Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Чи дають кредит студентам у МФО?

 1. Умови отримання кредиту для студентів
 2. Що потрібно для оформлення кредиту студенту

Нерідко у фінансові установи подаються заявки на те, щоб отримати кредит студентам різних ВНЗ і спеціальностей. Хто був студентом, той розуміє, що це період водночас гарний, але й складний. Звичайна стипендія в Україні становить 1 510 гривень на місяць. Академічна, у підвищеному розмірі за особливі успіхи, які показує студент під час навчання — 2 198 гривень/місяць. Таких грошей недостатньо, адже ця сума менша від прожиткового мінімуму на одну особу. Варто враховувати, що не всі студенти отримують стипендію, тому фінансова підтримка їм потрібна ще більше. Підробіток і допомога батьків, якщо є — добре, але бувають різні ситуації.

Коли потрібні гроші, то хочеться отримати кредит студентам без відмови. На жаль, не всі фінансові установи готові допомогти. Багато банків надають послуги клієнтам, вік яких від 21 року. Вони розраховують на те, що позичальник уже має постійну роботу і в нього більше можливостей погасити кредит.

Краще звернутися в мікрофінансову організацію, де можна отримати студентський кредит з 18 років. У SOS CREDIT важливо, щоб клієнт був повнолітнім. Максимальний вік — 90 років.

Умови отримання кредиту для студентів

На що студентам можуть бути потрібні додаткові гроші:

 • проїзд;
 • харчування;
 • забезпечення себе одягом/взуттям;
 • додаткові курси;
 • оренда житла тощо.
№1 Крім того, що ми надаємо послуги тільки повнолітнім, важливо ще й громадянство. Наші клієнти — українці. У них є паспорт або картка айді, що підтверджують цей факт. Крім цього документа потрібен ще ідентифікаційний код.
№2 Важлива наявність банківської картки — на неї відбувається видача кредиту. Вона має належати саме позичальнику. Картку іншої людини використовувати не можна. У такому разі краще оформити кредит одразу на неї, щоб не отримати відмову. Ми проводимо перевірку за системою BankID, а також ідентифікуємо картку. Дані позичальника і власника банківської картки повинні збігатися.
№3 Гаджет, за допомогою якого можна зайти на сайт SOS CREDIT. Отримати мікропозику студенту можна тільки через інтернет.

Подача заявки та отримання грошей забирає до 20 хвилин часу. Заявок від клієнтів багато і їх перевіркою займається спеціальна система з відповідною ліцензією. Тому процедура вже налагоджена, а також доведена до автоматизму.

Як взяти кредит студенту:

 • Внести в кредитний калькулятор суму, необхідну йому, і термін, коли він її погасить. Поки заявку не було подано, можна регулювати ці дані. Після того як скорингова система схвалила її — потрібно дотримуватися умов, що були обрані та прописані в договорі.
 • Інформація про мікропозику міститься в особистому кабінеті. Його потрібно оформити в процесі подачі заявки.
 • Чекайте рішення скорингової системи.
 • Після позитивної відповіді, про яку ми сповіщаємо в особистому кабінеті, а також за допомогою СМС і пошти, гроші зараховуються на картку. SOS CREDIT перераховує саме ту суму, що була оформлена позичальником під мікрокредит для студентів. Банк, картку якого закріпив позичальник, може стягувати окрему комісію за поповнення. Тоді потрібно звернутися на його гарячу лінію.

Наш швидкий кредит:

 • Для новачків і повторних клієнтів один — до 15000 гривень онлайн.
 • Під найменший відсоток — від 0,01%.
 • З можливістю пролонгації.
 • На 7-65 днів.
 • Без прив’язки до кредитної історії.
 • Без поручителів.
 • Без заставного майна.

SOS CREDIT стане надійною фінансовою підтримкою для вас. Отримати гроші можна й іншим способом, але у кожного є свої нюанси:

 1. Ломбард. Щоб отримати гроші тут, потрібно у якості застави залишити щось цінне. Наприклад, коштовності або техніку. За ці речі можуть дати набагато менше, ніж вони були придбані. І такий борг потрібно повернути вчасно, інакше закладену річ продадуть і знайти її буде неможливо.
 2. Оточення. Не у всіх можна позичити, тим паче в такий складний час як зараз, коли кожен дотримується економії. Якщо гроші потрібні терміново, то можна не встигнути знайти людину, яка допоможе у вирішенні цього питання.
 3. Підробіток. Потрібно враховувати, що його потрібно ще старанно пошукати, а це додатковий час і такий варіант не підійде, якщо фінанси потрібні терміново. Не кожен роботодавець хоче мати у своєму штаті студентів, адже вони не можуть працювати повний робочий день і в них недостатньо досвіду.

Щоб взяти кредит студенту в SOS CREDIT потрібно до 20 хвилин часу, і повернути його теж.

Це можна зробити без проблем:

 • Через особистий кабінет — де і подавалася заявка.
 • Без авторизації, натиснувши на кнопку “Оплатити”.
 • Через термінал.
 • У касі банку/Укрпошти.

Чи дають кредит студентам у МФО?

Що потрібно для оформлення кредиту студенту

Мінімальний пакет документів, що складається з посвідчення особи — підійде паспорт/айді-картка, а також ідентифікаційний номер платника податків. І важлива умова полягає в тому, щоб позичальнику було більше 18 років. Можна отримати кредит студенту без роботи, головне, щоб ви вчасно його виплатили. Якщо не виходить, то потрібно скористатися пролонгацією. Це опція, що дає можливість не прострочити студентський кредит, а продовжити термін його дії.

Якщо ви сумніваєтеся, чи дають кредит студентам — дають. Так, це не кредит у 300 000 гривень, але до 15 000 гривень взяти можна точно. Для цього подавайте заявку в наш цілодобовий сервіс. Додаткові гроші на вашій картці будуть уже через 20 хвилин.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

992 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит