Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Кредит готівкою

 1. Умови надання кредиту готівкою онлайн
 2. Кредити готівкою на будь-які цілі
 3. Як погашати кредит готівкою?
 4. Як дізнатися, скільки потрібно сплачувати?
 5. Популярні питання

Кредит готівкою на карту онлайн – це можливість отримати потрібну суму у борг у будь-який час доби. У житті кожної людини бувають ситуації, коли фінанси потрібні негайно. Отримати займ готівкою можна у банку, мікрофінансовій організації (МФО), у кредитній спілці або у приватних кредиторів. У магазині доступний тільки цільовий споживчий кредит, а у ломбарді вимагатимуть заставу.

Для відвідування банківського відділення необхідно виділити час, чимало банків працює тільки у будні дні з 09.00 до 18.00. Отримати терміновий нічний займ, маючи на руках лише паспорт, без довідок та поручителів нереально. Кредитні спілки теж не дають гроші вночі та онлайн, а приватні кредитори часто працюють незаконно, тому співпрацювати з такими людьми ризиковано.

З появою МФО швидко оформити займ без довідки про доходи 24/7 реально. Послуга кредитування стала ще більш доступною та зручною для клієнтів.

Умови надання кредиту готівкою онлайн

На яких умовах можна оформити кредит онлайн у МФО:

 • Наявність паспорту/id-картки громадянина України. Після досягнення 25-ти та 45-ти років повинні бути вклеєні фото, що відповідають віку.
 • Ідентифікаційний податковий номер.
 • Активна платіжна карта будь-якого українського банку з позитивним залишком на рахунку.
 • Електронна пошта та чинний номер мобільного телефону.

Розв’язати фінансове питання можна через інтернет протягом 20 хвилин з будь-якої точки країни.

 

Вік позичальника від 18 до 90 років
Процентна ставка від 0,01% в день
Максимальна сума кредиту від 500 грн до 7 000 грн
Сума першої позики від 500 грн до 7000 гривень
Строк кредитування від 7 до 30 днів
Розгляд заявки до 15 хвилин
Вимоги Паспорт/ id-картка, ІПН, громадянство України
Спосіб отримання на картку
Додаткові документи не потрібні
Кредитна історія будь-яка

Кредити готівкою на будь-які цілі

Взяти кредит готівкою у МФО за вигідною процентною ставкою, це отримати гроші на будь-які потреби:

 • придбання побутової техніки;
 • на ремонт;
 • на весілля;
 • на платіж по кредиту в іншому місці.

Як погашати кредит готівкою?

Повернути займ слід одним платежем, щомісячні внески відсутні. Обирайте найбільш зручний спосіб погашення:

 1. Через особистий кабінет на сайті МФО. Швидкий та надійний метод, гроші зараховуються миттєво. Авторизуйтесь та сплатіть всю суму.
 2. Платіжні термінали та IBOX. Необхідно ввести номер кредитного договору, призначення та внести всю суму. Інколи трапляються технічні збої та затримки при зарахуванні коштів.
 3. Каса банку або Укрпошта. Важливо правильно розрахувати термін погашення, банк зараховує гроші до трьох днів, а це загрожує прострочками. Потрібно надати касирові всі необхідні реквізити.
 4. Інтернет-банкінг. Сплатити онлайн з особистої картки за реквізитами, вказаними у кредитному договорі.

Важливо: зберігайте всі чеки! На руках повинне бути підтвердження закриття кредиту у строк.

Як дізнатися, скільки потрібно сплачувати?

Перед тим як оформити онлайн-заявку на кредит готівкою, потрібно проаналізувати всі умови. На головній сторінці soscedit.ua знаходиться інтерактивна панель. Обирайте суму й термін кредитування, система миттєво покаже загальну суму повернення.

Взяти кредит готівкою

Популярні питання

Як подовжити термін кредитування, якщо не виходить вчасно погасити займ?

Сплатити відсотки по кредиту та активувати пролонгацію на 7,15 або 30 днів.

Які потрібні документи для отримання кредиту

Для отримання займу у день звернення, позичальникові необхідні лише паспорт/id-картка та ідентифікаційний код.

Хто може отримати кредит готівкою в Україні?

Миттєво оформити онлайн-займ у мікрофінансовій компанії можуть:

 • пенсіонери;
 • студенти (від 18 років);
 • мами у декреті;
 • безробітні або особи без офіційного працевлаштування;
 • люди без довідки про доходи;
 • особи з поганою кредитною історією;
 • громадяни, що мають судимість;
 • військові;
 • українці без прописки.

Оформити кредит готівкою онлайн можуть люди з нульовою кредитною історією, зіпсованим кредитним рейтингом, з активною заборгованістю або прострочками.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;
•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;
•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;
•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;
•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;
•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;
• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.
1587 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит