Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Кредит без банку

Поки ви шукаєте, де б отримати кредит без банку, ми підготували для вас ТОП-5 пунктів, на які варто звернути увагу перед подачею заявки на позику. Останнім часом в інтернеті з’являється все більше всіляких пропозицій щодо кредитування. Деякі з них здаються дуже привабливими. Отже, як оформити кредит без банку і не потрапити в халепу?

Взяти кредит без послуг банку

  • Ім’я компанії. Краще, якщо кредитором виступить мікрофінансова організація, про яку ви чули. Наприклад, SOS CREDIT працює на ринку понад  6 років. За цей час компанія встигла зарекомендувати себе надійним партнером. Щомісяця ми видаємо більше 1 000 кредитів новим і постійним клієнтам, з часом ця цифра збільшується. Факт зростання говорить про довіру з бокупозичальників. Не варто звертатися в невідомі фірми, а тим більше до приватних осіб. Це може бути не тільки неефективно, але й небезпечно. Важливо ж не просто отримати кредит готівкою, а й високоякісний сервіс.
  • Кредитна пропозиція. Зверніть увагу на процентні нарахування, термін повернення, суму позики. Дійсно, чим нижче відсоток, тим вигідніше кредитування для клієнта. Однак не поспішайте оцінювати якість послуг по одному фактору. Оформити кредит без банку можна всього за 5 хвилин, а як бути з поверненням грошей? Пролонгація – опція продовження терміну позики. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує клієнтам послугу пролонгації на 7, 15 чи 30 днів.
  • Репутація компанії. У світі, де кожен проводить левову частку свого часу в інтернеті, не існує обмежень. Прочитайте відгуки клієнтів, найчастіше, вони досить правдиві. Рекомендуємо зібрати кілька думок і прислухатися до них перед подачею заявки.
  • Умови кредитування. Як ви знаєте, більшість кредиторів вимагають додаткові документи для оформлення позики: довідку про доходи, довідку з місця роботи і так далі. Не у всіх є можливість надати необхідну інформацію. Зверніть увагу, паспортні дані, ідентифікаційний код і номер карти – поля є обов’язковими для заповнення.
  • Акційні пропозиції. Нерідко клієнтам пропонують досить привабливі спеціальні умови кредитування. До них відносяться знижки, промокоди і подарунки. Це прекрасна можливість оформити кредит готівкою з максимальною вигодою. До речі, за допомогою промокодів мікрофінансові організації вітають позичальників з днем ​​народження та іншими святами.
Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01 до 3% на день
Реальна річна процентна ставка, відсотки річних від 3,71 до – 196086,56%
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 15 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 65 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Ознайомитись з типовим примірником Договору про надання фінансового кредиту маєте змогу тут.

Ознайомитись з внутрішніми правилами маєте змогу тут.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

Інформація щодо врегулювання заборгованості знаходиться тут.

Інформація про кредитування згідно чинного законодавства України та нормативних актів Національного Банку України, для ознайомлення Споживачів перед та в момент укладання Кредитного Договору між Товариством та Споживачем знаходиться тут.

Отримати гроші в кредит без банку

Отримати кредит готівкою: труднощі повернення

Взяти на себе кредитні зобов’язання набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Перед тим, як борг стане вашим найближчим супутником, рекомендуємо запитати себе: «Як я буду його повертати?».

Боргові зобов’язання турбують усіх. Одні люди намагаються якомога швидше повернути гроші і відчути довгоочікувану свободу, а інші – продовжують накопичувати позики. Це безпосередньо залежить від рівня відповідальності. Якщо в першому випадку все складається якнайкраще (людина вирішує свої матеріальні проблеми і здатний розрахуватися з боргами), то в другому – справа нерідко закінчується вельми плачевно (судовий розгляд, дзвінки колекторів).

Як виплатити борги? В першу чергу потрібно розібратися, чому ви не хочете повертати гроші? Причин може бути кілька – відсутність фінансової можливості, думки про безкарність, звичка. Знайдіть виключно вашу причину і подивіться їй в очі. Що стоїть за нею? Це може бути страх залишитися ні з чим, неможливість вирішувати свої проблеми без будь-чиєї допомоги або ще щось. Проаналізуйте і зробіть висновки. А якщо хочете перевірити, наскільки глибоко ви докопалися до суті, спробуйте оформити кредит без банку і подивитися, а що ж змінилося у вашій поведінці.

 

 

 

 

69 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит