Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Гроші та емоційний стан: який зв’язок?

  1. №1 Перебування у стані стресу
  2. №2 Емоційна втома 
  3. №3 Отримання не лише емоційного дискомфорту, а ще й фізичного
  4. №4 Зміна враження щодо самого себе
  5. №5 Погіршення взаємин з оточуючими
  6. Бонус: рекомендації, що допоможуть зберігати стабільність фінансово становища

Сьогодні на офіційній сторінці в Instagram ми публікували допис на цю тему у скороченому варіанті. Докладне пояснення кожного із аргументів, а також приємний та корисний бонус — рекомендації, що допоможуть зберігати стабільність фінансово становища, публікуємо тут. 

Фінансове становище впливає на людину, адже це те, що забезпечує якість її життя. За допомогою грошей ми забезпечуємо свої базові потреби та досягаємо поставлених цілей.  Слід вміти грамотно розпоряджатися власними коштами та взаємодіяти з ними, адже у протилежному випадку це відобразиться на нашому емоційному стані і спровокує інші наслідки. 

Погіршення стану фінансового становища провокують переживання. Якщо ж вони тривають, то це може викликати стрес, тривожність, нав’язливі думки, зміну поведінки людини, недосипання, безсоння та інші порушення. 

Про зв’язок грошей та емоційного стану розкажемо докладніше за допомогою 5 пунктів.

Перебування у стані стресу

Стрес є серйозним наслідком у результаті погіршення фінансового становища. Не нервувати, не тримати його у собі, залишатися спокійним та зосередженим у такій ситуації складно. 

Стрес провокує появу психосоматичних симптомів. Серед них: мігрень та головний біль, прискорене серцебиття, втома, підвищений кров’яний тиск, порушення травлення, безсоння і тд. Результати перебування у стресовому стані можуть проявитися відразу або навіть через деякий час. 

Емоційна втома

Погіршення фінансового становища провокує у людині виникнення та перебіг різноманітних потужних станів. Вона може відчувати неспокій, гнів та лють, сором, тугу. Справа у тому, що ці стани можуть перезаповнити її. Вона кожну хвилину думатиме про ситуацію, у якій опинилася, та переживатиме ці негативні стани знову і знову, а з часом відчує неймовірну емоційну втому, яка її підкосить. 

Отримання не лише емоційного дискомфорту, а ще й фізичного

Як і було зазначено вище, стрес провокує різноманітні психосоматичні симптоми, що негативно відображаються на фізичному стані людини. Їй не вдається забезпечити собі життя, до якого вона звикла та задовольняти мінімальні людські потреби, що викликає стрес. Емоційний дискомфорт та фізичний — взаємопов’язані. 

Зміна враження щодо самого себе

Погіршення фінансового становища провокує у людини думки про те, що вона щось не передбачила, що вона робить недостатньо. Розуміти, що щось не вдається собі дозволити — неприємно. Тим паче, якщо раніше так не було. Саме тому це може вплинути на самооцінку. 

Чоловік та жінка сваряться

Погіршення взаємин з оточуючими

Фінансове становище впливає на взаємини не лише із собою, а й із тими, хто поруч. Людині не вдається підтримувати спілкування так, як вона вважає було б належно. Розмов, що стосуються грошей хочеться уникати у такій ситуації або ж людині складно підтримати їх через те, що вона не здійснює покупки так часто або покупки певного масштабу. Фінансове становище може вплинути на стосунки у родині. Тим паче, коли питання стосується дітей та унеможливлення забезпечити їх необхідними благами.

Бонус: рекомендації, що допоможуть зберігати стабільність фінансово становища

  • Найважливіше, що необхідно зробити у такому разі: припинити звинувачувати себе. Помилки трапляються з кожною людиною. Ми не можемо постійно приймати правильні рішення. Краще орієнтувати свої думки на те, як владнати фінансове становище та у подальшому не допускати подібного.
  • Якщо знадобилася допомога —  про неї слід попрахати. Краще оминати думок про отримання відмови або про незручне становище, у яке може потрапити той, до кого ви звертаєтеся. Якщо конкретної людини не вдасться вам допомогти, то, можливо, вона зможе порекомендувати того, до кого можна звернутися. Важливо спробувати, адже вирішення проблеми може бути поряд, а ми боїмося можемо втратити цю можливість, бо соромимося запитати про те, що нас турбує. 
  • Фінансове планування є важливим. Про це всі знають, але мало людей роблять. Використовуйте для цього відповідні додатки, таблиці, можна записувати від руки. Таким чином вдасться уникнути зайвих витрат, ви матимете гроші прозапас, а також зможете реалізовувати цілі, що ставите собі на меті.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1101 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит