Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ОСНОВНІ УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ОНЛАЙН

Придбання нової техніки для дому, подорожі, термінове лікування, купівля нерухомості – все це пов’язано з грошовими витратами. Якщо брати до уваги середній рівень заробітних плат, стає зрозумілим, що не кожному українцеві до снаги накопичити на поїздку мрії або довгоочікувану покупку. У цьому випадку допоможуть позичкові кошти. Важливо дізнатися про всі умови отримання кредиту, щоб оформити займ вигідно.

Для отримання потрібної суми в банку, необхідно бути офіційно працевлаштованим та мати високий рівень зарплатні. На жаль, навіть у такого позичальника можуть виникнути складнощі з отриманням банківського кредиту. Вся справа в тому, що банк висуває особливі умови отримання кредиту: певний вік, розмір доходу, місце роботи, поручителі, наявність заставного майна. Якщо ви не відповідаєте банківським критеріям, шанси отримати гроші в борг мінімальні. У цьому випадку радимо звернутися до мікрофінансової організації (МФО).

Основні умови отримання кредиту онлайн

Переваги та умови отримання кредиту онлайн в МФО

Багато хто з позичальників до кінця не розуміє переваг онлайн-займів. Чому слід обрати цей вид кредитування? Основний плюс термінових кредитів – надшвидке оформлення та легкість отримання. Крім цього, вам не потрібно залучати поручителів і підтверджувати наявність заставного майна.

Переваги онлайн-кредитів:

  • Система оперативно реагує на ваш запит і швидко видає рішення.
  • Мінімальний пакет документів – багато МФО вимагають тільки паспорт і ідентифікаційний код.
  • Можливість отримати кредит 24/7 у будь-який день.

Крім того, мікрофінансові компанії співпрацюють з тими українцями, яким банк відмовляє у позичкових коштах: пенсіонери, студенти, особи молодше 21 року, безробітні. Кредит завжди можна погасити достроково.

Для отримання грошей необхідно бути власником діючої банківської картки та мати мобільний номер телефону українського оператора.

Які умови отримання кредиту з поганим кредитним рейтингом

Банківська організація не видасть займ людині із зіпсованою кредитною історією (КІ). У реальності, не кожен позичальник знає свою КІ і як формується його кредитний рейтинг. Він складається на основі наступних даних:

  1. Наявність і вид заборгованостей.
  2. Оперативність погашення.
  3. Наявність прострочень.
  4. Частота оформлення кредитів.
  5. Володіння особистим майном.
  6. Рівень доходу.

Основні умови отримання кредиту онлайн

Наведені вище параметри – це основні показники, на підставі яких формується кредитний рейтинг. Кожна фінансова організація може додати до цього списку свої. Якщо позичальник занадто часто бере кредити та не повертає гроші вчасно, його оцінка як платника буде невисокою.

Підвищити свій кредитний рейтинг нескладно – вчасно гасити кредити, мати хорошу кредитну історію. Якщо ви не встигаєте закрити займ вчасно, оформіть пролонгацію – вона допоможе зберегти вашу репутацію надійного платника.

Умови отримання кредиту у компанії SOS CREDIT

Якщо вам вже виповнилося 18 років, ви громадянин України і вам необхідний кредит онлайн на вигідних умовах, можете сміливо подавати заявку на отримання необхідної суми. Нові клієнти можуть отримати кредит на суму до 3 000 гривень, терміном до 15 днів під 0,01%.

Для отримання кредиту немає потреби кудись їхати і чекати в черзі підтвердження рішення. Все, що вам потрібно – наявність гаджета, підключеного до мережі Інтернет, та сканкопіі документів. Подавати заявку на оформлення кредиту можна в будь-який зручний вам час, бо сервіс працює цілодобово, без вихідних і свят.

Обирайте найкращі умови отримання кредиту і оформляйте займ онлайн вигідно.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1899 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит