Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

НА ЯКИХ УМОВАХ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ?

Студентство – це особлива пора, час шалених і спонтанних вчинків. Економісти стверджують, що саме молодь найчастіше потребує додаткових грошей. Студентський кредит допомагає вирішити багато питань. Молоді люди розуміють, що без якісної освіти неможливо побудувати успішну кар’єру. На жаль, потрапити на бюджетне відділення вдається одиницям, а платне навчання у ВНЗ дороге.

Незважаючи на те, що багато учнів підробляють і намагаються економити, цього недостатньо – їх бюджет надто малий, а спокус навколо багато. Як бути в такому випадку? Де оформити кредит студентам і отримати потрібну суму? Часто кредитори відмовляють молодим людям, оскільки вони не можуть принести довідку про доходи або запропонувати цінну заставу. На щастя, є й інші фінансові компанії.

На яких умовах можна отримати кредит для студентів

Кредит для студентів: умови та вимоги у фінорганізаціях

Де студенту отримати кредит? Фінансові компанії пропонують оформити позику на різних умовах:

  • Кредитна карта. Для її оформлення необхідно відвідати банківське відділення і отримати картку з кредитним лімітом. Початкова сума невелика – від 500 до 1 000 гривень. Врахуйте, що за переведення в готівку кредитних коштів в банкоматі знімається підвищений відсоток.
  • Кредит готівкою. На таку позику в банку можуть претендувати студенти, яким вже виповнилося 21 рік, вони офіційно працевлаштовані і легко підтвердять свою платоспроможність. Кредит студентам пропонують банки, де учні отримують стипендію. У більшості випадків тут досить вигідні умови.
  • Ломбард. Можете запропонувати цінну річ в якості застави? В такому випадку ломбард із задоволенням видасть вам потрібну суму без довідок про доходи. Пам’ятайте, якщо ви не виконаєте боргові зобов’язання, застава стане власністю кредитора.
  • МФО (мікрофінансових організація). Це найбільш прийнятний варіант для студентів. Для отримання бажаної суми знадобиться тільки паспорт, ідентифікаційний код і діюча карта будь-якого українського банку. Рішення про видачу кредиту приймається досить швидко, а гроші одразу ж приходять на картку.

На яких умовах можна отримати кредит для студентів

Кредит для студентів від МФО – основні переваги

На відміну від інших фінансових організацій, де діють досить жорсткі умови, МФО пропонують оформити кредит онлайн для студентів вигідно. Компанія SOS CREDIT видає кошти особам від 18 років, але і це ще не всі переваги:

  1. Оперативне оформлення. Для подачі заявки знадобиться будь-який гаджет з виходом в Інтернет, відскановані копії документів і близько 20 хвилин вільного часу. Зареєструйтеся на сайті soscredit.ua, заповніть анкету, подайте заявку. Після позитивної відповіді гроші одразу будуть зараховані на карту.
  2. Відсутність бюрократії. Для отримання грошей потрібен тільки паспорт, ідентифікаційний код і платіжна картка будь-якого українського банку.
  3. Мобільність. Отримати студентський кредит можна віддалено в будь-якому куточку країни, крім територій, непідконтрольних Україні.
  4. Пролонгація. Не виходить повернути кредит вчасно? Вас врятує пролонгація! Обирайте потрібний термін в Особистому Кабінеті на 7,15 або 30 днів, активуйте послугу і збережіть позитивну кредитну історію.
  5. Промокоди. Компанія SOS CREDIT пропонує за їх допомогою заощадити до -50% на відсотках по кредиту. Де отримати той самий заповітний промокод? Підписатися на сторінку онлайн-сервісу в соціальних мережах і стежити за постами.
  6. Маленький відсоток. Нові клієнти можуть оформити кредит онлайн під 0,01%.

Перед тим як оформити позику, уважно читайте всі умови договору. Обирайте найбільш оптимальний варіант, щоб отримати кредит для студентів вигідно.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1935 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит