Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Онлайн кредит з поганою кредитною історією: де взяти?

 1. Що таке погана кредитна історія?
 2. Умови надання мікропозик з поганою кредитною історією
 3. Як взяти кредит з поганою кредитною історією цілодобово в Україні?
 4. Чому МФО готові видавати гроші клієнтам з поганою КІ?
 5. Плюси і мінуси отримання кредитів з поганою історією
 6. Як погасити позику онлайн?
 7. Популярні питання

На жаль, не всі клієнти мають ідеальну кредитну історію, тому SOS CREDIT пропонує кредит з поганою КІ тим, у кого не все гладко з позиками. Як зрозуміти, що ви відноситеся до цієї категорії позичальників? Згадайте, чи вчасно ви оплачували кредити в банку або інших фінансових організаціях. Якщо найчастіше оплата відбувалася пізніше необхідного терміну, є ймовірність, що ваша кредитна історія має низький рейтинг. Однак впадати у відчай не варто, 80% позичальників потрапляють в такі ситуації із завидною регулярністю, але це не відбивається на можливості отримати швидкі кредити.

Що таке погана кредитна історія?

Як ви вже зрозуміли, взяти позику з поганою кредитною історією можливо. Давайте розберемося, що ж таке негативна кредитна історія?

 • Це інформація щодо своєчасності платежів по кредитах і не тільки через інтернет. Тобто, якщо ви отримали гроші в борг, але погасили суму вчасно, в строк, зазначений в кредитному договорі, тоді ваша КІ не постраждає. Якщо ж траплялися прострочення – це може відобразитися в даних по вашій репутації.
 • Це інформація про вашу надійність. Фінансовим установам, і мікрофінансовим компаніям в тому числі, необхідні гарантії про благонадійність клієнта. Бувають випадки, коли позичальники несумлінно ставляться до своїх зобов’язань і не виплачують кредит зовсім.
 • Це інформація про ваші можливості. Якщо ваш кредитний рейтинг невисокий, це говорить про те, що у вас просто не вистачить ресурсу на виплату і фінустанові не варто піддавати свої фінанси небезпеці.

Як бачите, існує кілька нюансів, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете взяти позику терміново, але не впевнені в своїй кредитній репутації.

Взяти кредит з поганою кредитною історією

Умови надання мікропозик з поганою кредитною історією

 

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% на день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

До плюсів оформлення мікрокредиту у нас можна віднести:

 1. Миттєва видача. Не мине й 5 хвилин, коли ваші гроші зявляться на картці. Це дуже зручно, оскільки більшість оплат сьогодні проводиться через електронні платежі.
 2. Відсутність додаткових комісій за оформлення заявки. Навіть якщо ви берете кредит з дуже поганою кредитною історією, ви не витратите ні копійки на подачу заявки. До того ж, без довідок і поручителів.
 3. Терміновий розгляд заявки. Наша автоматична система розгляне вашу заявку протягом 5 хвилин і навіть якщо ви хочете взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні, ви отримаєте сповіщення про результати.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією цілодобово в Україні?

В цілому процедура кредитування проста: вам потрібно перейти на сайт, обрати суму і кількість днів на калькуляторі, перейти до кабінету і продовжити заповнення аплікаційної форми. Це займе всього лише кілька хвилин, адже в нашій анкеті зібрані тільки найнеобхідніші питання з розряду: ім’я та прізвище, адресні дані, номер банківської картки, паспортні дані та ІПН. Будьте впевнені, інформація використовується тільки для того, щоб забезпечити видачу кредиту.

Після того, як ви заповните анкету, відправляйте онлайн заявку на розгляд. Рішення не змусить себе довго чекати, як і гроші на карту.

Кредит з поганою кредитною історією можуть взяти:

 • пенсіонери;
 •  безробітні;
 • студенти;
 • Особи, які досягли 18 років

Потрібні гроші в борг? Не варто зволікати!

Чому МФО готові видавати гроші клієнтам з поганою КІ?

Кредит онлайн з поганою кредитною історією зустрічається на ринку МФО дуже часто. Оскільки ситуації у всіх позичальників різні. Один може взяти великий кредит і сховатися з грошима, а другий навіть з негативною кредитною історією робить погашення вчасно. Саме тому ми приймаємо рішення в кожному випадку індивідуально.

Плюси і мінуси отримання кредитів з поганою історією

До основних переваг, які мають мікропозики з поганою кредитною історією відносяться:

 • Можливість отримати терміновий кредит, не дивлячись ні на що. Так, МФО, враховують ваш рейтинг і поточне фінансове становище, але це не є критеріями, які відіграють вирішальну роль.

Що стосується мінусів, справа йде таким чином:

 • Якщо ви вирішили позичити гроші із зіпсованою кредитною історією, пам’ятайте про доцільність і своїх фінансових можливостях. Навіть якщо у вас кілька грошових кредитів, розраховуйте свої фінанси таким чином, щоб ви могли здійснювати погашення за борговими зобов’язаннями. В крайньому випадку пам’ятайте про пролонгацію – можливості продовжити позику на деякий час.

Як погасити позику онлайн?

Ми пропонуємо кілька варіантів, за допомогою яких можна оплатити по кредиту, не дивлячись на кредитну історію.

 • По-перше, максимально зручний спосіб – через Особистий Кабінет. У такому випадку гроші прийдуть на наш рахунок миттєво навіть якщо ви оплачуєте мікропозики з поганою кредитною історією.
 • По-друге, через банківське відділення. Оплата відбувається тільки гривнями, валюта вам не знадобиться.
 • По-третє, скористайтеся відділенням Укрпошти. Звичайно, це не найшвидший спосіб, але якщо поштове відділення знаходиться поруч з будинком, то чому б і не спробувати?
 • По-четверте, не забудьте про термінал. Це ще один варіант для клієнтів, хто вважає за краще даний вид оплати.

Кредитування із зіпсованою кредитною історією

Популярні питання

Якщо у вас ще залишилися питання, далі ми спробуємо на них відповісти.

Як подивитися свою кредитну історію?

Щоб дізнатися свою КІ потрібно звернутися в спеціальні сервіси, які займаються її складанням. В Україні за це відповідають Українське бюро кредитних історій (УБКІ), Міжнародне бюро кредитних історій, Перше всеукраїнське бюро кредитних історій і Українське кредитне бюро. Зайдіть на сайти цих організацій, щоб уточнити свій рейтинг.

Чи випустять за кордон з поганою кредитною історією?

Виїзд за кордон можуть обмежити тільки після рішення суду. Якщо у вас є кредитні зобов’язання перед банками або іншими фінустановами, але ви намагаєтеся виплатити гроші, а організації терпляче чекають, коли це трапиться – тоді шлях за кордон вам відкритий.

Як поліпшити свою КІ?

Щоб поліпшити свою кредитну історію, вам необхідно вчасно оплачувати заборгованість, оформляти продовження кредиту, у випадках, коли у вас не вистачає грошей на виплати, а також оплачувати штрафні санкції, якщо вони були нараховані.

Хто може взяти позику з поганою історією?

На нашому сайті отримати таку позику може будь-який клієнт, навіть той, хто занесений в чорний список в інших фінансових компаніях. Приготуйте документи для заповнення заявки і приступайте до цього в будь-який день тижня і в будь-який час доби!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1548 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит