Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

НА ЯКИХ УМОВАХ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ?

Студентство – це особлива пора, час шалених і спонтанних вчинків. Економісти стверджують, що саме молодь найчастіше потребує додаткових грошей. Студентський кредит допомагає вирішити багато питань. Молоді люди розуміють, що без якісної освіти неможливо побудувати успішну кар’єру. На жаль, потрапити на бюджетне відділення вдається одиницям, а платне навчання у ВНЗ дороге.

Незважаючи на те, що багато учнів підробляють і намагаються економити, цього недостатньо – їх бюджет надто малий, а спокус навколо багато. Як бути в такому випадку? Де оформити кредит студентам і отримати потрібну суму? Часто кредитори відмовляють молодим людям, оскільки вони не можуть принести довідку про доходи або запропонувати цінну заставу. На щастя, є й інші фінансові компанії.

На яких умовах можна отримати кредит для студентів

Кредит для студентів: умови та вимоги у фінорганізаціях

Де студенту отримати кредит? Фінансові компанії пропонують оформити позику на різних умовах:

  • Кредитна карта. Для її оформлення необхідно відвідати банківське відділення і отримати картку з кредитним лімітом. Початкова сума невелика – від 500 до 1 000 гривень. Врахуйте, що за переведення в готівку кредитних коштів в банкоматі знімається підвищений відсоток.
  • Кредит готівкою. На таку позику в банку можуть претендувати студенти, яким вже виповнилося 21 рік, вони офіційно працевлаштовані і легко підтвердять свою платоспроможність. Кредит студентам пропонують банки, де учні отримують стипендію. У більшості випадків тут досить вигідні умови.
  • Ломбард. Можете запропонувати цінну річ в якості застави? В такому випадку ломбард із задоволенням видасть вам потрібну суму без довідок про доходи. Пам’ятайте, якщо ви не виконаєте боргові зобов’язання, застава стане власністю кредитора.
  • МФО (мікрофінансових організація). Це найбільш прийнятний варіант для студентів. Для отримання бажаної суми знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і діюча карта будь-якого українського банку. Рішення про видачу кредиту приймається досить швидко, а гроші одразу ж приходять на картку.

На яких умовах можна отримати кредит для студентів

Кредит для студентів від МФО – основні переваги

На відміну від інших фінансових організацій, де діють досить жорсткі умови, МФО пропонують оформити кредит онлайн для студентів вигідно. Компанія SOS CREDIT видає кошти особам від 18 років, але і це ще не всі переваги:

  1. Оперативне оформлення. Для подачі заявки знадобиться будь-який гаджет з виходом в Інтернет, відскановані копії документів і близько 20 хвилин вільного часу. Зареєструйтеся на сайті soscredit.ua, заповніть анкету, подайте заявку. Після позитивної відповіді гроші одразу будуть зараховані на карту.
  2. Відсутність бюрократії. Для отримання грошей потрібен тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжна картка будь-якого українського банку.
  3. Мобільність. Отримати студентський кредит можна віддалено в будь-якому куточку країни, крім територій, непідконтрольних Україні.
  4. Пролонгація. Не виходить повернути кредит вчасно? Вас врятує пролонгація! Обирайте потрібний термін в Особистому Кабінеті на 7,15 або 30 днів, активуйте послугу і збережіть позитивну кредитну історію.
  5. Промокоди. Компанія SOS CREDIT пропонує за їх допомогою заощадити до -50% на відсотках по кредиту. Де отримати той самий заповітний промокод? Підписатися на сторінку онлайн-сервісу в соціальних мережах і стежити за постами.
  6. Маленький відсоток. Нові клієнти можуть оформити кредит онлайн під 0%.

Перед тим як оформити позику, уважно читайте всі умови договору. Обирайте найбільш оптимальний варіант, щоб отримати кредит для студентів вигідно.

 

694 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит