Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

НАЙКРАЩА ПОРА РОКУ, КОЛИ МОЖНА ОТРИМАТИ КРЕДИТ

Аналізуючи будь-який ринок, можна упевнено стверджувати, що це низка підйомів і спадів. А коли можна взяти кредит максимально вигідно? Чи існують такі сезони і як вони впливають на ринок займів? Експерти стверджують, що для різних видів кредитів існують свої сприятливі періоди.

На що і коли можна отримати кредит взимку?

Зимові місяці – це ідеальна пора для отримання кредиту в мікрофінансовій організації (МФО). Основна частка займів зафіксована на початку та наприкінці сезону. На початку зими ми традиційно купуємо подарунки, готуємося до святкового застілля, прагнемо придбати нову техніку або меблі в будинок за акційними цінами. Багато хто їде на гірськолижні курорти. Лютий – це пора підготовки до романтичних свят. Правильним рішенням буде оформлення позики на ювелірні прикраси, різноманітні аксесуари або бажаний гаджет. На багато позицій в цей період діють знижки до -70%, тому сума кредиту буде невеликою.

Найкраща пора року, коли можн отримати кредит

Зима – гарний час, щоб оформити автокредит і ось чому:

  1. Сезонні акції часто починаються наприкінці року і тривають ще кілька місяців.
  2. Оформлюючи кредит взимку, ви придбаєте авто у міжсезоння і без черг в автосалоні. Пропозицій багато, а ціни прийнятні.

Коли можна взяти кредит навесні?

Весна – хороший період, щоб зайнятися квартирним питанням: ставки на іпотеку найбільш привабливі, ринок пропонує безліч вигідних пропозицій. Купівля квартири – трудомісткий процес, пов’язаний з переїздами і ремонтними роботами. Саме тому найкращим буде оформити кредит у березні-квітні, щоб до початку літа усі питання були узгоджені. Наприкінці весни радимо взяти кредит в МФО на ремонт і купівлю необхідних меблів.

Для яких цілей і коли можна взяти кредит влітку?

У літню пору традиційно починається період відпусток. Офіси і держустанови стають напівпорожніми, а ось у банків та МФО додається роботи, оскільки саме в цей час українці активно беруть кредити. Основні статті витрат – займи на відпочинок та поїздки. Часто кредитні організації пропонують навіть спеціальні програми з вигідними пропозиціями. Якщо ви вже обслуговуєтеся у будь-якому банку або є його зарплатним клієнтом, велика ймовірність того, що фінкомпанія запропонує вам кредит на відпустку з лояльною процентною ставкою.

Середина і кінець літа ідеальні для оформлення кредиту на навчання. Оскільки заняття починаються восени, бажано заздалегідь залагодити усі питання з оплатою. До речі, якщо ви давно мрієте опанувати нову професію або пройти короткострокові курси підвищення кваліфікації – це можна зробити влітку. У цей період можна знайти багато цікавих пропозицій.

Найкраща пора року, коли можн отримати кредит

Коли можна отримати кредит восени?

Традиційна пора весіль – це початок осені. Мрієте про розкішне свято? Немає проблем, сервіс швидких кредитів SOS CREDIT пропонує суму до 15 000 гривень строком до 30 днів без застави та поручителів. Восени великі бренди часто презентують інноваційні гаджети і новітні розробки з області комп’ютерного обладнання, модельєри пропонують нові колекції одягу. Багато хто з українців заздалегідь купує квитки і бронює новорічні тури за вигідними цінами.

Варто відзначити, що деякі кредити можна віднести до позасезонних – займи на закупівлю обладнання або оренду офісу. Оптимальний час для кредиту онлайн найчастіше залежить від тих цілей, які ви перед собою ставите.

Якщо ви не знаєте, де і коли можна оформити кредит, звертайтеся в компанію SOS CREDIT. Нові клієнти мають можливість отримати суму до 3 000 гривень на термін до 15 днів під 0,01%. Спробуйте – ми працюємо 24/7, без вихідних і свят.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1948 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит