Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Нові правила мікрокредитування в Україні

 1. Обмеження сум штрафів і пені
 2. Заборона зміни процентної ставки
 3. Кредитна історія
 4. Ризики мікрокредитування

Більше року тому — 15.09.2020 ВР було ухвалено Закон №891-1IX. Це Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій». Мін’юст вказав на те, що його необхідно було прийняти через стрибок попиту на мікрокредитні послуги і, відповідно, на впорядкування даної галузі, що випливає з цього, а також поліпшення якості системи фізосіб. Все частіше стали виникати конфліктні ситуації на підставі того, що вимоги щодо розкриття даних не були поширені на мікрокредитування.

Обмеження сум штрафів і пені

Цей Закон набрав чинності 01.01.2021. Тепер, якщо кредитний договір укладається менше, ніж на 1 місяць, його відносять до категорії споживчих. І він підпорядковується нормам Закону “Про споживче кредитування”. Це ж стосується й договору кредиту, у якого загальний розмір не більший за мінімальну заробітну плату у країні.

Законом передбачається, що загальний максимальний розмір пені та штрафних санкцій за недотримання договору такого споживчого кредиту, що не перевищує мінімальну зарплату, не може бути більшим за подвійну суму, отриману за таким договором і не збільшується за домовленістю.

Нові правила мікрокредитування в Україні

Заборона зміни процентної ставки

Відсоткова ставка мікрокредитування тепер не змінюватиметься. Це регулюється на законодавчому рівні, оскільки порядок обчислення, і навіть внесення відсотків, що може погіршити становище позичальника. Все це через те, що часті випадки, коли він не розуміє повністю всю вартість взятого кредиту і можливих штрафів, які можуть настільки збільшити кредит, що повернути його буде неможливо.

Кредитна історія

З 01.01.2021 обов’язковою умовою мікрокредитування стала саме згода позичальника на доступ до кредитної інформації. Також це стосується зберігання, використання та розповсюдження інформації про нього та даний кредит через бюро кредитних історій. Це визначає Закон “Про організацію формування та обігу кредитних історій”. Якщо ви не згодні, тоді мікрофінансові організації відмовлять вам у наданні послуг.

Другим нововведенням у цій частині є закріплений обов’язок кредитора передавати дані з усіх споживчих кредитів до бюро кредитних історій, що включене до Єдиного реєстру бюро кредитних історій. І робити це потрібно безкоштовно.

Тепер інформація, що була надана кредитором, повинна вноситися не більше ніж протягом 2 днів, хоча раніше на це давалося до 7 днів.

Нові правила мікрокредитування в Україні

Ризики мікрокредитування

Фінансові установи не повинні надавати позичальнику паспорт споживчого договору перед тим, як той поставить свій підпис у договорі. Це стосується того випадку, коли він хоче взяти суму, що менша за поточну мінімальну зарплату. Це необхідно робити тільки, якщо сума позики більша за мінімальну заробітну плату у країні. Через те, що питання не врегульоване, кредитори могли приховати реальну інформацію про кредит у майбутньому від клієнта. Спеціально для цього Нацбанком було анонсовано вимоги до фінансових установ щодо публікації значущих персональних даних на їхніх сайтах.

Міністерство застерігає громадян від співробітництва та реалізації кредитних дій, що викликають сумнів. Не варто вести такі ризики мікрокредитування. Саме тому потрібно бути уважнішими під час прочитання кредитного договору. Не варто допускати прострочення і краще користуватися лише перевіреними компаніями з гарною репутацією.

Цілі мікрокредиту можуть бути різними:

 1. оплата лікування;
 2. оплата комунальних послуг;
 3. оплата ремонту;
 4. придбання побутової техніки;
 5. ремонт побутової техніки;
 6. оплата навчання;
 7. кредит на погашення мікропозики і тд.

Кожна мікрокредитна установа працює за своїми умовами. Вони зводяться до процентної ставки, вікової категорії позичальника, документів, форми подання заявки, строку.

Актуальні умови мікрокредитування в SOS CREDIT:

 1. сервіс працює 24/7;
 2. заявка подається через інтернет;
 3. тариф від 0,01%;
 4. термін кредиту 7,15 і 30 днів;
 5. погашення через сайт, термінал, касу банку або Укрпошти;
 6. є пролонгація до 30 днів;
 7. вік клієнтів від 18 і до 90 років;
 8. потрібен тільки паспорт та ІПН позичальника;
 9. оперативна обробка заявки;
 10. 1 заявка на день — ліміт.

Рекомендуємо звертатися саме до SOS CREDIT, якщо ви хочете найближчим часом отримати гроші на картку. Працюємо без прихованих комісій та поручителів. Дотримуємося всіх інструкцій щодо надання мікрокредитів та працюємо для вигоди клієнта.

510 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит