Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Навіщо потрібен CVV2(CVC2) на банківській картці

  1. Що таке CVV на картці
  2. Що таке CVC на картці
  3. Що таке CVV2 та CVC2

Українці вже звикли користуватись карткою. Це зручно і забирає набагато менше часу, ніж розрахунок готівкою. Разом із паперовою валютою у побуті українців є ще й залізниця – 1, 2, 5, 10 грн. Їй досить незручно користуватися, адже такі монети доводиться перебирати в гаманці, а вони змішуються з копійками і досить схожі.

А банківська картка — її достатньо піднести до терміналу.

Інші переваги:

  • Гроші захищені навіть, якщо вона потрапить до рук злодіїв. Варто зателефонувати у відділення банку, щоб її заблокували.
  • З її допомогою покупки можна оплатити не тільки у звичайному магазині, але й зробити їх в інтернеті на сайті.
  • Завдяки онлайн-банкінгу, за яким закріплено банківську картку, вдається керувати своїми фінансами. Наприклад, встановлювати ліміти використання.
  • Банки та платіжні системи забезпечують клієнтів вигідними “плюшками”.

Захист даних карток відбувається через PIN-код та CVV2 (CVC2).

Що таке CVV на картці

Що таке код CVV2? Розшифровується: Card Verification Value. У його складі 3 літери. З його допомогою вдається проводити платіжні операції та транзакції без участі самої картки. Наприклад, коли ви сплачуєте доставку їжі додому через інтернет. Система обов’язково запросить у вас дані банківської картки: її номер, термін дії та CVV. Якщо такого захисного коду на вашій картці немає, вона не призначена для здійснення оплати послуг через інтернет.

CVV2(CVC2): що це і навіщо?

Що таке CVC на картці

Або ж CVC2. Що таке код CVC2? Розшифровується: Card Validation Code. Різниця між ними полягає у тому, що CVC2 є платіжним кодом Mastercard, а CVV – Visa. Ці коди знаходяться на звороті картки і кодуються у магнітній смузі. Наносяться вони за допомогою ідент-друку або ж за допомогою тиснення.

Що таке CVV2 та CVC2

Недарма такий код знаходиться саме зі зворотного боку. Так, якщо ви будете купувати товар офлайн, цей номер не побачать на касі і він не потрапить у поле зору камер.

2 – рівень захисту, який забезпечує такий код. З його допомогою банку вдається ідентифікувати факт, що операція відбувається за згодою користувача.

CVV2/CVC2-код: чи можна повідомляти? Так, таким питанням ставляться користувачі банківських карток. SOS CREDIT рекомендує не розголошувати цю інформацію, оскільки вона вважається таємною. Доступ до неї є лише у власника.

Якщо вам дзвонять і просять назвати його, то у жодному разі цього не робіть, адже на іншому кінці дроту шахрай. Це правило поширюється навіть на ті моменти, коли дзвонять і називають себе представником банку. Вам потрібно терміново передзвонити на гарячу лінію банку, аби розповісти про те, що сталося.

Якщо для оплати онлайн вас просять вказати лише CVV2-код, чи можна його повідомляти? Не можна. Потрібно бути на 100% впевненим у тих, для кого ви його вказуватимете. Якщо він потрапить не у ті руки, то ваші гроші у небезпеці. Наразі зловмисники працюють за такими схемами, що ви навіть не встигнете звернутися в банк, як грошей на рахунку вже не буде.

Що таке CVV?

Зберігайте гаманець з банківською карткою якнайглибше в сумці, щоб до нього було непросто дістатися. Не записуйте паролі та CVV-код у телефоні, який можуть вкрасти та окрім самого телефону отримати бонус – доступ до вашої банківської картки. Пройти справжність з вашими даними на руках їм неважко. Те саме стосується і віртуальної картки. Зберігайте свої дані у безпеці!

Навіщо може знадобитися cvv2?

  1. Щоб поповнити електронний гаманець;
  2. Щоб купити зробити покупку через інтернет.
  3. Щоб зробити онлайн-переклад.

Які дані можна вводити під час платежу карткою в інтернет-магазинах? Це ім’я та прізвище власника, його номер, термін дії та CVV-код. Якщо вас просять вказати все з перерахованого, то вводьте без побоювань та проводьте розрахунок. Якщо ж це тільки CVV – рекомендуємо звернутися до іншого інтернет-магазину.

SOS CREDIT має багаторівневу службу безпеки даних клієнтів. Ми ні в якому разі і ні під яким приводом не поширюємося їх стороннім особам. Наш сервіс цілодобово надає послуги українцям. Довіра клієнтів – на першому місці. Ми допоможемо вам вирішити фінансові питання менше ніж за 30 хвилин. Працюємо від 0,01% нових клієнтів.

Зображення взяті з https://www.pexels.com/.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2342 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит