Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

НАЙКРАЩА ПОРА РОКУ, КОЛИ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ

Аналізуючи будь-який ринок, можна упевнено стверджувати, що це низка підйомів і спадів. А коли можна взяти кредит максимально вигідно? Чи існують такі сезони і як вони впливають на ринок займів? Експерти стверджують, що для різних видів кредитів існують свої сприятливі періоди.

На що і коли можна отримати кредит взимку?

Зимові місяці – це ідеальна пора для отримання кредиту в мікрофінансовій організації (МФО). Основна частка займів зафіксована на початку та наприкінці сезону. На початку зими ми традиційно купуємо подарунки, готуємося до святкового застілля, прагнемо придбати нову техніку або меблі в будинок за акційними цінами. Багато хто їде на гірськолижні курорти. Лютий – це пора підготовки до романтичних свят. Правильним рішенням буде оформлення позики на ювелірні прикраси, різноманітні аксесуари або бажаний гаджет. На багато позицій в цей період діють знижки до -70%, тому сума кредиту буде невеликою.

Найкраща пора року, коли можн отримати кредит

Зима – гарний час, щоб оформити автокредит і ось чому:

  1. Сезонні акції часто починаються наприкінці року і тривають ще кілька місяців.
  2. Оформлюючи кредит взимку, ви придбаєте авто у міжсезоння і без черг в автосалоні. Пропозицій багато, а ціни прийнятні.

Коли можна взяти кредит навесні?

Весна – хороший період, щоб зайнятися квартирним питанням: ставки на іпотеку найбільш привабливі, ринок пропонує безліч вигідних пропозицій. Купівля квартири – трудомісткий процес, пов’язаний з переїздами і ремонтними роботами. Саме тому найкращим буде оформити кредит у березні-квітні, щоб до початку літа усі питання були узгоджені. Наприкінці весни радимо взяти кредит в МФО на ремонт і купівлю необхідних меблів.

Для яких цілей і коли можна взяти кредит влітку?

У літню пору традиційно починається період відпусток. Офіси і держустанови стають напівпорожніми, а ось у банків та МФО додається роботи, оскільки саме в цей час українці активно беруть кредити. Основні статті витрат – займи на відпочинок та поїздки. Часто кредитні організації пропонують навіть спеціальні програми з вигідними пропозиціями. Якщо ви вже обслуговуєтеся у будь-якому банку або є його зарплатним клієнтом, велика ймовірність того, що фінкомпанія запропонує вам кредит на відпустку з лояльною процентною ставкою.

Середина і кінець літа ідеальні для оформлення кредиту на навчання. Оскільки заняття починаються восени, бажано заздалегідь залагодити усі питання з оплатою. До речі, якщо ви давно мрієте опанувати нову професію або пройти короткострокові курси підвищення кваліфікації – це можна зробити влітку. У цей період можна знайти багато цікавих пропозицій.

Найкраща пора року, коли можн отримати кредит

Коли можна отримати кредит восени?

Традиційна пора весіль – це початок осені. Мрієте про розкішне свято? Немає проблем, сервіс швидких кредитів SOS CREDIT пропонує суму до 15 000 гривень строком до 30 днів без застави та поручителів. Восени великі бренди часто презентують інноваційні гаджети і новітні розробки з області комп’ютерного обладнання, модельєри пропонують нові колекції одягу. Багато хто з українців заздалегідь купує квитки і бронює новорічні тури за вигідними цінами.

Варто відзначити, що деякі кредити можна віднести до позасезонних – займи на закупівлю обладнання або оренду офісу. Оптимальний час для кредиту онлайн найчастіше залежить від тих цілей, які ви перед собою ставите.

Якщо ви не знаєте, де і коли можна оформити кредит, звертайтеся в компанію SOS CREDIT. Нові клієнти мають можливість отримати суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0%. Спробуйте – ми працюємо 24/7, без вихідних і свят.

 

707 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит