Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Навіщо потрібен CVV2(CVC2) на банківській картці

  1. Що таке CVV на картці
  2. Що таке CVC на картці
  3. Що таке CVV2 та CVC2

Українці вже звикли користуватись карткою. Це зручно і забирає набагато менше часу, ніж розрахунок готівкою. Разом із паперовою валютою у побуті українців є ще й залізниця – 1, 2, 5, 10 грн. Їй досить незручно користуватися, адже такі монети доводиться перебирати в гаманці, а вони змішуються з копійками і досить схожі.

А банківська картка — її достатньо піднести до терміналу.

Інші переваги:

  • Гроші захищені навіть, якщо вона потрапить до рук злодіїв. Варто зателефонувати у відділення банку, щоб її заблокували.
  • З її допомогою покупки можна оплатити не тільки у звичайному магазині, але й зробити їх в інтернеті на сайті.
  • Завдяки онлайн-банкінгу, за яким закріплено банківську картку, вдається керувати своїми фінансами. Наприклад, встановлювати ліміти використання.
  • Банки та платіжні системи забезпечують клієнтів вигідними “плюшками”.

Захист даних карток відбувається через PIN-код та CVV2 (CVC2).

Що таке CVV на картці

Що таке код CVV2? Розшифровується: Card Verification Value. У його складі 3 літери. З його допомогою вдається проводити платіжні операції та транзакції без участі самої картки. Наприклад, коли ви сплачуєте доставку їжі додому через інтернет. Система обов’язково запросить у вас дані банківської картки: її номер, термін дії та CVV. Якщо такого захисного коду на вашій картці немає, вона не призначена для здійснення оплати послуг через інтернет.

CVV2(CVC2): що це і навіщо?

Що таке CVC на картці

Або ж CVC2. Що таке код CVC2? Розшифровується: Card Validation Code. Різниця між ними полягає у тому, що CVC2 є платіжним кодом Mastercard, а CVV – Visa. Ці коди знаходяться на звороті картки і кодуються у магнітній смузі. Наносяться вони за допомогою ідент-друку або ж за допомогою тиснення.

Що таке CVV2 та CVC2

Недарма такий код знаходиться саме зі зворотного боку. Так, якщо ви будете купувати товар офлайн, цей номер не побачать на касі і він не потрапить у поле зору камер.

2 – рівень захисту, який забезпечує такий код. З його допомогою банку вдається ідентифікувати факт, що операція відбувається за згодою користувача.

CVV2/CVC2-код: чи можна повідомляти? Так, таким питанням ставляться користувачі банківських карток. SOS CREDIT рекомендує не розголошувати цю інформацію, оскільки вона вважається таємною. Доступ до неї є лише у власника.

Якщо вам дзвонять і просять назвати його, то у жодному разі цього не робіть, адже на іншому кінці дроту шахрай. Це правило поширюється навіть на ті моменти, коли дзвонять і називають себе представником банку. Вам потрібно терміново передзвонити на гарячу лінію банку, аби розповісти про те, що сталося.

Якщо для оплати онлайн вас просять вказати лише CVV2-код, чи можна його повідомляти? Не можна. Потрібно бути на 100% впевненим у тих, для кого ви його вказуватимете. Якщо він потрапить не у ті руки, то ваші гроші у небезпеці. Наразі зловмисники працюють за такими схемами, що ви навіть не встигнете звернутися в банк, як грошей на рахунку вже не буде.

Що таке CVV?

Зберігайте гаманець з банківською карткою якнайглибше в сумці, щоб до нього було непросто дістатися. Не записуйте паролі та CVV-код у телефоні, який можуть вкрасти та окрім самого телефону отримати бонус – доступ до вашої банківської картки. Пройти справжність з вашими даними на руках їм неважко. Те саме стосується і віртуальної картки. Зберігайте свої дані у безпеці!

Навіщо може знадобитися cvv2?

  1. Щоб поповнити електронний гаманець;
  2. Щоб купити зробити покупку через інтернет.
  3. Щоб зробити онлайн-переклад.

Які дані можна вводити під час платежу карткою в інтернет-магазинах? Це ім’я та прізвище власника, його номер, термін дії та CVV-код. Якщо вас просять вказати все з перерахованого, то вводьте без побоювань та проводьте розрахунок. Якщо ж це тільки CVV – рекомендуємо звернутися до іншого інтернет-магазину.

SOS CREDIT має багаторівневу службу безпеки даних клієнтів. Ми ні в якому разі і ні під яким приводом не поширюємося їх стороннім особам. Наш сервіс цілодобово надає послуги українцям. Довіра клієнтів – на першому місці. Ми допоможемо вам вирішити фінансові питання менше ніж за 30 хвилин. Працюємо від 0,01% нових клієнтів.

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

1209 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит