Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит за відкат — що це за послуга?

Сьогодні нікого не здивуєш купівлею будь-якого продукту або послуги у кредит: відпочинок у борг, телефон у розстрочку, займ на навчання. Люди так звикли жити у кредит, що відмова у кредитних коштах у буквальному сенсі вибиває багатьох з колії. Оголошення “Допоможу отримати кредит за відкат” сприймається як порятунок та блискавичне розв’язання всіх проблем. Чимало позичальників звертається до “чорних” брокерів або у сумнівні організації, що обіцяють вирішити всі питання за короткий час. Чи можна довіряти таким людям та чим це загрожує?

Що собою являє кредит за відкат без передоплати?

Сенс такого займу можна описати кількома словами: “я оформлюю кредит, а мені за це …” Простіше кажучи, це хабар, замаскований під послугу кредитування. Позичальник, який знає, що у нього 100% немає шансів отримати займ, звертається по допомогу до приватної особи або кредитного менеджера, який готовий за певну суму посприяти в оформленні угоди.

Кредит за відкат - що це за послуга?

Інший поширений варіант – звернення до “чорних” брокерів. Ці люди добре орієнтуються у сфері кредитування, й можуть виступати посередником між позичальником та банком. За свої послуги теж хочуть отримати певний відсоток. Маючи напрацьовані зв’язки, брокери влаштовують справу так, що навіть затяті неплатники отримують кошти у борг.

Варто розуміти, що у розумінні брокерів “візьму кредит за відкат”, значить, що за їх допомогу необхідно викласти кругленьку суму, підкріпивши її обумовленим відсотком. В іншому випадку помічник може попросити оплату наперед та зникнути, такі ситуації теж, на жаль, поширені.

Можливі наслідки

Навіть якщо вам все-таки пощастить, і ви з чужою допомогою отримаєте довгоочікуваний займ, велика ймовірність, що незаконну схему буде розкрито. Саме, незаконна, оскільки суть роботи брокера – обман банку або позичальника. У разі розкриття схеми обидві сторони несуть кримінальну відповідальність:

  • Брокер – за шахрайські дії з метою наживи.
  • Позичальник – за хабар посадовій особі та отримання грошей обманним шляхом.

І якщо спільник ще може довести свою невинуватість, то одержувача коштів у будь-якому випадку буде покарано. При цьому кредитний договір не буде розірвано, він буде чинним і зобов’язання з горе-позичальника ніхто не зніме. У результаті людина отримує судимість, зіпсовану кредитну історію та купу боргів.

Трапляються випадки, коли позичальники підписують договір, не читаючи, і у підсумку сума винагороди брокеру та відсотки за його послуги перетворюються в астрономічну цифру.

Кредит за відкат або мікрозайм?

Якщо у вас зіпсована кредитна історія, судимість чи немає можливості підтвердити свій дохід, не поспішайте шукати на просторах Інтернету оголошення “Допоможу взяти кредит за відкат”. Є альтернативні варіанти – кредит онлайн, який можна у будь-який момент 24/7 оформити у мікрофінансовій компанії (МФО). Тут видають займи студентам, пенсіонерам, молодим матусям, людям без прописки, безробітним. Не потрібно звертатися до послуг шахраїв, платити їм гроші та ризикувати отриманням проблем з законом.

Кредит за відкат - що це за послуга?

Компанія SOS CREDIT рада запропонувати постійним позичальникам у будь-який час доби суму до 15 000 гривень терміном до 30 днів. Цих грошей цілком достатньо, щоб вирішити термінові проблеми. Крім того, сплативши зобов’язання вчасно, ви істотно покращуєте кредитну історію та підвищуєте свій рейтинг позичальника.

Нові клієнти можуть розраховувати на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів від 0,01%. По суті, ви майже два тижні користуєтеся грошима та нічого не переплачуєте при цьому. Хіба це не унікальна пропозиція?

Як би терміново вам не були потрібні гроші, не дозволяйте собі впадати у відчай. Вихід є завжди, а грошові питання взагалі не терплять паніки та поспіху. Тверезо оцінюйте свої потреби й можливі ризики. Чи справді вам так потрібна ця сума або ви можете обійтися поки без неї? А може ви візьмете набагато меншу суму у борг, а решту коштів зможете заробити?

Кредит за відкат – це високоризикова, незаконна та неймовірно витратна операція. Не співпрацюйте з шахраями, оскільки наслідки можуть бути катастрофічними.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1869 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит