Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЧОМУ ЛЮДИ БЕРУТЬ КРЕДИТИ?

Гроші – це один з важливих аспектів життя кожної людини. Навряд чи без мінімальної фінансової подушки можна відчувати себе захищено, безпечно, стабільно. Саме тому кожен прагне якщо не накопичити, то забезпечити свої базові потреби. Один зі способів отримати гроші, а з ним і якісь блага – кредит онлайн. Однак варто пам’ятати, що кожен окремий випадок індивідуальний і не всяка потреба є базовою, що вимагає негайної реалізації.

Як зрозуміти, чи потрібен вам кредит?

Проясніть свої потреби, а краще складіть список усього необхідного. Тепер погляньте на нього ще раз: що з написаного життєво важливо?

Чому люди беруть кредити?

Одяг, їжа, оплата комунальних послуг, медичне обслуговування відносяться до основних потреб людини, без яких саме життя є неможливим. Крім цього, не варто забувати про форс-мажорні ситуації. Саме в таких випадках і виручає кредит онлайн на карту: швидко, зручно, без зайвих зволікань.

Найчастіше необов’язкові покупки можна легко розпізнати по імпульсивності. У 9 випадках з 10 незаплановані витрати завдають непоправної шкоди вашому бюджету, перетягуючи на себе кошти з інших статей витрат. Навряд чи радість принесуть гарні туфлі на високих підборах, якщо для їх придбання доведеться значно скоротити витрати на харчування всієї родини або брати кредит онлайн в мікрофінансовій організації.

Тому перед тим, як купити або витратити гроші куди-небудь, запитаєте себе, а що я отримаю в результаті: фінансові проблеми або задоволення базових життєвих потреб? Правильне рішення прийняти легко, потрібно лише враховувати співвідношення доходів і витрат.

Чому люди беруть кредити?

Причини, за якими беруть кредит онлайн в Україні

Існує кілька основних причин, чому позичальники беруть позики онлайн:

  • Бракує грошей до зарплати. Напевно кожен із нас стикався з ситуацією, коли до заробітної плати залишився тиждень, а гроші вже закінчилися. Дійсно, в таких випадках просто необхідний кредит онлайн, але слід проаналізувати ситуацію, щоб уникнути повторення такої ситуації в майбутньому.
  • Взяти в борг щоб віддати борги. Якщо у вас є непогашені кредити або інші позики, рекомендуємо знайти варіант погашення без залучення ще одного кредиту. Можливо, варто переглянути свої витрати?
  • Форс-мажорні ситуації. Поломка побутової техніки, проблеми зі здоров’ям або несподіваний ремонт тягне за собою чималі грошові витрати. Складно вийти з подібних ситуацій, якщо у вас немає жодних заощаджень. В такому випадку, кредит онлайн на карту цілком виправданий. Однак, зверніть увагу, слід заздалегідь спланувати, як саме ви будете повертати борг.

Чому люди беруть кредити?

Висновок

Якщо ви прийняли рішення взяти кредит онлайн, рекомендуємо підійти до цього процесу дуже серйозно. Наприклад, скористайтеся позикою під 0,01% від надійної мікрофінансової організації. Наприклад, сервіс SOS CREDIT пропонує позику до 3 000 гривень до 10 днів для нових клієнтів компанії. Щоб отримати кредит на карту, необхідно заповнити заявку на сайті. Це займає не більше 20 хвилин і не вимагає ніяких додаткових документів, крім паспорта та ІПН. Після схвалення гроші будуть на вашій карті вже через 5 хвилин.

Повернути кредит також просто: погашення доступне через Особистий Кабінет, термінал самообслуговування, банківський переказ або Приват24. Зверніть увагу, ви можете продовжити термін кредитування до 30 днів за допомогою пролонгації.

712 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит