Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Реєстрація шлюбу у період війни 

  1. Як відбувається подання заявки для реєстрації шлюбу
  2. Інші документи для подання заяви
  3. Реєстрація шлюбу без особистої присутності
  4. Шлюб за 1 день

Міністерство юстиції засвідчило факт того, що станом на 23 грудня 2022 року в Україні зареєстровано 217 800 шлюбів. І це, не дивлячись на те, що в країні війна. Кохання понад усе, кохання навіть у такі складні часи є та буде! 

“Найврожайніший” областями на шлюби у 2022 році стали: Київська, Дніпропетровська, Одеська, Львівська. Також до цього списку входить місто Київ. 

Кабміном було виділено окремі особливості у зв’язку з повномасштабним вторгненням. Таким чином, без фізичної присутності шлюб може бути укладений з наступними категоріями громадян:

  • Військовослужбовцями;
  • поліцейськими;
  • працівниками закладів охорони здоров’я. 

Як відбувається подання заявки для реєстрації шлюбу

З цією метою подається заява до одного з відділів РАЦСу. Зробити це можна за допомогою декількох способів.

  1. Особиста явка.
  2. Раніше можна було подати онлайн-заявку на офіційному сайті Мін’юсту, але на момент написання цієї статті посилання не працює. Тисни, аби спробувати перейти з посиланням.
  3. За участі представника. Це може бути представник одного з пари або їхній спільний. Однак для цього має бути поважна причина. Наприклад, тривале відрядження, перебування на стаціонарному лікуванні і тд. Уповноважена особа подає заяву з підписом особи, що представляє, завіреним нотаріально. 

Інші документи для подання заявки

Якщо обидва є громадянами України:

  1. Паспорт.
  2. ІПН
  3. Якщо хтось із майбутнього подружжя не досяг повноліття — свідоцтво про народження, та дозвіл суду для укладення шлюбу. 

Якщо це вже не перший шлюб:

  1. Паспорт.
  2. ІПН.
  3. Свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу.
  4. Свідоцтво про смерть одного з подружжя, якщо це сталося саме за таких обставин. 
  5. Судове рішення або висновок ДРАЦС, що шлюб є недійсний.

Якщо хтось із пари є іноземцем:

  1. Паспорт.
  2. Віза, яка свідчить про дозвіл на перебування цій особі на території України.  

Слід враховувати, що документи, укладені за межами нашої держави, обов’язково мають бути перекладені на українську мову та нотаріально засвідченими. 

Послуга подання є платною — 0,85 грн, але у зв’язку з воєнним станом реєстрація заяви безкоштовна. 

Реєстрація шлюбу без особистої присутності

Як вже вказувалося вище, це можливо, але для певної категорії громадян. Нагадуємо: військовослужбовці, поліцейські,працівники закладів охорони здоров’я. Таким чином, заяву від чоловіка або жінки подає командир. Він засвідчує те, що підпис, вказаний на заяві, являється справжнім і є гарантом передачі самої заяви до РАЦС. 

У заяві слід вказати інформацію щодо двох осіб: їхні ПІБ, дату народження та громадянство. У зв’язку з повномасштабним вторгненням шлюб для таких громадян може укладатися без фізичної присутності пари — за допомогою відеозв’язку. 

Шлюб за 1 день

Також вйськові мають можливість одружитися за 1 день. Для цього вони попередньо звертаються із заявою до РАЦС, відповідно до вимог статті 32 Сімейного кодексу України. Даною статтею передбачено укладання шлюбу в день подання заяви за умови безпосередньої загрози життю нареченого або нареченої.

Команда SOS CREDIT тішиться за кожну пару, яка одружилася у 2022 році та від усього серденька вітає! Бажаємо кохання і ще раз кохання! Кохання, яке переможе все на світі! Віримо, що новий 2023 рік також буде “врожайним”.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1259 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит