Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредитний онлайн-калькулятор 

 1. Як використовувати кредитний калькулятор онлайн
 2. Як розрахувати виплати по кредиту онлайн
 3. Приклад розрахунку суми кредиту та відсотків до виплати
 4. Популярні питання

Коли клієнт потрапляє на сайт SOS CREDIT, то з правого боку він бачить великий калькулятор кредиту онлайн. Він оформлений за допомогою трьох кольорів: білого, червоного і чорного — не помітити неможливо. Складається з декількох граф: сума кредиту, термін кредиту, показники, кнопка для отримання кредиту — перехід до створення Особистого Кабінету, і використання промокода — для повторних користувачів. 

Як використовувати кредитний калькулятор онлайн

Перш за все, сервіс SOS CREDIT розробив сайт таким чином, аби він був зручним у використанні клієнтами. 

Що необхідно внести, щоб розрахувати платіж: 

 1. Розмір позики 
 2. Термін кредиту 
 3. Відсоткову ставку. 

Аби розрахувати кредит онлайн кредитним калькулятором, потрібно: 

 1. у графі “Сума кредиту” за допомогою повзунка обрати певну суму. Якщо для клієнта це перше звернення, тоді йому доступна будь-яка від 500 грн і до 10 000 грн. Якщо друге і наступне — від 500 грн і до 15 000 грн. 
 2. у графі “Термін кредиту” за допомогою повзунка о брати кількість днів, які йому знадобляться для погашення. 
 3. у графі, що розташована нижче, Кредитний Калькулятор автоматично опублікує дані, що вийшли. 

На такий розрахунок витрачається менше хвилини, за умови, якщо клієнт точно знає суму і термін. 

Як розрахувати виплати по кредиту онлайн

Вік від 18 лет 
Ставка у процентах від  0,01%
Сума для нового клієнта 500-10 000 грн
Сума для постійного кліента 50-15 000 грн
Термін до 30 днів
Подача заявки: віддалено/у офісі віддалено
Документи паспорт чи id-картка, ІПН
Видача грошей: готівкою/на картку на картку банку України
Схвалення за допомогою скорингової системи схвалення максимально швидке
Щомісячні кредити чи ні так, за умови, що клієнт здійснює погашення кредиту вчасно 

Переваги оформлення кредиту у SOS CREDIT 

 1. Оформити позику можна коли завгодно, адже сервіс цілодобово обслуговує клієнтів. Чого не можна сказати про банк. 
 2. Скорингова система, яка дає можливість людині не витрачати на рішення багато часу. 
 3. Перший кредит під 0,01%. 
 4. Співпраця полягає з пенсіонерами, фрілансерами, мамами у декреті, студентами. 
 5. Погасити кредит можна через Особистий Кабінет, за допомогою чого не доведеться вносити комісію за надання послуг — здійснювати зайву переплату. 
 6. Інструменти для отримання необхідної суми: тільки паспорт та ІПН. Без довідки про доходи. 

Компанія постаралася створити вигідні і лояльні умови для обох сторін. 

Приклад розрахунку суми кредиту та відсотків до виплати

Для прикладу ми відтворили розрахунок для нового клієнта, який хоче взяти кредит онлайн калькулятором на суму 6 000 грн, термін — 30 днів.

Аналогічно ця процедура відбувається і для постійних клієнтів. Єдине, завдяки промокоду платіж стає менше. 

Популярні питання

Нижче наведено 4 відповіді на питання, які часто виникають у клієнтів під час використання кредитного калькулятора онлайн. Споживчий кредит з їхньою допомогою виходить оформити ще швидше. Якщо виникають ще питання — завжди можна звернутися до служби підтримки. 

На підставі чого кредитний калькулятор дозволяє розрахувати кредит

Для розрахунку йому потрібні дані щодо суми кредиту та терміну, на який він оформляється. У результаті, клієнт автоматично отримує повну суму до повернення і йому зовсім не потрібно здійснювати розрахунок самому на аркуші паперу. 

Як швидко гроші надходять на картку

Основну роль у такому випадку відіграє скорингова система. Вона дає можливість приймати рішення автоматично і не змушувати клієнта чекати. 

Кредитний онлайн-калькулятор 

На яку суму можна отримати гроші в борг

Клієнтам-новачкам належить кредит на суму від 500 грн і до 10 00 грн. Клієнтам-вторачкам — сума більше, від 500 грн і до 15 000 грн. 

Хто може скористатися кредитним калькулятором

Ним можуть скористатися абсолютно всі. Неважливо: ви новий клієнт, повторний або ж просто хочете розрахувати суму на калькуляторі кредиту на майбутнє.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2000 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит