Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит за відкат – що це за послуга?

Сьогодні нікого не здивуєш купівлею будь-якого продукту або послуги у кредит: відпочинок у борг, телефон у розстрочку, займ на навчання. Люди так звикли жити у кредит, що відмова у кредитних коштах у буквальному сенсі вибиває багатьох з колії. Оголошення “Допоможу отримати кредит за відкат” сприймається як порятунок та блискавичне розв’язання всіх проблем. Чимало позичальників звертається до “чорних” брокерів або у сумнівні організації, що обіцяють вирішити всі питання за короткий час. Чи можна довіряти таким людям та чим це загрожує?

Що собою являє кредит за відкат без передоплати?

Сенс такого займу можна описати кількома словами: “я оформлюю кредит, а мені за це …” Простіше кажучи, це хабар, замаскований під послугу кредитування. Позичальник, який знає, що у нього 100% немає шансів отримати займ, звертається по допомогу до приватної особи або кредитного менеджера, який готовий за певну суму посприяти в оформленні угоди.

Кредит за відкат - що це за послуга?

Інший поширений варіант – звернення до “чорних” брокерів. Ці люди добре орієнтуються у сфері кредитування, й можуть виступати посередником між позичальником та банком. За свої послуги теж хочуть отримати певний відсоток. Маючи напрацьовані зв’язки, брокери влаштовують справу так, що навіть затяті неплатники отримують кошти у борг.

Варто розуміти, що у розумінні брокерів “візьму кредит за відкат”, значить, що за їх допомогу необхідно викласти кругленьку суму, підкріпивши її обумовленим відсотком. В іншому випадку помічник може попросити оплату наперед та зникнути, такі ситуації теж, на жаль, поширені.

Можливі наслідки …

Навіть якщо вам все-таки пощастить, і ви з чужою допомогою отримаєте довгоочікуваний займ, велика ймовірність, що незаконну схему буде розкрито. Саме, незаконна, оскільки суть роботи брокера – обман банку або позичальника. У разі розкриття схеми обидві сторони несуть кримінальну відповідальність:

  • Брокер – за шахрайські дії з метою наживи.
  • Позичальник – за хабар посадовій особі та отримання грошей обманним шляхом.

І якщо спільник ще може довести свою невинуватість, то одержувача коштів у будь-якому випадку буде покарано. При цьому кредитний договір не буде розірвано, він буде чинним і зобов’язання з горе-позичальника ніхто не зніме. У результаті людина отримує судимість, зіпсовану кредитну історію та купу боргів.

Трапляються випадки, коли позичальники підписують договір, не читаючи, і у підсумку сума винагороди брокеру та відсотки за його послуги перетворюються в астрономічну цифру.

Кредит за відкат або мікрозайм?

Якщо у вас зіпсована кредитна історія, судимість чи немає можливості підтвердити свій дохід, не поспішайте шукати на просторах Інтернету оголошення “Допоможу взяти кредит за відкат”. Є альтернативні варіанти – кредит онлайн, який можна у будь-який момент 24/7 оформити у мікрофінансовій компанії (МФО). Тут видають займи студентам, пенсіонерам, молодим матусям, людям без прописки, безробітним. Не потрібно звертатися до послуг шахраїв, платити їм гроші та ризикувати отриманням проблем з законом.

Кредит за відкат - що це за послуга?

Компанія SOS CREDIT рада запропонувати постійним позичальникам у будь-який час доби суму до 15 000 гривень терміном до 30 днів. Цих грошей цілком достатньо, щоб вирішити термінові проблеми. Крім того, сплативши зобов’язання вчасно, ви істотно покращуєте кредитну історію та підвищуєте свій рейтинг позичальника.

Нові клієнти можуть розраховувати на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0%. По суті, ви майже два тижні користуєтеся грошима та нічого не переплачуєте при цьому. Хіба це не унікальна пропозиція?

Як би терміново вам не були потрібні гроші, не дозволяйте собі впадати у відчай. Вихід є завжди, а грошові питання взагалі не терплять паніки та поспіху. Тверезо оцінюйте свої потреби й можливі ризики. Чи справді вам так потрібна ця сума або ви можете обійтися поки без неї? А може ви візьмете набагато меншу суму у борг, а решту коштів зможете заробити?

Кредит за відкат – це високоризикова, незаконна та неймовірно витратна операція. Не співпрацюйте з шахраями, оскільки наслідки можуть бути катастрофічними.

829 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит