Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Онлайн кредит з поганою кредитною історією: де взяти?

 1. Що таке погана кредитна історія?
 2. Умови надання мікропозик з поганою кредитною історією
 3. Як взяти кредит з поганою кредитною історією цілодобово в Україні?
 4. Чому МФО готові видавати гроші клієнтам з поганою КІ?
 5. Плюси і мінуси отримання кредитів з поганою історією
 6. Як погасити позику онлайн?
 7. Популярні питання

На жаль, не всі клієнти мають ідеальну кредитну історію, тому SOS CREDIT пропонує кредит з поганою КІ тим, у кого не все гладко з позиками. Як зрозуміти, що ви відноситеся до цієї категорії позичальників? Згадайте, чи вчасно ви оплачували кредити в банку або інших фінансових організаціях. Якщо найчастіше оплата відбувалася пізніше необхідного терміну, є ймовірність, що ваша кредитна історія має низький рейтинг. Однак впадати у відчай не варто, 80% позичальників потрапляють в такі ситуації із завидною регулярністю, але це не відбивається на можливості отримати швидкі кредити.

Що таке погана кредитна історія?

Як ви вже зрозуміли, взяти позику з поганою кредитною історією можливо. Давайте розберемося, що ж таке негативна кредитна історія?

 • Це інформація щодо своєчасності платежів по кредитах і не тільки через інтернет. Тобто, якщо ви отримали гроші в борг, але погасили суму вчасно, в строк, зазначений в кредитному договорі, тоді ваша КІ не постраждає. Якщо ж траплялися прострочення – це може відобразитися в даних по вашій репутації.
 • Це інформація про вашу надійність. Фінансовим установам, і мікрофінансовим компаніям в тому числі, необхідні гарантії про благонадійність клієнта. Бувають випадки, коли позичальники несумлінно ставляться до своїх зобов’язань і не виплачують кредит зовсім.
 • Це інформація про ваші можливості. Якщо ваш кредитний рейтинг невисокий, це говорить про те, що у вас просто не вистачить ресурсу на виплату і фінустанові не варто піддавати свої фінанси небезпеці.

Як бачите, існує кілька нюансів, на які варто звернути увагу, якщо ви хочете взяти позику терміново, але не впевнені в своїй кредитній репутації.

Взяти кредит з поганою кредитною історією

Умови надання мікропозик з поганою кредитною історією

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 4% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 1042924,62%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 15 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем.
Посилання на документ

До плюсів оформлення мікрокредиту у нас можна віднести:

 1. Миттєва видача. Не мине й 5 хвилин, коли ваші гроші зявляться на картці. Це дуже зручно, оскільки більшість оплат сьогодні проводиться через електронні платежі.
 2. Відсутність додаткових комісій за оформлення заявки. Навіть якщо ви берете кредит з дуже поганою кредитною історією, ви не витратите ні копійки на подачу заявки. До того ж, без довідок і поручителів.
 3. Терміновий розгляд заявки. Наша автоматична система розгляне вашу заявку протягом 5 хвилин і навіть якщо ви хочете взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні, ви отримаєте сповіщення про результати.

Як взяти кредит з поганою кредитною історією цілодобово в Україні?

В цілому процедура кредитування проста: вам потрібно перейти на сайт, обрати суму і кількість днів на калькуляторі, перейти до кабінету і продовжити заповнення аплікаційної форми. Це займе всього лише кілька хвилин, адже в нашій анкеті зібрані тільки найнеобхідніші питання з розряду: ім’я та прізвище, адресні дані, номер банківської картки, паспортні дані та ІПН. Будьте впевнені, інформація використовується тільки для того, щоб забезпечити видачу кредиту.

Після того, як ви заповните анкету, відправляйте онлайн заявку на розгляд. Рішення не змусить себе довго чекати, як і гроші на карту.

Кредит з поганою кредитною історією можуть взяти:

 • пенсіонери;
 •  безробітні;
 • студенти;
 • Особи, які досягли 18 років

Потрібні гроші в борг? Не варто зволікати!

Чому МФО готові видавати гроші клієнтам з поганою КІ?

Кредит онлайн з поганою кредитною історією зустрічається на ринку МФО дуже часто. Оскільки ситуації у всіх позичальників різні. Один може взяти великий кредит і сховатися з грошима, а другий навіть з негативною кредитною історією робить погашення вчасно. Саме тому ми приймаємо рішення в кожному випадку індивідуально.

Плюси і мінуси отримання кредитів з поганою історією

До основних переваг, які мають мікропозики з поганою кредитною історією відносяться:

 • Можливість отримати терміновий кредит, не дивлячись ні на що. Так, МФО, враховують ваш рейтинг і поточне фінансове становище, але це не є критеріями, які відіграють вирішальну роль.

Що стосується мінусів, справа йде таким чином:

 • Якщо ви вирішили позичити гроші із зіпсованою кредитною історією, пам’ятайте про доцільність і своїх фінансових можливостях. Навіть якщо у вас кілька грошових кредитів, розраховуйте свої фінанси таким чином, щоб ви могли здійснювати погашення за борговими зобов’язаннями. В крайньому випадку пам’ятайте про пролонгацію – можливості продовжити позику на деякий час.

Як погасити позику онлайн?

Ми пропонуємо кілька варіантів, за допомогою яких можна оплатити по кредиту, не дивлячись на кредитну історію.

 • По-перше, максимально зручний спосіб – через Особистий Кабінет. У такому випадку гроші прийдуть на наш рахунок миттєво навіть якщо ви оплачуєте мікропозики з поганою кредитною історією.
 • По-друге, через банківське відділення. Оплата відбувається тільки гривнями, валюта вам не знадобиться.
 • По-третє, скористайтеся відділенням Укрпошти. Звичайно, це не найшвидший спосіб, але якщо поштове відділення знаходиться поруч з будинком, то чому б і не спробувати?
 • По-четверте, не забудьте про термінал. Це ще один варіант для клієнтів, хто вважає за краще даний вид оплати.

Кредитування із зіпсованою кредитною історією

Популярні питання

Якщо у вас ще залишилися питання, далі ми спробуємо на них відповісти.

Як подивитися свою кредитну історію?

Щоб дізнатися свою КІ потрібно звернутися в спеціальні сервіси, які займаються її складанням. В Україні за це відповідають Українське бюро кредитних історій (УБКІ), Міжнародне бюро кредитних історій, Перше всеукраїнське бюро кредитних історій і Українське кредитне бюро. Зайдіть на сайти цих організацій, щоб уточнити свій рейтинг.

Чи випустять за кордон з поганою кредитною історією?

Виїзд за кордон можуть обмежити тільки після рішення суду. Якщо у вас є кредитні зобов’язання перед банками або іншими фінустановами, але ви намагаєтеся виплатити гроші, а організації терпляче чекають, коли це трапиться – тоді шлях за кордон вам відкритий.

Як поліпшити свою КІ?

Щоб поліпшити свою кредитну історію, вам необхідно вчасно оплачувати заборгованість, оформляти продовження кредиту, у випадках, коли у вас не вистачає грошей на виплати, а також оплачувати штрафні санкції, якщо вони були нараховані.

Хто може взяти позику з поганою історією?

На нашому сайті отримати таку позику може будь-який клієнт, навіть той, хто занесений в чорний список в інших фінансових компаніях. Приготуйте документи для заповнення заявки і приступайте до цього в будь-який день тижня і в будь-який час доби!

496 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит