Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

КРЕДИТ З 18 РОКІВ: ЧИ ВАРТО БРАТИ?

Кожна дитина мріє стати дорослою та отримати паспорт. Для когось це ключ до самостійності, для когось новий етап дорослішання, а для когось привід відчути свою причетність до “дорослого життя”. Однак разом з можливостями, недоступними раніше, приходять і обов’язки.

Самостійні подорожі за кордон, голосування на виборах, можливість створити сім’ю, взяти онлайн кредит з 18 років – це неповний перелік варіантів, які стали доступні після вісімнадцятого дня народження. Природно, що новоспечені правомочні громадяни прагнуть тут же спробувати все, про що марилося. І добре, якщо крім юнацького завзяття у вас є трохи відповідальності.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Питання грошей

Навряд чи з порожнім гаманцем можна реалізувати хоча б кілька пунктів із заповітного переліку. Найчастіше до 18 років молоді люди живуть на кишенькові гроші. У деяких є додатковий дохід у вигляді стипендії або заробітної плати. Саме тому питання “де взяти гроші” – особливо актуальне.

  • Влаштуватися на роботу. Насправді, знайти роботу для студента справа нескладна. В інтернеті повно вакансій, які не вимагають вищої освіти і знаходження повний день на робочому місці. Кур’єри, офіціанти, менеджери, продавці, репетитори: вибір величезний. Не забувайте про фріланс, таку роботу ніхто не відміняв. Головне, заздалегідь узгодити графік, заробітну плату та інші важливі деталі з роботодавцем.
  • Взяти кредит онлайн. Складно судити, наскільки цей спосіб гарний для тих, кому не так давно виповнилося 18. Компанія SOS CREDIT пропонує вигідні умови кредитування для молоді, а саме: перший кредит під 0%, можливість отримати промокод на повторний займ, а також взяти участь у програмі лояльності і забезпечити собі знижку від 15% до 50%. Чи не чудово? До того ж, заповнення заявки займе всього лише 20 хвилин, та й додаткові документи не знадобляться.
  • Домовитися з батьками. У деяких сім’ях прийнято утримувати дитину до закінчення навчання або моменту працевлаштування. Обговоріть всі деталі з батьками, уточніть, скільки грошей вони готові виділяти на кишенькові витрати щомісяця. Напишіть план, як і куди витратите цю суму. Бракує на реалізацію мрії? Поверніться до пункту першого.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Грамотне фінансове планування – ключ до успіху

Не важливо, чи отримали ви онлайн кредит з 18 років або у вас є інші варіанти доходу, рекомендуємо витрачати гроші раціонально.

  • Ведіть записи. Домашня бухгалтерія – велика сила, це врятує від бездумного марнотратства. Благо, заводити величезний талмуд не обов’язково. Існує маса програм для смартфона, які враховують доходи і витрати, поділяють їх за статтями, показують, скільки вільних грошей залишилося. Найчастіше програму можна синхронізувати з банківськими картами, це дуже зручна функція.
  • Розставляйте пріоритети. Іноді бажань занадто багато, а фінансів, навпаки, занадто мало. В такому випадку ви ризикуєте опинитися в делікатному становищі: витратити всі накопичення, але не придбати те, що дійсно хочете. Напишіть список тих речей, які насправді важливі для вас.
  • Не витрачайте більше, ніж у вас є. Економісти радять брати до уваги тільки ту суму, яка зараз є у вашому гаманці. Бракує на покупку? Краще відкладіть покупку на пару місяців, але придбайте її за власні гроші, якщо випадок не форс-мажорний.

Кредит з 18 років: чи варто брати?

Дотримуючись цих нехитрих правил, ви навчитеся фінансової дисципліни, планування, а також відповідальності за свої вчинки. Втілюйте мрії в реальність, це те, чого дійсно важливо навчитися якомога раніше.

998 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит