Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Реєстрація шлюбу у період війни 

 1. Як відбувається подання заявки для реєстрації шлюбу
 2. Інші документи для подання заяви
 3. Реєстрація шлюбу без особистої присутності
 4. Шлюб за 1 день

Міністерство юстиції засвідчило факт того, що станом на 23 грудня 2022 року в Україні зареєстровано 217 800 шлюбів. І це, не дивлячись на те, що в країні війна. Кохання понад усе, кохання навіть у такі складні часи є та буде! 

“Найврожайніший” областями на шлюби у 2022 році стали: Київська, Дніпропетровська, Одеська, Львівська. Також до цього списку входить місто Київ. 

Кабміном було виділено окремі особливості у зв’язку з повномасштабним вторгненням. Таким чином, без фізичної присутності шлюб може бути укладений з наступними категоріями громадян:

 • Військовослужбовцями;
 • поліцейськими;
 • працівниками закладів охорони здоров’я. 

Як відбувається подання заявки для реєстрації шлюбу

З цією метою подається заява до одного з відділів РАЦСу. Зробити це можна за допомогою декількох способів.

 1. Особиста явка.
 2. Раніше можна було подати онлайн-заявку на офіційному сайті Мін’юсту, але на момент написання цієї статті посилання не працює. Тисни, аби спробувати перейти з посиланням.
 3. За участі представника. Це може бути представник одного з пари або їхній спільний. Однак для цього має бути поважна причина. Наприклад, тривале відрядження, перебування на стаціонарному лікуванні і тд. Уповноважена особа подає заяву з підписом особи, що представляє, завіреним нотаріально. 

Інші документи для подання заявки

Якщо обидва є громадянами України:

 1. Паспорт.
 2. ІПН
 3. Якщо хтось із майбутнього подружжя не досяг повноліття — свідоцтво про народження, та дозвіл суду для укладення шлюбу. 

Якщо це вже не перший шлюб:

 1. Паспорт.
 2. ІПН.
 3. Свідоцтво про розірвання попереднього шлюбу.
 4. Свідоцтво про смерть одного з подружжя, якщо це сталося саме за таких обставин. 
 5. Судове рішення або висновок ДРАЦС, що шлюб є недійсний.

Якщо хтось із пари є іноземцем:

 1. Паспорт.
 2. Віза, яка свідчить про дозвіл на перебування цій особі на території України.  

Слід враховувати, що документи, укладені за межами нашої держави, обов’язково мають бути перекладені на українську мову та нотаріально засвідченими. 

Послуга подання є платною — 0,85 грн, але у зв’язку з воєнним станом реєстрація заяви безкоштовна. 

Реєстрація шлюбу без особистої присутності

Як вже вказувалося вище, це можливо, але для певної категорії громадян. Нагадуємо: військовослужбовці, поліцейські,працівники закладів охорони здоров’я. Таким чином, заяву від чоловіка або жінки подає командир. Він засвідчує те, що підпис, вказаний на заяві, являється справжнім і є гарантом передачі самої заяви до РАЦС. 

У заяві слід вказати інформацію щодо двох осіб: їхні ПІБ, дату народження та громадянство. У зв’язку з повномасштабним вторгненням шлюб для таких громадян може укладатися без фізичної присутності пари — за допомогою відеозв’язку. 

Шлюб за 1 день

Також вйськові мають можливість одружитися за 1 день. Для цього вони попередньо звертаються із заявою до РАЦС, відповідно до вимог статті 32 Сімейного кодексу України. Даною статтею передбачено укладання шлюбу в день подання заяви за умови безпосередньої загрози життю нареченого або нареченої.

Команда SOS CREDIT тішиться за кожну пару, яка одружилася у 2022 році та від усього серденька вітає! Бажаємо кохання і ще раз кохання! Кохання, яке переможе все на світі! Віримо, що новий 2023 рік також буде “врожайним”.

71 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит