Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит у спадок: чи потрібно сплачувати борги?

Коли ми чуємо словосполучення «отримання спадщини», то у більшості випадків уявляємо собі цінне майно: квартиру, будинок, фамільні прикраси, земельний пай, частку у компанії або значну грошову суму. Але як бути, якщо вам лишився несплачений кредит у спадок? Спадкодавець міг позичити гроші у знайомого, затопити сусідів знизу й не розрахуватися з ними або оформити іпотеку. Як вчинити, якщо у спадщину вам лишили чужі непогашені зобов’язання? Хто і як повинен їх сплачувати?

Як не отримати борги у спадок?

Українське законодавство працює суворо: спадкоємець отримує не тільки майно, а й зобов’язання. На цей факт не впливає мета отримання позичених коштів й те, куди їх було витрачено. Родичам необхідно визначитися – чи варто боротися за цей спадок. Чудово, коли спадкоємець знає все про фінансові питання покійного, та повідомлений про непогашені зобов’язання. Тоді він зможе проаналізувати суму заборгованостей та вартість майна. Якщо у результаті ви винні кредиторам незначну суму, можна взяти на себе борги, докласти зусиль для їх зменшення та погасити.

Кредит у спадок: чи потрібно сплачувати борги?

Як не платити спадкові борги:

  1. Відмова від спадщини. Громадянин, який є претендентом на спадок, може запитати інформацію про займ, стан рахунку та отримати копію банківського договору. Кредитна організація зобов’язана надати письмову відповідь правонаступникові, інакше у ході судових розглядів її дії будуть визнані неправомірними. Якщо у вас немає доступу до документації покійного, але є підозра, що були накопичені величезні борги, краще відмовитися від такого “подарунка”.
  2. Страховий випадок. Перекрити борги можна страховим платежем. Чимало банків пропонують оформити страховий поліс, що гарантує виплату у разі смерті позичальника. Спадкоємцю потрібно звернутися до страхової компанії та сповістити про настання такого випадку.
  3. Позбавити від обов’язків неповнолітнього. Якщо один з батьків вмирає, кредитні борги у спадок не можуть бути передані на неповнолітніх дітей. Обов’язки по виплатах займів бере на себе інший родич, але суд не має права позбавити дитину житла та не стягує з неї борги.
  4. Не поспішайте з оплатою. Якщо кредитор подав на вас до суду для стягнення заборгованостей, проконсультуйтеся з юристом, щоб визначити, чи не пропущені строки для судового розгляду. На момент пред’явлення претензії борг може бути вже недійсний. Можливо, була неправильно проведена оцінка майна та претензії перевищують вартість спадщини.

Пам’ятайте, що не варто здіймати галас та негайно бігти повертати всі займи. Цілком ймовірно, що до вступу вами у права спадкування можуть з’явитися нові претенденти, які тільки й чекають того, що всі зобов’язання будуть кимось сплачені.

Як зменшити борги у спадок?

Заборгованість, у тому числі й за кредитними договорами, є частиною спадщини та передається спадкоємцям. Не можна брати на себе частково права та позбутися обов’язків, як і неможливо вступити у володіння тільки частиною спадщини без боргів. Якщо ви відмовилися від отриманої частки, можна не мізкувати над питанням «Чи переходять борги у спадок?», оскільки кредитор більше не має права вас турбувати.

Кредит у спадок: чи потрібно сплачувати борги?

Як бути, якщо ви вирішили взяти кредит у спадок? Слід звернутися до кваліфікованого юриста, надати договір та обговорити подальший план дій. Не зайвим буде звернутися до кредитної організації, де був оформлений займ. Ви повинні розуміти, що відсотки по заборгованості будуть збільшуватися з моменту останнього внесеного платежу. Чим раніше ви почнете спілкування з кредитором, тим вище ймовірність мінімізувати отриманий борг.

Якщо сума боргів перевищує номінальну вартість отриманого майна – чи вигідно це? Варто витратити гроші на послуги юриста та нотаріуса у тому випадку, якщо вартість спадщини значно перевищує суму заборгованості. Як можна сплатити послуги фахівців до отримання спадщини? Кредит онлайн дає можливість оформити до 15 000 гривень на термін до 30 днів.

Тепер ви знаєте, чи переходять борги по кредитах у спадок. І тільки вам вирішувати – приймати їх чи ні.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2234 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит