Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

БЕЗПЕЧНИЙ КРЕДИТ: ОФОРМЛЯЄМО В SOS CREDIT

Для багатьох українців кредитні кошти мають величезне значення у повсякденному житті. Вони допомагають у разі виникнення непередбачених витрат на лікування, навчання, купівлю необхідних продуктів або оплати послуг. Кожному, хто має на меті скористатися послугами кредитування, важливо оформити не тільки швидкий, але й безпечний кредит.

Як вберегти себе від шахраїв, які заполонили мережу Інтернет? Як подати заявку та бути впевненим у тому, що вашими особистими даними не скористаються зловмисники? Дотримуйтеся простих правил безпеки, які ми підготували у цьому огляді.

Безпечний кредит: оформляємо в SOS CREDIT

Безпечний кредит: на що звернути увагу?

Чому сьогодні багато хто з українців мріє про кредит онлайн? Це зручно, швидко та доступно майже кожному. Немає протреби витрачати дорогоцінний час на збір довідок, оформлення документів та відвідування кредитної установи. Разом з тим наростаючий попит на онлайн-займи спровокував підвищений інтерес шахраїв до цього типу кредитування. Як же захистити себе та знайти безпечний кредит:

  • Переконайтеся, що заповнюєте заявку на офіційному сайті кредитної установи. Не користуйтеся сумнівними послугами посередників або кредитних брокерів. Доменне ім’я сайту має містити у собі назву або абревіатуру фінансової компанії. На сторінці повинні бути вказані офіційні дані про компанію – повне найменування, адреса, номер ліцензії.
  • Переконайтеся, що дані захищені протоколом https. На жаль, не кожен сайт кредитної компанії може гарантувати безпеку даних користувачів. Наприклад, сервіс SOS CREDIT для додаткового захисту позичальників використовує не тільки протокол https, а й спеціальну технологію шифрування SSL.
  • Не лишайте особисту інформацію на сайтах посередників. Не має сенсу повністю відмовлятися від використання подібних ресурсів, оскільки тут можна знайти безліч цікавих пропозицій. Важливо пам’ятати, що на таких порталах не варто лишати персональні дані, якщо ваша мета – це безпечний кредит. Особиста інформація може потрапити до шахраїв, а це спричинить як мінімум різні спам-розсилки та дзвінки з настирливими рекламними пропозиціями.
  • Не надсилайте особисті дані через SMS. Надавайте всю інформацію про себе тільки під час подачі заявки та при заповненні анкети. Найчастіше сервіси кредитування просять надіслати лише сканкопію паспорта та коду.
  • Перед тим як оформити займ, не полінуйтеся та вивчіть інформацію про потенційного кредитора, ознайомтеся з існуючими умовами.

Що таке безпечний кредит для відповідальних позичальників?

Перед тим, як взяти в борг у кредитної організації, обов’язково продумайте всі кроки наперед, щоб оформити дійсно безпечний кредит:

  1. Беріть тільки ту суму, яку зможете повернути вчасно.
  2. Прорахуйте, щоб дата погашення займу відповідала даті надходження коштів, за допомогою яких ви зможете його погасити.
  3. Уважно вивчіть усі умови кредитування та переконайтеся, що вас влаштовують комісії й нараховані відсотки.
  4. Дізнайтеся, як можна подовжити термін кредитування, якщо на дату погашення ви не будете мати у своєму розпорядженні потрібну суму для закриття кредиту.

Безпечний кредит – це займ, який ви зможете повернути своєчасно, без нарахування штрафів і зниження кредитного рейтингу, тому поставтеся до цього питання відповідально.

Безпечний кредит: оформляємо в SOS CREDIT

В яких випадках вам дійсно необхідний безпечний кредит онлайн?

Кредит онлайн дозволить розв`язати короткострокові фінансові проблеми. Не оформлюйте миттєвий кредит, якщо вам потрібні гроші на тривалий термін. Не слід брати короткостроковий кредит, щоб погасити інший, більший борг або довгостроковий займ, інакше ви потрапите у замкнене коло заборгованостей, розірвати яке надзвичайно складно.

Якщо вам необхідна сума до 15 000 гривень строком до 30 днів, звертайтеся до сервісу онлайн-кредитування SOS CREDIT. Тут кожен клієнт зможе оформити не тільки швидкий, але й безпечний кредит на привабливих умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1985 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит