Навіщо потрібен CVV2(CVC2) на банківській картці
Українці вже звикли користуватись карткою. Це зручно і забирає набагато менше часу, ніж розрахунок готівкою. Разом із паперовою валютою у побуті українців є ще й залізниця – 1, 2, 5, 10 грн. Їй досить незручно користуватися, адже такі монети доводиться перебирати в гаманці, а вони змішуються з копійками і досить схожі.
А банківська картка — її достатньо піднести до терміналу.
Інші переваги:
- Гроші захищені навіть, якщо вона потрапить до рук злодіїв. Варто зателефонувати у відділення банку, щоб її заблокували.
- З її допомогою покупки можна оплатити не тільки у звичайному магазині, але й зробити їх в інтернеті на сайті.
- Завдяки онлайн-банкінгу, за яким закріплено банківську картку, вдається керувати своїми фінансами. Наприклад, встановлювати ліміти використання.
- Банки та платіжні системи забезпечують клієнтів вигідними “плюшками”.
Захист даних карток відбувається через PIN-код та CVV2 (CVC2).
Що таке CVV на картці
Що таке код CVV2? Розшифровується: Card Verification Value. У його складі 3 літери. З його допомогою вдається проводити платіжні операції та транзакції без участі самої картки. Наприклад, коли ви сплачуєте доставку їжі додому через інтернет. Система обов’язково запросить у вас дані банківської картки: її номер, термін дії та CVV. Якщо такого захисного коду на вашій картці немає, вона не призначена для здійснення оплати послуг через інтернет.
Що таке CVC на картці
Або ж CVC2. Що таке код CVC2? Розшифровується: Card Validation Code. Різниця між ними полягає у тому, що CVC2 є платіжним кодом Mastercard, а CVV – Visa. Ці коди знаходяться на звороті картки і кодуються у магнітній смузі. Наносяться вони за допомогою ідент-друку або ж за допомогою тиснення.
Що таке CVV2 та CVC2
Недарма такий код знаходиться саме зі зворотного боку. Так, якщо ви будете купувати товар офлайн, цей номер не побачать на касі і він не потрапить у поле зору камер.
2 – рівень захисту, який забезпечує такий код. З його допомогою банку вдається ідентифікувати факт, що операція відбувається за згодою користувача.
CVV2/CVC2-код: чи можна повідомляти? Так, таким питанням ставляться користувачі банківських карток. SOS CREDIT рекомендує не розголошувати цю інформацію, оскільки вона вважається таємною. Доступ до неї є лише у власника.
Якщо вам дзвонять і просять назвати його, то у жодному разі цього не робіть, адже на іншому кінці дроту шахрай. Це правило поширюється навіть на ті моменти, коли дзвонять і називають себе представником банку. Вам потрібно терміново передзвонити на гарячу лінію банку, аби розповісти про те, що сталося.
Якщо для оплати онлайн вас просять вказати лише CVV2-код, чи можна його повідомляти? Не можна. Потрібно бути на 100% впевненим у тих, для кого ви його вказуватимете. Якщо він потрапить не у ті руки, то ваші гроші у небезпеці. Наразі зловмисники працюють за такими схемами, що ви навіть не встигнете звернутися в банк, як грошей на рахунку вже не буде.
Зберігайте гаманець з банківською карткою якнайглибше в сумці, щоб до нього було непросто дістатися. Не записуйте паролі та CVV-код у телефоні, який можуть вкрасти та окрім самого телефону отримати бонус – доступ до вашої банківської картки. Пройти справжність з вашими даними на руках їм неважко. Те саме стосується і віртуальної картки. Зберігайте свої дані у безпеці!
Навіщо може знадобитися cvv2?
- Щоб поповнити електронний гаманець;
- Щоб купити зробити покупку через інтернет.
- Щоб зробити онлайн-переклад.
Які дані можна вводити під час платежу карткою в інтернет-магазинах? Це ім’я та прізвище власника, його номер, термін дії та CVV-код. Якщо вас просять вказати все з перерахованого, то вводьте без побоювань та проводьте розрахунок. Якщо ж це тільки CVV – рекомендуємо звернутися до іншого інтернет-магазину.
SOS CREDIT має багаторівневу службу безпеки даних клієнтів. Ми ні в якому разі і ні під яким приводом не поширюємося їх стороннім особам. Наш сервіс цілодобово надає послуги українцям. Довіра клієнтів – на першому місці. Ми допоможемо вам вирішити фінансові питання менше ніж за 30 хвилин. Працюємо від 0,01% нових клієнтів.
Зображення взяті з https://www.pexels.com/.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|