Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит 20000 грн

 1. Умови отримання 20 тис. гривень на картку
 2. Необхідні документи на онлайн мікропозики 20000 грн в Україні
 3. Переваги кредиту до 20000 гривень від SOS Credit
 4. Як взяти кредит до 20000 гривень

Коли знадобилися гроші — наприклад, кредит 20000 грн, добре, що є цілодобові компанії, які допоможуть у вирішенні питання. Хвороби і термінові операції не чекатимуть, поки людина знайде гроші на придбання, оплату всього необхідного, як і інші непередбачені обставини.

Може і не вийти взяти кредит 20000 грн у банку, тому що у них набагато більше вимог до позичальників, ніж у мікрофінансовій організації. Наприклад, для банку потрібно зібрати багато документів, щоб він був переконаний у платоспроможності того, хто звертається. У МФО у вас попросять тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Умови отримання 20 тис. гривень на картку

№1 SOS CREDIT надає послуги онлайн-кредитування тим українцям, яким на момент подання заявки є 18 років. Максимальний вік позичальників – 90 років. Таким чином до нас можуть звертатися і люди пенсійного віку.
№2  Ми надаємо послуги під процентну ставку від 0,01% до 1,5% в день.
№3  Якщо вам необхідний кредит на 20 тисяч гривень, то ви можете у нас її отримати. Початкова сума кредитів — 500 гривень.
№4  Договір підписується на 7-65 днів — позичальник сам обирає термін кредитування, виходячи зі своїх потреб і можливостей повернути гроші.
№5 Одна з важливих умов — SOS CREDIT працює тільки з громадянами України. Для подання заявки та укладення кредитного договору знадобиться паспорт та ідентифікаційний код платника податків.
№6 У нас тільки безготівковий розрахунок. Це означає, що клієнт вказує дані банківської картки, на яку буде здійснено переказ суми.
№7  У SOS CREDIT кредит 20000 грн з поганою кредитною історією отримати не можна.
№8 Періодичність оплат: одноразова. У нас сума на окремі платежі не розбивається.

Необхідні документи на онлайн мікропозики 20000 грн в Україні

Важлива відмінність банків від мікрофінансових організацій полягає у тому, що при зверненні до перших потрібно зібрати пакет документів. Робиться це, щоб позичальник довів свою платоспроможність. У кожному банку своя політика і свої умови, але середній запит надходить на такі:

 1. Довідка про доходи.
 2. Трудовий договір або довідка з місця роботи.
 3. Довідка про сімейний стан.
 4. Документи, що підтверджують наявність власності тощо.

У МФО ви надаєте тільки дані паспорта та ІПН — без довідок. Ви не витрачаєте час на отримання інших документів, тому і кредит отримуєте набагато швидше.

Переваги кредиту до 20000 гривень від SOS Credit

Серед них:

 1. Про важливу перевагу ми згадали вище — лояльність, завдяки якій позичальник надає мінімум документів для отримання послуг.
 2. І нові, і повторні клієнти мають право на максимальну суму мікропозики.
 3. Отримати гроші клієнт може в той момент, коли вони йому знадобилися, тому що сервіс приймає і обробляє заявки цілодобово.
 4. Гроші видаються на картку, а отже вирішити свої фінансові питання можна швидко завдяки онлайн-оплаті необхідних послуг або необхідних коштів.
 5. Процедура повністю віддалена. Клієнти не обтяжують себе візитами в офіс сервісу.
 6. Вибір способу погашення кредиту, покладаючись на свої можливості. Можна зробити це відразу на сайті в Особистому Кабінеті або, не авторизуючись, натиснувши кнопку “СПЛАТИТИ”. Таким чином повернення грошей відбувається відразу. Або ж кредит 20000 грн без довідки про доходи погашається через термінал, касу в будь-якому українському банку або Укрпошти.
 7. Послуга пролонгації, щоб продовжити споживчий кредит. Ми входимо в становище клієнтів, якщо в них не виходить повернути гроші в строк, зазначений у договорі. Зверніть увагу, що необхідно заздалегідь підключати пролонгацію — протягом 3-х днів до закінчення 2-го періоду кредитування. Послуга активна не раніше і не пізніше, а саме як зазначено вище.
 8. Ви отримуєте кредит на картку, завдяки чому немає необхідності витрачати час на пошуки терміналу — бажано без комісії, щоб зарахувати гроші на потрібний рахунок.
 9. Зможете використовувати рефінансування за наявними заборгованостями.

Як взяти кредит до 20000 гривень

Для цього позичальник переходить на сайт сервісу і його головну сторінку. На ній вказано спеціальне поле для розрахунку — кредитний калькулятор. За допомогою повзунка червоного кольору він обирає суму і термін, на який йому потрібні гроші. Поруч знаходиться спеціальна колонка з попередніми умовами, де виводяться результати з надання послуг. Саме: до якого числа потрібно повернути кредит на карту 20000 грн, його тіло — скільки позичальник планує взяти грошей, проценти тощо. На кредитному калькуляторі є рядок для введення промокоду — набору символів, застосування яких дає можливість знизити процентну ставку. Доступні вони повторним клієнтам, а новачки користуються послугами під мінімальний процент — 0,01%.

Щоб подати заявку, потрібно зареєструватися в системі — створити Особистий Кабінет. Це робиться в кілька нескладних кроків, вказуючи свої персональні дані. У нього позичальник вносить дані банківської картки, на яку споживчий кредит надійде і з її допомогою він зможе погасити заборгованість. Картка в обов’язковому порядку проходить верифікацію, що дає можливість запобігти використанню крадених карток шахраями. Наші клієнти перевіряються за системою BankID — це безкоштовно. Опції попереднього схвалення в SOS CREDIT немає.

Кредит 20000 грн

Обробляє заявки скорингова система. Це допомагає надати послуги більшій кількості охочих за рахунок швидкості її роботи. Якщо із заявкою все добре, то позичальник отримує позитивне рішення, яке надсилається йому смс і буде опубліковане в Особистому Кабінеті. Після цього гроші надходять на банківську карту.

У процесі у клієнтів можуть виникати різні питання. Хтось хоче змінити пароль, оформити пролонгацію, виплатити кредит онлайн 20000 гривень достроково, змінити номер мобільного телефону тощо. Розібратися допоможе служба підтримки SOS CREDIT. Графік роботи: з 08:00 до 21:00. Якщо ви хочете звернутися за допомогою чату, зробити це можна з 09:00 до 21:00. Служба підтримки працює щодня і без вихідних.

Наш сервіс укладає співпрацю на вигідних умовах. Понад 9 років українці вирішують свої фінансові питання разом з нами — завжди раді бути корисними! Оформлення та отримання забирає всього 15-20 хвилин.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

965 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит