Сума кредиту
постійним клієнтам
Термін кредиту
постійним клієнтам
Дата повернення
Тіло кредиту
 грн
Відсотки
 грн
? Середня відсоткова ставка за договором становить - %*. Реальна річна відсоткова ставка за договором становить - %**. Загальна вартість кредиту за договором становить - грн***
До повернення
 грн
У мене є промокод
Промокод не дійсний
Промокод застосован

КРЕДИТ З 18 РОКІВ: ЧИ ВАРТО БРАТИ?

Кожна дитина мріє стати дорослою та отримати паспорт. Для когось це ключ до самостійності, для когось новий етап дорослішання, а для когось привід відчути свою причетність до “дорослого життя”. Однак разом з можливостями, недоступними раніше, приходять і обов’язки.

Самостійні подорожі за кордон, голосування на виборах, можливість створити сім’ю, взяти онлайн кредит з 18 років – це неповний перелік варіантів, які стали доступні після вісімнадцятого дня народження. Природно, що новоспечені правомочні громадяни прагнуть тут же спробувати все, про що марилося. І добре, якщо крім юнацького завзяття у вас є трохи відповідальності.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Питання грошей

Навряд чи з порожнім гаманцем можна реалізувати хоча б кілька пунктів із заповітного переліку. Найчастіше до 18 років молоді люди живуть на кишенькові гроші. У деяких є додатковий дохід у вигляді стипендії або заробітної плати. Саме тому питання “де взяти гроші” – особливо актуальне.

  • Влаштуватися на роботу. Насправді, знайти роботу для студента справа нескладна. В інтернеті повно вакансій, які не вимагають вищої освіти і знаходження повний день на робочому місці. Кур’єри, офіціанти, менеджери, продавці, репетитори: вибір величезний. Не забувайте про фріланс, таку роботу ніхто не відміняв. Головне, заздалегідь узгодити графік, заробітну плату та інші важливі деталі з роботодавцем.
  • Взяти кредит онлайн. Складно судити, наскільки цей спосіб гарний для тих, кому не так давно виповнилося 18. Компанія SOS CREDIT пропонує вигідні умови кредитування для молоді, а саме: перший кредит під 0%, можливість отримати промокод на повторний займ, а також взяти участь у програмі лояльності і забезпечити собі знижку від 15% до 50%. Чи не чудово? До того ж, заповнення заявки займе всього лише 20 хвилин, та й додаткові документи не знадобляться.
  • Домовитися з батьками. У деяких сім’ях прийнято утримувати дитину до закінчення навчання або моменту працевлаштування. Обговоріть всі деталі з батьками, уточніть, скільки грошей вони готові виділяти на кишенькові витрати щомісяця. Напишіть план, як і куди витратите цю суму. Бракує на реалізацію мрії? Поверніться до пункту першого.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Грамотне фінансове планування – ключ до успіху

Не важливо, чи отримали ви онлайн кредит з 18 років або у вас є інші варіанти доходу, рекомендуємо витрачати гроші раціонально.

  • Ведіть записи. Домашня бухгалтерія – велика сила, це врятує від бездумного марнотратства. Благо, заводити величезний талмуд не обов’язково. Існує маса програм для смартфона, які враховують доходи і витрати, поділяють їх за статтями, показують, скільки вільних грошей залишилося. Найчастіше програму можна синхронізувати з банківськими картами, це дуже зручна функція.
  • Розставляйте пріоритети. Іноді бажань занадто багато, а фінансів, навпаки, занадто мало. В такому випадку ви ризикуєте опинитися в делікатному становищі: витратити всі накопичення, але не придбати те, що дійсно хочете. Напишіть список тих речей, які насправді важливі для вас.
  • Не витрачайте більше, ніж у вас є. Економісти радять брати до уваги тільки ту суму, яка зараз є у вашому гаманці. Бракує на покупку? Краще відкладіть покупку на пару місяців, але придбайте її за власні гроші, якщо випадок не форс-мажорний.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Дотримуючись цих нехитрих правил, ви навчитеся фінансової дисципліни, планування, а також відповідальності за свої вчинки. Втілюйте мрії в реальність, це те, чого дійсно важливо навчитися якомога раніше.

435 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит