Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит без банку

Поки ви шукаєте, де б отримати кредит без банку, ми підготували для вас ТОП-5 пунктів, на які варто звернути увагу перед подачею заявки на позику. Останнім часом в інтернеті з’являється все більше всіляких пропозицій щодо кредитування. Деякі з них здаються дуже привабливими. Отже, як оформити кредит без банку і не потрапити в халепу?

Взяти кредит без послуг банку

  • Ім’я компанії. Краще, якщо кредитором виступить мікрофінансова організація, про яку ви чули. Наприклад, SOS CREDIT працює на ринку понад  6 років. За цей час компанія встигла зарекомендувати себе надійним партнером. Щомісяця ми видаємо більше 1 000 кредитів новим і постійним клієнтам, з часом ця цифра збільшується. Факт зростання говорить про довіру з бокупозичальників. Не варто звертатися в невідомі фірми, а тим більше до приватних осіб. Це може бути не тільки неефективно, але й небезпечно. Важливо ж не просто отримати кредит готівкою, а й високоякісний сервіс.
  • Кредитна пропозиція. Зверніть увагу на процентні нарахування, термін повернення, суму позики. Дійсно, чим нижче відсоток, тим вигідніше кредитування для клієнта. Однак не поспішайте оцінювати якість послуг по одному фактору. Оформити кредит без банку можна всього за 5 хвилин, а як бути з поверненням грошей? Пролонгація – опція продовження терміну позики. Наприклад, компанія SOS CREDIT пропонує клієнтам послугу пролонгації на 7, 15 чи 30 днів.
  • Репутація компанії. У світі, де кожен проводить левову частку свого часу в інтернеті, не існує обмежень. Прочитайте відгуки клієнтів, найчастіше, вони досить правдиві. Рекомендуємо зібрати кілька думок і прислухатися до них перед подачею заявки.
  • Умови кредитування. Як ви знаєте, більшість кредиторів вимагають додаткові документи для оформлення позики: довідку про доходи, довідку з місця роботи і так далі. Не у всіх є можливість надати необхідну інформацію. Зверніть увагу, паспортні дані, ідентифікаційний код і номер карти – поля є обов’язковими для заповнення.
  • Акційні пропозиції. Нерідко клієнтам пропонують досить привабливі спеціальні умови кредитування. До них відносяться знижки, промокоди і подарунки. Це прекрасна можливість оформити кредит готівкою з максимальною вигодою. До речі, за допомогою промокодів мікрофінансові організації вітають позичальників з днем ​​народження та іншими святами.

 

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7 000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

 

Отримати гроші в кредит без банку

Отримати кредит готівкою: труднощі повернення

Взяти на себе кредитні зобов’язання набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Перед тим, як борг стане вашим найближчим супутником, рекомендуємо запитати себе: «Як я буду його повертати?».

Боргові зобов’язання турбують усіх. Одні люди намагаються якомога швидше повернути гроші і відчути довгоочікувану свободу, а інші – продовжують накопичувати позики. Це безпосередньо залежить від рівня відповідальності. Якщо в першому випадку все складається якнайкраще (людина вирішує свої матеріальні проблеми і здатний розрахуватися з боргами), то в другому – справа нерідко закінчується вельми плачевно (судовий розгляд, дзвінки колекторів).

Як виплатити борги? В першу чергу потрібно розібратися, чому ви не хочете повертати гроші? Причин може бути кілька – відсутність фінансової можливості, думки про безкарність, звичка. Знайдіть виключно вашу причину і подивіться їй в очі. Що стоїть за нею? Це може бути страх залишитися ні з чим, неможливість вирішувати свої проблеми без будь-чиєї допомоги або ще щось. Проаналізуйте і зробіть висновки. А якщо хочете перевірити, наскільки глибоко ви докопалися до суті, спробуйте оформити кредит без банку і подивитися, а що ж змінилося у вашій поведінці.

 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1561 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит