Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит тільки за ІПН — без перевірок кредитної історії: можливо чи ні

  1. Умови отримання кредиту без ІПН, якщо це можливо
  2. Покрокова інструкція з оформлення заявки на кредит

Ідентифікаційний код потрібен під час влаштування на роботу, оформлення соціальних виплат, багато хто намагається отримати кредит тільки за іпн, під час купівлі-продажу нерухомості тощо. Вперше громадяни України отримують його у віці 14 років — як і паспорт. З 2012 року ІПН — індивідуальний ідентифікаційний номер, замінили терміном РНОКПП. Розшифровується, як реєстраційний номер облікової картки платника податків. Пов’язано це з набранням чинності ПКУ, в якому вказується цей термін.

Це така довідка, в якій зазначено обліковий номер платника податків конкретного громадянина. У кожного він персональний і є обов’язковим документом. Ідентифікаційний код складається з 10 цифр. Він присвоюється раз у житті і не змінюється. Винятки бувають тільки у зв’язку з релігійними переконаннями. У разі смерті громадянина він стає неактуальним, але не може бути присвоєний іншому громадянину. В архіві всі дані, що мають до нього відношення, зберігаються 75 років.

Умови отримання кредиту без ІПН, якщо це можливо

Для початку важливо розібратися, чи можна так зробити. На території України це обов’язковий документ для надання послуг кредитування. У цьому питанні не тільки наявність поручителів і кредитний рейтинг має значення. ІПН дає можливість ідентифікувати громадянина в податковій системі. Можливо, існують ті організації, які кажуть, що готові працювати без нього, але якщо ви хочете співпрацювати на законних підставах, то краще взяти кредит за ІПН.

У МФО набагато менше вимог і умов до клієнтів, ніж у банку, але й під час подання заявки тут необхідно вказати дані паспорта та ІПН. Будьте обережні, якщо вам пропонують отримати гроші без цього документа або без документів зовсім — це шахрайська організація.

Якщо ви хочете взяти кредит за ІПН і паспортом, то відправляйте заявку в SOS CREDIT. Ми не такі суворі у своїх умовах, як банки, але для схвалення заявки необхідно відповідально поставитися до таких пунктів.
Умови, за якими ми надаємо послуги:

1. Подавайте заявку тільки, якщо вам є повних 18 років — тобто, ви повнолітній громадянин. Вікова доступність: 18-90 років. Питання надання послуг тільки з моменту повноліття суворо регулюється та відстежується. Навіть, якщо позичальник і намагається схитрувати, адже заявка подається онлайн, а не під час особистого його візиту, наша система перевірки швидко встановить інформацію і отримає відмову.
2. Хороший кредитний рейтинг позичальника.
3. Наша процентна ставка, щоб узяти кредит тільки за іпн, 0,01%-1% на день.
4. Ліміт, на який можна розраховувати, від 500 гривень до 20000 гривень, незалежно від того, чи вперше до нас звертається громадянин, чи вдруге, чи втретє тощо.
5. Заявка подається віддалено — через інтернет.
    6. SOS CREDIT надає послуги громадянам України, у яких є документи як підтвердження цього — паспорт та ідентифікаційний код.
7. Гроші клієнт отримує не готівкою, а на свою картку, яку він вказує, коли заповнює аплікаційну форму Особистого Кабінету.
    8. Оформити позику тільки за іпн можна від 7 до 65 днів.
    9. На випадок страховки, якщо позичальник розуміє, що не зможе повернути необхідну суму вчасно, йому потрібно підключити пролонгацію. Діє вона 7-30 днів. Підключити можна самому в Особистому Кабінеті або, зв’язавшись зі службою підтримки зручним каналом комунікації.

Покрокова інструкція з оформлення заявки на кредит

  1. На головній сторінці є кредитний калькулятор. За допомогою повзунків червоного кольору виберіть необхідні для себе позначки, де вказано «Сума кредиту» і «Термін кредиту». Прочитайте попередні умови щодо кредиту на картку за іпн і подавайте заявку. Зліва є позначка «Ввести промокод», але ця опція доступна тільки для повторних клієнтів.
  2. Після натискання кнопки «Подати заявку» система направить вас на сторінку для реєстрації. Вкажіть номер телефону, яким ви користуєтеся і придумайте пароль, а краще — запишіть його, щоб не забути. У разі, якщо клієнт забув пароль, він може його змінити. Потрібно натиснути на «Забули пароль або змінився номер телефону?» і слідувати інструкції. Не розголошуйте дані для входу в Особистий Кабінет третім особам, щоб сприяти безпеці своїх даних.
  3. Заповніть аплікаційну форму Особистого Кабінету SOS CREDIT. Це робиться один раз. Якщо вам знадобиться взяти кредит ще, то подача заявки відбудеться без цього кроку. Тим самим, ви зможете швидше отримати гроші.
  4. Важливим пунктом є графа «Банківська картка». Перед тим, як прив’язати свою банківську картку до Особистого Кабінету, вам необхідно перевірити, чи не закінчується її термін дії, чи приймає вона платежі. Усі банківські картки проходять верифікацію, що дає можливість усунути звернення шахраїв.
  5. Після цього система переводить на перевірку системою BankID. Усі перевірки в SOS CREDIT проводяться безкоштовно.
  6. Якщо до вашої заявки не виникає запитань, то система скорингу дає згоду на перерахування грошей на банківську карту. Поставте підпис у договорі та почекайте на повідомлення про поповнення.

Від розрахунку на кредитному калькуляторі і до зарахування грошей йде 15-20 хвилин. Усе залежить ще й від того, з якою швидкістю клієнт заповнює аплікаційну форму.

Дівчина бере кредит по смартфону

Повернути кредит за іпн кодом можна:

  • В Особистому Кабінеті.
  • Перейшовши за кнопкою «СПЛАТИТИ», на сайті.
  • У терміналі будь-якої доступної мережі. Головне, щоб у ньому значився наш сервіс.
  • У касі відділення банку.
  • У касі відділення Укрпошти.

Необхідно якомога раніше реагувати, щоб підключити пролонгацію та отримати схвалення. Це можна зробити не коли завгодно. У клієнта є час протягом 3-х днів до того, як закінчиться 2-й період кредитування.

Якщо хочете, щоб оплата кредиту відбулася якнайшвидше, то краще робити це через Особистий Кабінет або кнопкою «СПЛАТИТИ». Якщо ви перебуваєте у ситуації, коли зручно зробити це іншими способами, тоді будьте уважні, адже на таку оплату йде до 3-х банківських днів.

Після оплати кредиту можна отримати довідку. Для цього перейдіть у розділ «Кредити», а там виберіть «Історія кредитів».

Зі службою підтримки для вирішення всіх питань можна зв’язатися з 08:00 до 21:00. Якщо вам зручніше спілкуватися за допомогою чату для консультації, то він починає роботу о 09:00.

Що стосується видачі, то кредит на картку за іпн можна отримати у будь-який час доби. Сервіс працює в режимі нон-стоп. SOS CREDIT — ваш надійний кредитор. Намагаємося бути якомога кориснішими і закривати фінансові питання громадян.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1027 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит