Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Як підготуватися до народження дитини

  1. Кому можуть бути призначені декретні виплати в Україні?
  2. Розмір дитячих виплат в Україні
  3. Чи зміниться сума виплат на дитину у 2022 році?

У цій статті ми розберемося у питанні “Скільки потрібно грошей на дитину?” Тема, яка стосується більшості, тому в ній варто розібратися якомога раніше.

Період вагітності жінки досить тривалий. Їй необхідно здавати певні аналізи, щоб акушер-гінеколог міг стежити за станом здоров’я матері та розвитком дитини. Частина аналізів здається разово, частина — кілька, але є й такі, які здаються щоразу при зустрічі з лікарем.

Обов’язкові аналізи затверджуються держпротоколами та входять до програми пренатального скринінгу. Його необхідно проводити під час кожного триместру вагітності жінки. Завдяки цим аналізам лікарю вдається зрозуміти, як минає вагітність. Якщо є якісь аномалії чи відхилення, то таким чином їх вдається вчасно виявити та вжити необхідних заходів.

Що потрібно здавати вагітним обов’язково:

  1. загальний аналіз крові;
  2. загальний аналіз сечі;
  3. аналіз крові на цукор;
  4. мазок на патогенну флору та цитологію;
  5. аналіз крові на ХГЛ;
  6. двогодинний тест толерантності до глюкози;
  7. аналіз крові на сифіліс;
  8. аналіз крові на ВІЛ;
  9. аналіз крові на торч-інфекції;
  10. аналіз крові на гормони;
  11. аналіз крові на групу та резус-фактор;
  12. бактеріологічне дослідження сечі на приховані інфекції;
  13. аналіз крові визначення ПАПП-білку.

Цей список може виглядати інакше. Деякі з них акушер-гінеколог може і не призначати до здачі, якщо жінка вже здавала їх у ході планування вагітності. Або ж додасть якихось інших. Не варто забувати і про УЗД — медичний протокол передбачає планові 3. Звичайно, все залежить від того, як почувається жінка. Звичайно, багато значить харчування під час вагітності — це також окрема стаття витрат.

Скільки необхідно грошей на утримання дитини в Україні

Крім цього, вагітній необхідно обрати пологовий будинок. Багато що залежить від того, чи обере вона державну установу для цього чи приватну. Звісно, ​​цінова політика у державноій буде в рази нижчою, але й тут треба враховувати такі витрати.

  1. Лікарські та гігієнічні засоби: 3 500 грн;
  2. кесарів розтин та анестезія: 3 500 грн;
  3. внесок на господарські потреби пологового будинку: 500-1000 грн.;
  4. подяка медперсоналу: від 2000 грн.;
  5. попередня домовленість із медперсоналом: 4000-6000 грн.

Звичайно, 4 і 5 пункт — це справа кожного, можна і не вдаватися до них. Але багато сімей відчувають себе спокійніше, знаючи, що контакт з медперсоналом налагоджений, а подяка після пологів вважається гарною традицією, завдяки якій ви віддаєте належне виконаній роботі медпрацівників.

Якщо ж ви звертаєтеся до приватної клініки, то у такому випадку можна обрати окрему програму для породіллі. Це можуть бути як звичайні пологи – пакет-мінімум, вартість яких в одній із клінік Києва – понад 48 000 грн, так і пологи з відміткою VIP, за які потрібно заплатити майже 123 000 грн.

Кому можуть бути призначені декретні виплати в Україні?

Наша країна переживає демографічну кризу. За даними на вересень 2021 року, зараз в Україні проживає 41,3 млн осіб, а це на 245 тисяч менше, ніж було у січні.

У нашій країні з’явився новий вид оплачуваної відпустки. Відпустка на 14 календарних днів при народженні дитини у перші три роки може оформити:

  1. батько, якщо у них із матір’ю укладено шлюб;
  2. батько, навіть якщо шлюб не було зареєстровано, але родина живе разом;
  3. інший повнолітній родич сім’ї у разі, коли дитина не має батька чи матері;

Але найчастіше у декрет йде саме мати дитини.

Розмір дитячих виплат в Україні

Декретні виплати на утримання дитини стали більшими. Тепер працездатним громадянам належить:

  1. з 01.01.2021 — 2270 грн;
  2. з 01.07.2021 — 2379 грн;
  3. з 01.12.2021 — 2481 грн.

Непрацездатні громадяни мають: 1769, 1854 та 1934 грн.

Прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років: 2100 грн. А для тих, кому 6-18 років – 2619 грн.

Щоб отримати виплату за народженням дитини, потрібно звернутися до управління соціального захисту. Робиться це протягом року від дня народження. 41280 грн — допомога, виплата якоъ розбита на 2 рази. 10 320 грн надходять батькові на його банківський рахунок через 1 або 2 місяці після оформлення допомоги. А 30960 грн розбиваються на рівні частини та виплата їх відбувається 3 наступні роки.

Документи, необхідні для оформлення:

  1. заява;
  2. копія свідоцтва про народження дитини;
  3. копія паспорта одного з батьків.

Скільки необхідно грошей на утримання дитини в Україні

Згідно зі статистикою, вагітність та перший рік дитини обійдеться батькам у кругленьку суму. Починаючи від 80000 грн і до 135000 грн. Якщо у вас народилися двійнята або близнюки, то утримання дітей коштуватиме у 2 рази дорожче.

Витрати по вагітності та пологах:

  1. Набір одягу для вагітних — 5000 грн.
  2. Сумка до пологового будинку — 3000 грн.
  3. Ліжечко з усією комплектацією — 6 000 грн.
  4. Сповивальник столик — 5 000 грн.
  5. Стілець для годування – 3 000 грн.
  6. Підгузки, які необхідно регулярно міняти, що відповідно призводить до витрат. Щомісячні витрати на дитину у цьому питанні – 1 500 грн. Звичайно, все залежить від того, яким виробником ви користуєтеся і скільки підгузків в одній упаковці.
  7. Косметика для догляду за новонародженим — 500 грн.
  8. Харчування — 2800 грн, багато залежить від того, чи на грудному вигодовуванні новонароджений чи ні.
  9. Одяг — 2500 грн.

Це загальні витрати, але кожна сім’я має свою суму — виходячи з фінансових можливостей і відповідно, утримання дитини на місяць. Хтось може собі дозволити купити сповивальник столик за 5000 грн або навіть більше, а для когось це дуже великі гроші. Так відбувається і утримання дитини на місяць.

Чи зміниться сума виплат на дитину у 2022 році?

Законопроектом №5585 передбачено, що з 01.01.2022 виплата при народженні малюка збільшиться до 50000 грн. Спочатку ви отримуватимете 25% від усієї суми, а потім протягом 3 років — 10000,41 грн. З 2023 року й надалі планується проведення щорічної індексації таких виплат.

Крім цього, залишається можливість отримати “Пакет малюка”, який доступний усі 30 днів після того, як новонароджений з’явився на світ. Важливо враховувати, що якщо законопроект не буде розглянут, то виплата у розмірі 41280 грн так і залишається.

Утримання дитини потребує великих грошей від батьків. Поки вона неповнолітня, то про неї мають дбати саме батьки. Якщо у сім’ї їх кілька, то тим більше!

Виплат від держави та власних доходів може не вистачати. Чим більшою стає дитина, то більше турбот. SOS CREDIT пропонує забезпечити вас необхідною сумою, перерахувавши її на картку. Аби подати заявку, знадобиться паспорт громадянина України, ІПН та банківська картка. Працюємо без вихідних. Якщо не зможете повернути гроші вчасно, завжди можете активувати послугу пролонгації. Допоможемо забезпечити вашій дитині все необхідне та вчасно!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

612 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит