Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

БЕЗПЕЧНИЙ КРЕДИТ: ОФОРМЛЯЄМО В SOS CREDIT

Для багатьох українців кредитні кошти мають величезне значення у повсякденному житті. Вони допомагають у разі виникнення непередбачених витрат на лікування, навчання, купівлю необхідних продуктів або оплати послуг. Кожному, хто має на меті скористатися послугами кредитування, важливо оформити не тільки швидкий, але й безпечний кредит.

Як вберегти себе від шахраїв, які заполонили мережу Інтернет? Як подати заявку та бути впевненим у тому, що вашими особистими даними не скористаються зловмисники? Дотримуйтеся простих правил безпеки, які ми підготували у цьому огляді.

Безпечний кредит: оформляємо в SOS CREDIT

Безпечний кредит: на що звернути увагу?

Чому сьогодні багато хто з українців мріє про кредит онлайн? Це зручно, швидко та доступно майже кожному. Немає протреби витрачати дорогоцінний час на збір довідок, оформлення документів та відвідування кредитної установи. Разом з тим наростаючий попит на онлайн-займи спровокував підвищений інтерес шахраїв до цього типу кредитування. Як же захистити себе та знайти безпечний кредит:

  • Переконайтеся, що заповнюєте заявку на офіційному сайті кредитної установи. Не користуйтеся сумнівними послугами посередників або кредитних брокерів. Доменне ім’я сайту має містити у собі назву або абревіатуру фінансової компанії. На сторінці повинні бути вказані офіційні дані про компанію – повне найменування, адреса, номер ліцензії.
  • Переконайтеся, що дані захищені протоколом https. На жаль, не кожен сайт кредитної компанії може гарантувати безпеку даних користувачів. Наприклад, сервіс SOS CREDIT для додаткового захисту позичальників використовує не тільки протокол https, а й спеціальну технологію шифрування SSL.
  • Не лишайте особисту інформацію на сайтах посередників. Не має сенсу повністю відмовлятися від використання подібних ресурсів, оскільки тут можна знайти безліч цікавих пропозицій. Важливо пам’ятати, що на таких порталах не варто лишати персональні дані, якщо ваша мета – це безпечний кредит. Особиста інформація може потрапити до шахраїв, а це спричинить як мінімум різні спам-розсилки та дзвінки з настирливими рекламними пропозиціями.
  • Не надсилайте особисті дані через SMS. Надавайте всю інформацію про себе тільки під час подачі заявки та при заповненні анкети. Найчастіше сервіси кредитування просять надіслати лише сканкопію паспорта та коду.
  • Перед тим як оформити займ, не полінуйтеся та вивчіть інформацію про потенційного кредитора, ознайомтеся з існуючими умовами.

Що таке безпечний кредит для відповідальних позичальників?

Перед тим, як взяти в борг у кредитної організації, обов’язково продумайте всі кроки наперед, щоб оформити дійсно безпечний кредит:

  1. Беріть тільки ту суму, яку зможете повернути вчасно.
  2. Прорахуйте, щоб дата погашення займу відповідала даті надходження коштів, за допомогою яких ви зможете його погасити.
  3. Уважно вивчіть усі умови кредитування та переконайтеся, що вас влаштовують комісії й нараховані відсотки.
  4. Дізнайтеся, як можна подовжити термін кредитування, якщо на дату погашення ви не будете мати у своєму розпорядженні потрібну суму для закриття кредиту.

Безпечний кредит – це займ, який ви зможете повернути своєчасно, без нарахування штрафів і зниження кредитного рейтингу, тому поставтеся до цього питання відповідально.

Безпечний кредит: оформляємо в SOS CREDIT

В яких випадках вам дійсно необхідний безпечний кредит онлайн?

Кредит онлайн дозволить розв`язати короткострокові фінансові проблеми. Не оформлюйте миттєвий кредит, якщо вам потрібні гроші на тривалий термін. Не слід брати короткостроковий кредит, щоб погасити інший, більший борг або довгостроковий займ, інакше ви потрапите у замкнене коло заборгованостей, розірвати яке надзвичайно складно.

Якщо вам необхідна сума до 15 000 гривень строком до 30 днів, звертайтеся до сервісу онлайн-кредитування SOS CREDIT. Тут кожен клієнт зможе оформити не тільки швидкий, але й безпечний кредит на привабливих умовах.

934 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит