Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит онлайн в Кривому Розі

 1. Умови видачі кредиту
 2. Як взяти кредит онлайн на карту в Кривому Розі?
 3. Чому краще оформити кредити в МФО ніж в банку
 4. Переваги співпраці з SOS CREDIT
 5. Як виплатити кредит онлайн
 6. Популярні питання

Мікрокредити, що з’явилися на українському ринку кілька років тому, користуються особливим попитом серед позичальників. Українці оцінили можливість взяти кредит в Кривому Розі, не залишаючи робочого місця, сидячи в кафе або розташувавшись вдома перед телевізором.

Існує інший момент, психологічний – немає необхідності турбувати друзів і родичів, щоб попросити у них грошей. Чи не кожному потенційного позичальника зручно розповідати про свої проблеми. З боку кредитора теж може бути незручність – у людини не завжди є потрібна суми або він просто не хоче давати в борг. Взявши в борг у друзів, ви будете почувати себе зобов’язаним і вже не зможете відмовити в допомозі – допомогти з переїздом, посидіти з дитиною або в майбутньому теж позичити гроші. Саме тому вигідніше і спокійніше оформити кредит на карту в Кривому Розі. Ви отримуєте потрібну суму, своєчасно повертаєте її і більше нікому нічого не винні!

Умови видачі кредиту

Вік громадян Від вісімнадцяти років
Ставка у відсотках, комісія Від нуля відсотків
Максимальна сума кредиту 15 000 гривень
Перша позика До 10 тис.  гривень
Термін До 1 місяця
Розгляд заяви До 15-25 хвилин
Основні вимоги Громадянство України, ідентифікаційний код, паспорт
Отримання На карту
Додаткові умови Без документів про доходи
Історія позичальника Можливе отримання коштів з поганою кредитною історією

Як взяти кредит онлайн на карту в Кривому Розі?

Вам потрібні гроші, а виходити з дому немає ніякого бажання? Переходьте на сайт SOS CREDIT і заповніть заявку на кредит. Це займе всього лише до 20 хвилин вашого часу.

В процесі оформлення заявки необхідно повністю сконцентруватися. При внесенні особистих даних не можна допускати помилок і неточностей, інакше чекайте відмову. Також потрібно відразу зафіксувати свій логін і пароль, щоб в майбутньому у вас не було проблем з доступом до облікового запису.

Переказ на карту здійсниться після узгодження заявки і підписання кредитного договору, оскільки ми працюємо цілодобово і без вихідних. Якщо вам потрібно перевести в готівку гроші, проблем не виникне, зараз навіть в невеликому селищі можна знайти кілька банкоматів.

Чому краще оформити кредити в МФО ніж в банку

Перш, ніж вибрати місце оформлення кредиту, спробуйте вивчити ринок. Не варто оформлювати мікрокредит в першому ж банку, який попався на очі тому, що це звично і зрозуміло. У цій сфері працює безліч сервісів. Наприклад, МФО. Багато МФО пропонують новим клієнтам отримати гроші в кредит в Кривому Розі під 0%. Наприклад, в компанії SOS CREDIT новачки можуть подати заявку на суму до 10 000 гривень.

До того ж, МФО видає кредити на будь-які цілі:

 • побутова техніка
 • весілля
 • народження дитини
 • ліки
 • ремонт

Кредит онлайн в Кривому Розі

Переваги співпраці з SOS CREDIT

У чому ж переваги компанії SOS CREDIT?

 • Сума можливого кредиту збільшується з кожною повторної видачею. Якщо новий клієнт може отримати тільки до 5 000 гривень, то грошова сума для повторного збільшується до 15 000 гривень.
 • Знижка за Програмою Лояльності зростає пропорційно взятим і вчасно виплаченими кредитами. Це означає, що в підсумку ви зможете отримати до -50% на відсотки по кредиту.
 • Гнучкі умови повернення. Пролонгація – це послуга, яка дозволяє абсолютно безболісно для вашого гаманця забезпечить продовження виплати до 30 календарних днів.

Як виплатити кредит онлайн

Потрібно погасити оформлений кредит в мікрофінансової організації? Ми пропонуємо кілька зручних варіантів: оплата через Особистий Кабінет на сайті, оплата через банк, поштове відділення або термінал.

Внесіть останній платіж за 2-3 дня до крайнього терміну, щоб не потрапити у прострочення. Виплатили? Переконайтеся, що всі повністю погашено. Зайдіть до кабінету, поновіть дані або подайте запит на отримання довідки, яка підтвердить виконання вами боргових зобов’язань. Дотримуючись цих правил, ви будете впевнені, що отриманий кредит вирішив ваші проблеми, не створивши нові.

Кредит онлайн в Кривому Розі

Популярні питання

Якщо ви готові до активних дій, ознайомтеся з інформацією, яка може бути вам корисна.

Хто може взяти терміново кредит в Кривому Розі

Кредит можуть взяти повнолітні жителі України, які перебувають на даний момент на території України. Верхній віковий поріг значення не має.

Чи реально взяти кредит без довідки про доходи

Нас не цікавить ваш кредитний рейтинг і рівень доходів. Додаткові довідки і документи також не потрібні.

Як дізнатися рішення по заявці на кредит?

Рішення по заявці буде відправлено на вашу електронну пошту або мобільний номер телефону. Також дізнатися рішення можна в Особистому Кабінеті.

На що звернути увагу при оформленні кредиту

Щоб оформити кредит через інтернет, краще вибрати надійну компанію, яка заслужила довіру користувачів. Визначте курс і сміливо йому дотримуйтесь!
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1060 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит