КРЕДИТ З 18 РОКІВ: ЧИ ВАРТО БРАТИ?
Кожна дитина мріє стати дорослою та отримати паспорт. Для когось це ключ до самостійності, для когось новий етап дорослішання, а для когось привід відчути свою причетність до “дорослого життя”. Однак разом з можливостями, недоступними раніше, приходять і обов’язки.
Самостійні подорожі за кордон, голосування на виборах, можливість створити сім’ю, взяти онлайн кредит з 18 років – це неповний перелік варіантів, які стали доступні після вісімнадцятого дня народження. Природно, що новоспечені правомочні громадяни прагнуть тут же спробувати все, про що марилося. І добре, якщо крім юнацького завзяття у вас є трохи відповідальності.
Питання грошей
Навряд чи з порожнім гаманцем можна реалізувати хоча б кілька пунктів із заповітного переліку. Найчастіше до 18 років молоді люди живуть на кишенькові гроші. У деяких є додатковий дохід у вигляді стипендії або заробітної плати. Саме тому питання “де взяти гроші” – особливо актуальне.
- Влаштуватися на роботу. Насправді, знайти роботу для студента справа нескладна. В інтернеті повно вакансій, які не вимагають вищої освіти і знаходження повний день на робочому місці. Кур’єри, офіціанти, менеджери, продавці, репетитори: вибір величезний. Не забувайте про фріланс, таку роботу ніхто не відміняв. Головне, заздалегідь узгодити графік, заробітну плату та інші важливі деталі з роботодавцем.
- Взяти кредит онлайн. Складно судити, наскільки цей спосіб гарний для тих, кому не так давно виповнилося 18. Компанія SOS CREDIT пропонує вигідні умови кредитування для молоді, а саме: перший кредит під 0,01%, можливість отримати промокод на повторний займ, а також взяти участь у програмі лояльності і забезпечити собі знижку від 15% до 50%. Чи не чудово? До того ж, заповнення заявки займе всього лише 20 хвилин, та й додаткові документи не знадобляться.
- Домовитися з батьками. У деяких сім’ях прийнято утримувати дитину до закінчення навчання або моменту працевлаштування. Обговоріть всі деталі з батьками, уточніть, скільки грошей вони готові виділяти на кишенькові витрати щомісяця. Напишіть план, як і куди витратите цю суму. Бракує на реалізацію мрії? Поверніться до пункту першого.
Грамотне фінансове планування – ключ до успіху
Не важливо, чи отримали ви онлайн кредит з 18 років або у вас є інші варіанти доходу, рекомендуємо витрачати гроші раціонально.
- Ведіть записи. Домашня бухгалтерія – велика сила, це врятує від бездумного марнотратства. Благо, заводити величезний талмуд не обов’язково. Існує маса програм для смартфона, які враховують доходи і витрати, поділяють їх за статтями, показують, скільки вільних грошей залишилося. Найчастіше програму можна синхронізувати з банківськими картами, це дуже зручна функція.
- Розставляйте пріоритети. Іноді бажань занадто багато, а фінансів, навпаки, занадто мало. В такому випадку ви ризикуєте опинитися в делікатному становищі: витратити всі накопичення, але не придбати те, що дійсно хочете. Напишіть список тих речей, які насправді важливі для вас.
- Не витрачайте більше, ніж у вас є. Економісти радять брати до уваги тільки ту суму, яка зараз є у вашому гаманці. Бракує на покупку? Краще відкладіть покупку на пару місяців, але придбайте її за власні гроші, якщо випадок не форс-мажорний.
Дотримуючись цих нехитрих правил, ви навчитеся фінансової дисципліни, планування, а також відповідальності за свої вчинки. Втілюйте мрії в реальність, це те, чого дійсно важливо навчитися якомога раніше.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|