Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Підготовка до навчального року 2023-2024

  1. Яким буде формат навчання
  2. Вартість канцтоварів
  3. Портфель
  4. Гардероб

Розпочався серпень. Це місяць, коли банківські картки та гаманці українських родин спустошуються лише за декілька відвідувань магазинів із канцелярським приладдям та одягом. Зошити, ручки, олівці, рюкзак, пенал, спортивна форма, кросівки, буденне взуття та інше — все це необхідно для підготовки до нового навчального року. Триватиме він з 1.09.2023 по 28.06.2024. 

Яким буде формат навчання

Урядом було ухвалено постанову про те, що кожен населений пункт організовує освітній процес залежно від чинної безпекової ситуації. Ознайомитися з даною постановою можна тут

За час пандемії та початку повномасштабного вторгнення було виявлено наступні недоліки навчання формату онлайн:

  • Проблеми з технічним обладнанням.
  • Не всі учні та викладачі мають необхідне технічне обладнання.
  • Велика кількість домашніх завдань, які учні фізично не можуть опанувати.
  • Недостатньо комунікації з викладачами.
  • Недостатньо комунікації між учнями.
  • Недостатньо оперативний зворотній зв’язок з викладачами та інше. 

Якого б формату не був цьогорічний навчальний рік, але батькам доведеться витратити чимало коштів на те, аби зібрати дитину до навчання. Підвищення цін відобразилося не лише на продуктах. 

Вартість канцтоварів

Канцтовари — це саме те, що використовуватимуть учні, як на дистанційному навчанні, так і на очному. 

Ручки

Списуються вони досить швидко, так як на заняттях діти дійсно багато пишуть. Також часто вони губляться, бо можна позичити комусь ручку, потім її забувають віддати і це нормально, адже навантаження у навчальних закладах велике. Цінова політика кулькових ручок варіюється від 2-3 грн і вище. Якщо ж це буде кулькова ручка у вигляді якогось казкового персонажа, з блискітками, пір’ячком та іншими додатковими фігурками, кулькова ручка, що стирається, то й віддати за таку ручку потрібно буде більше. 

Якщо ви купуватимете ручки у супермаркеті, то рекомендуємо перевіряти, чи дійсно вони пишуть та скільки коштують. Частіше за все, цінники там плутаються, їх велика кількість, тому прийшов на касу можна бути неприємно здивованими. Загалом, це стосується всіх канцтоварів. 

Підготовка до навчального року 2023-2024

Зошити

Все залежить, у якому саме класі навчається ваша дитина. Якщо це початкові класи, то у такому разі знадобляться зошити на 12 аркушів, вартість яких від 3 гривень. Якщо це старші класи, то там знадобляться зошити, товщиною від 48 аркушів. Коштують вони загалом від 13 гривень. Зошити на 96 аркушів — від 30 гривень. Вартість залежить від не лише від кількості аркушів, ай від оформлення брошури, від якості паперу, від фарби для друку. 

Приладдя для уроків трудового навчання та малювання

Сюди знадобляться:

  • Кольорові олівці — від 15 гривень за набір з 6 кольорами
  • Фломастери — від 19 гривень за набір з 6 кольорами.
  • Пластилін — від 30 гривень за набір з 6 кольорами
  • Фарби — від 35 гривень за 10 кольорів.
  • Альбом — від 25 гривень за 12 аркушів.
  • Кольоровий папір — від 25 гривні за 14 листів.
  • Кольоровий картон — від 30 гривень за 10 листів.
  • Клей-карандаш — від 10 гривень за одиницю. 

Щоденник для оцінок

Школярі з окремою відповідальність відносяться до його вибору. Найпростіший примірник буде коштувати від 15 гривень. Найвища ціна може сягати 400 гривень. Це вже брендовий щоденник. Обкладинка його буде з кожзаму, матиме закладку та додатковий аксесуар. 

Інші дрібнички

  • Пенал на блискавці — від 40 гривень за одиницю.
  • Підстругачка — від 3 гривень за одиницю.
  • Обкладинки для зошитів — від 19 гривень за 10 штук. 
  • Гумка — від 8 гривень за одиницю.

Портфель

Можна придбати портфель від 300 гривень, проте якої якості він буде? Дешева ручка не нанесе такої шкоди дитині, у порівнянні з портфелем. Зверніть увагу, що якість портфелю впливає на те, чи не матиме ваша дитина проблем зі спиною, а це дуже важливо. 

Необхідно, аби спинка була твердою. Якщо є можливість, то краще обрати відразу ортопедичну. Коштуватиме такий від 1200 гривень. Ширина портфеля має досягати ширини плечей дитини: більше чи менше не підходить. Лямки повинні бути зручними і ні в якому разі не врізатися у плечі та наносити дискомфортні відчуття. 

 Сумку на одне плече краще не купувати, адже дитина використовувати її для зошитів, підручників та іншого приладдя, які разом складають певну вагу. Якщо ця вага буде перенесена лише на одну сторону, то так гарантовано порушиться постава дитини.

Найважливіше — вона має почувати себе комфортно. Зараз дуже важливо, аби рюкзак був оснащений світловідбиваючими елементами, адже школярі також авчаються у другу зміну і останній урок закінчується о 18:45. За умови відключення електроенергії, коли вулиці не будуть освітлюватися — дитину слід убезпечити від нещасного випадку, коли її просто не буде видно водіям. 

Підготовка до навчального року 2023-2024

Гардероб

Зараз приходити у шкільній формі зовсім необов’язково. Можна обрати щось простіше — у діловому стилі або як варіант, джинси та светр. 

  • Сорочка/блуза — від 350 гривень за одиницю. 
  • Брюки — від 450 гривень за одиницю.
  • Джинси — від 500 гривень за одиницю.
  • Светр — від 450 гривень за одиницю. 
  • Спортивний костюм — від 650 гривень за одиницю.
  • Кросівки — від 900 гривень за пару.
  • Туфлі/черевики — від 700 за пару. 
  • Сукня — від 500 гривень за одиницю. 

Любі клієнти, ми вказали середню цінову політику, спираючись саме на асортимент інтернет-магазинів. Так, зібрати дітей до школи є ще тим завданням! Рекомендуємо звернути увагу ще й на вживаний одяг. У цьому немає нічого такого, адже діти досить швидко виростають і одяг стає їм замалим, тому й батьки хочуть позбутися його, аби звільнити полиці для нового. Таким чином можна придбати практично нові речі за приємну ціну. Звертайте увагу на знижки та акції. Минулорічні колекції нічим не гірші за цьогорічні. 

Знадобиться взяти гроші на карту, аби зібрати дитину на навчання — звертайтеся. Ми добре розуміємо, як складно це буває. Тим паче, якщо у родині не одна дитина, а декілька. Працюємо 24/7 і заявку можна подати, не виходячи з дому. Нехай наближення 1 вересня не бентежить, а придбання обновок приносить задоволення. 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1137 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит