Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЧОМУ ЛЮДИ БЕРУТЬ КРЕДИТИ?

Гроші – це один з важливих аспектів життя кожної людини. Навряд чи без мінімальної фінансової подушки можна відчувати себе захищено, безпечно, стабільно. Саме тому кожен прагне якщо не накопичити, то забезпечити свої базові потреби. Один зі способів отримати гроші, а з ним і якісь блага – кредит онлайн. Однак варто пам’ятати, що кожен окремий випадок індивідуальний і не всяка потреба є базовою, що вимагає негайної реалізації.

Як зрозуміти, чи потрібен вам кредит?

Проясніть свої потреби, а краще складіть список усього необхідного. Тепер погляньте на нього ще раз: що з написаного життєво важливо?

Чому люди беруть кредити?

Одяг, їжа, оплата комунальних послуг, медичне обслуговування відносяться до основних потреб людини, без яких саме життя є неможливим. Крім цього, не варто забувати про форс-мажорні ситуації. Саме в таких випадках і виручає кредит онлайн на карту: швидко, зручно, без зайвих зволікань.

Найчастіше необов’язкові покупки можна легко розпізнати по імпульсивності. У 9 випадках з 10 незаплановані витрати завдають непоправної шкоди вашому бюджету, перетягуючи на себе кошти з інших статей витрат. Навряд чи радість принесуть гарні туфлі на високих підборах, якщо для їх придбання доведеться значно скоротити витрати на харчування всієї родини або брати кредит онлайн в мікрофінансовій організації.

Тому перед тим, як купити або витратити гроші куди-небудь, запитаєте себе, а що я отримаю в результаті: фінансові проблеми або задоволення базових життєвих потреб? Правильне рішення прийняти легко, потрібно лише враховувати співвідношення доходів і витрат.

Чому люди беруть кредити?

Причини, за якими беруть кредит онлайн в Україні

Існує кілька основних причин, чому позичальники беруть позики онлайн:

  • Бракує грошей до зарплати. Напевно кожен із нас стикався з ситуацією, коли до заробітної плати залишився тиждень, а гроші вже закінчилися. Дійсно, в таких випадках просто необхідний кредит онлайн, але слід проаналізувати ситуацію, щоб уникнути повторення такої ситуації в майбутньому.
  • Взяти в борг щоб віддати борги. Якщо у вас є непогашені кредити або інші позики, рекомендуємо знайти варіант погашення без залучення ще одного кредиту. Можливо, варто переглянути свої витрати?
  • Форс-мажорні ситуації. Поломка побутової техніки, проблеми зі здоров’ям або несподіваний ремонт тягне за собою чималі грошові витрати. Складно вийти з подібних ситуацій, якщо у вас немає жодних заощаджень. В такому випадку, кредит онлайн на карту цілком виправданий. Однак, зверніть увагу, слід заздалегідь спланувати, як саме ви будете повертати борг.

Чому люди беруть кредити?

Висновок

Якщо ви прийняли рішення взяти кредит онлайн, рекомендуємо підійти до цього процесу дуже серйозно. Наприклад, скористайтеся позикою під 0,01% від надійної мікрофінансової організації. Наприклад, сервіс SOS CREDIT пропонує позику до 3 000 гривень до 10 днів для нових клієнтів компанії. Щоб отримати кредит на карту, необхідно заповнити заявку на сайті. Це займає не більше 20 хвилин і не вимагає ніяких додаткових документів, крім паспорта та ІПН. Після схвалення гроші будуть на вашій карті вже через 5 хвилин.

Повернути кредит також просто: погашення доступне через Особистий Кабінет, термінал самообслуговування, банківський переказ або Приват24. Зверніть увагу, ви можете продовжити термін кредитування до 30 днів за допомогою пролонгації.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1918 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит