Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Нові правила мікрокредитування в Україні

  1. Обмеження сум штрафів і пені
  2. Заборона зміни процентної ставки
  3. Кредитна історія
  4. Ризики мікрокредитування

Більше року тому — 15.09.2020 ВР було ухвалено Закон №891-1IX. Це Закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій». Мін’юст вказав на те, що його необхідно було прийняти через стрибок попиту на мікрокредитні послуги і, відповідно, на впорядкування даної галузі, що випливає з цього, а також поліпшення якості системи фізосіб. Все частіше стали виникати конфліктні ситуації на підставі того, що вимоги щодо розкриття даних не були поширені на мікрокредитування.

Обмеження сум штрафів і пені

Цей Закон набрав чинності 01.01.2021. Тепер, якщо кредитний договір укладається менше, ніж на 1 місяць, його відносять до категорії споживчих. І він підпорядковується нормам Закону “Про споживче кредитування”. Це ж стосується й договору кредиту, у якого загальний розмір не більший за мінімальну заробітну плату у країні.

Законом передбачається, що загальний максимальний розмір пені та штрафних санкцій за недотримання договору такого споживчого кредиту, що не перевищує мінімальну зарплату, не може бути більшим за подвійну суму, отриману за таким договором і не збільшується за домовленістю.

Нові правила мікрокредитування в Україні

Заборона зміни процентної ставки

Відсоткова ставка мікрокредитування тепер не змінюватиметься. Це регулюється на законодавчому рівні, оскільки порядок обчислення, і навіть внесення відсотків, що може погіршити становище позичальника. Все це через те, що часті випадки, коли він не розуміє повністю всю вартість взятого кредиту і можливих штрафів, які можуть настільки збільшити кредит, що повернути його буде неможливо.

Кредитна історія

З 01.01.2021 обов’язковою умовою мікрокредитування стала саме згода позичальника на доступ до кредитної інформації. Також це стосується зберігання, використання та розповсюдження інформації про нього та даний кредит через бюро кредитних історій. Це визначає Закон “Про організацію формування та обігу кредитних історій”. Якщо ви не згодні, тоді мікрофінансові організації відмовлять вам у наданні послуг.

Другим нововведенням у цій частині є закріплений обов’язок кредитора передавати дані з усіх споживчих кредитів до бюро кредитних історій, що включене до Єдиного реєстру бюро кредитних історій. І робити це потрібно безкоштовно.

Тепер інформація, що була надана кредитором, повинна вноситися не більше ніж протягом 2 днів, хоча раніше на це давалося до 7 днів.

Нові правила мікрокредитування в Україні

Ризики мікрокредитування

Фінансові установи не повинні надавати позичальнику паспорт споживчого договору перед тим, як той поставить свій підпис у договорі. Це стосується того випадку, коли він хоче взяти суму, що менша за поточну мінімальну зарплату. Це необхідно робити тільки, якщо сума позики більша за мінімальну заробітну плату у країні. Через те, що питання не врегульоване, кредитори могли приховати реальну інформацію про кредит у майбутньому від клієнта. Спеціально для цього Нацбанком було анонсовано вимоги до фінансових установ щодо публікації значущих персональних даних на їхніх сайтах.

Міністерство застерігає громадян від співробітництва та реалізації кредитних дій, що викликають сумнів. Не варто вести такі ризики мікрокредитування. Саме тому потрібно бути уважнішими під час прочитання кредитного договору. Не варто допускати прострочення і краще користуватися лише перевіреними компаніями з гарною репутацією.

Цілі мікрокредиту можуть бути різними:

  1. оплата лікування;
  2. оплата комунальних послуг;
  3. оплата ремонту;
  4. придбання побутової техніки;
  5. ремонт побутової техніки;
  6. оплата навчання;
  7. кредит на погашення мікропозики і тд.

Кожна мікрокредитна установа працює за своїми умовами. Вони зводяться до процентної ставки, вікової категорії позичальника, документів, форми подання заявки, строку.

Актуальні умови мікрокредитування в SOS CREDIT:

  1. сервіс працює 24/7;
  2. заявка подається через інтернет;
  3. тариф від 0,01%;
  4. термін кредиту 7,15 і 30 днів;
  5. погашення через сайт, термінал, касу банку або Укрпошти;
  6. є пролонгація до 30 днів;
  7. вік клієнтів від 18 і до 90 років;
  8. потрібен тільки паспорт та ІПН позичальника;
  9. оперативна обробка заявки;
  10. 1 заявка на день — ліміт.

Рекомендуємо звертатися саме до SOS CREDIT, якщо ви хочете найближчим часом отримати гроші на картку. Працюємо без прихованих комісій та поручителів. Дотримуємося всіх інструкцій щодо надання мікрокредитів та працюємо для вигоди клієнта.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1479 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит