривень щомісяця. Якщо брати у розрахунок середню зарплату по Україні у 24500 гривень, то 20% витрачається тільки на каву та снеки. 

2. Доставка їжі

Відразу на думку спало те, що не тільки ми її з’їдаємо, а й вона з’їдає наші гроші. Коли немає сил готувати або банально — не хочеться готувати, то такий варіант приходить на поміч. Проте, як мінімум, ви замовляєте на 200-300 гривень на людину, додаємо до цього вартість доставки. 2 доставки на тиждень обійдуться у +/- 500 гривень, що на місяць — 2 000 гривень.

У такому разі, краще вже робити замовлення на самовиніс, адже це має наступні переваги:

  • непотрібно оплачувати послуги доставки;
  • – у багатьох закладах за умови, якщо клієнт сам забирає замовлення, то на меню розповсюджується знижка 5-15%. 

Кавомашина готує каву

3. Підписки

Сучасний світ пропонує безліч можливостей: від підписок на кінозали, додатки із тренуваннями, абонемент у тренажерний зал, музичні платформи, розширені функції у різноманітних додатках до книжкових сервісів. Це зручно, але водночас — фінансово непомітно небезпечно. Припустимо, середня вартість підписки 200 гривень, а таких у вас 5. Щомісяця приблизно 1000 гривень ви витрачаєте тільки на це.  

Однак, не всіма підписками людина користується регулярно та й списуються вони автоматично — ви помічаєте вже, коли бачите, що з картки було списано певну суму. Краще провести ревізію всіх підписок та залишити тільки ті, якими ви користуєтеся на постійній основі. Автосписання із картки краще відмінити, щоб мати вибір, продовжувати підписку цього місяця чи краще наступного, коли буде час користуватися додатком. Користуйтеся додатками, де можна об’єднувати підписку між рідними та друзями — так кожен сплачуватиме виключно свою частину, адже сума ділиться між всіма. 

4. Емоційні покупки

Буває так: заходиш у супермаркет виключно по хліб, а виходиш із повним візком або ж побачив знижку на якусь річ — рука сама тягнеться до гаманця й замовити. Це класика емоційних покупок. Ми здійснюємо їх часто, коли стресуємо або навпки — у нас піднесений настрій. Рішення щось купити з’являється не тому, що це дійсно треба, а бо нам так диктує настрій. 

Маркетингові фішки також спонукають витрачати більше — з яскравими вітринами, обмеженими пропозиціями «залишилося лише 3 одиниці» або «знижка ще діятиме лише 2 дні» та іншими пропозиціями. Вони створюють ілюзію вигоди. 

Соціальний вплив також має значення.Наприклад, відомий блогер прорекламував заклад, у якому він, нібито замовив неймовірний сет ролів — нам також хочеться спробувати. Або ж наші близькі люди придбали щось щойно — ця річ тепер здається необхідною й нам. 

– Уникайте покупок у стані емоційного збудження — дайте собі 24 години. Купуйте тільки, якщо бажання до речі не зникає. 

– Виділяйте фіксовану суму саме на приємності для душі, які точно не будете перевищувати.

– Складайте вішліст, щоб якщо це й емоційні покупки, то щоб вони були дійсно бажаними та необхідними вам. 

Забирати доставку

5. Таксі

Додатковий комфорт, який іноді обходиться задорого. Коли надворі негода, немає настрою на прогулянку або ж ми запізнюємося, то таксі — зручний варіант. Проте кожна зручність має власну ціну: одна поїздка може коштувати до 200 гривень, а якщо їх кілька на тиждень, то це понад півтисячі гривень. Якщо розраховувати виклики таксі на місяць, то виходить 2000 гривень, у рік це 24000 гривень. 

Для порівняння, середня зарплата у країні зараз 24 500 гривень, отже одна з повноцінних зарплат витрачається саме на таксі, у такому разі. Якщо викликати таксі у пікові години або ж на триваліші маршрути, то вартість звичайно ж буде у рази вищою. Замінити таксі можна громадським транспортом або ж велосипедом у теплі сезони. 

Висновок:

Багато людей впевнені, що вони не роблять жодних зайвих витрат. Проте, проаналізувавши лише кілька  таких дрібниць — сума набігає значна. Ми рекомендуємо не відмовлятися від всіх приємностей життя, до яких ви звикли. Ми акцентуємо увагу на усвідомленому підході до витрат, тим паче, на дрібниці. Саме вони спустошують гаманець нехай і повільно, але дуже впевнено. Ми вказали прості кроки, слідуючи яким вдасться звільнити кошти для важливих речей: подушки безпеки, навчання, довгоочікуваної відпустки та інших аспектів життя, що дійсно є необхідними.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

31 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит