Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ОСНОВНІ УМОВИ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ОНЛАЙН

Придбання нової техніки для дому, подорожі, термінове лікування, купівля нерухомості – все це пов’язано з грошовими витратами. Якщо брати до уваги середній рівень заробітних плат, стає зрозумілим, що не кожному українцеві до снаги накопичити на поїздку мрії або довгоочікувану покупку. У цьому випадку допоможуть позичкові кошти. Важливо дізнатися про всі умови отримання кредиту, щоб оформити займ вигідно.

Для отримання потрібної суми в банку, необхідно бути офіційно працевлаштованим та мати високий рівень зарплатні. На жаль, навіть у такого позичальника можуть виникнути складнощі з отриманням банківського кредиту. Вся справа в тому, що банк висуває особливі умови отримання кредиту: певний вік, розмір доходу, місце роботи, поручителі, наявність заставного майна. Якщо ви не відповідаєте банківським критеріям, шанси отримати гроші в борг мінімальні. У цьому випадку радимо звернутися до мікрофінансової організації (МФО).

Основні умови отримання кредиту онлайн

Переваги та умови отримання кредиту онлайн в МФО

Багато хто з позичальників до кінця не розуміє переваг онлайн-займів. Чому слід обрати цей вид кредитування? Основний плюс термінових кредитів – надшвидке оформлення та легкість отримання. Крім цього, вам не потрібно залучати поручителів і підтверджувати наявність заставного майна.

Переваги онлайн-кредитів:

  • Система оперативно реагує на ваш запит і швидко видає рішення.
  • Мінімальний пакет документів – багато МФО вимагають тільки паспорт і ідентифікаційний код.
  • Можливість отримати кредит 24/7 у будь-який день.

Крім того, мікрофінансові компанії співпрацюють з тими українцями, яким банк відмовляє у позичкових коштах: пенсіонери, студенти, особи молодше 21 року, безробітні. Кредит завжди можна погасити достроково.

Для отримання грошей необхідно бути власником діючої банківської картки та мати мобільний номер телефону українського оператора.

Які умови отримання кредиту з поганим кредитним рейтингом

Банківська організація не видасть займ людині із зіпсованою кредитною історією (КІ). У реальності, не кожен позичальник знає свою КІ і як формується його кредитний рейтинг. Він складається на основі наступних даних:

  1. Наявність і вид заборгованостей.
  2. Оперативність погашення.
  3. Наявність прострочень.
  4. Частота оформлення кредитів.
  5. Володіння особистим майном.
  6. Рівень доходу.

Основні умови отримання кредиту онлайн

Наведені вище параметри – це основні показники, на підставі яких формується кредитний рейтинг. Кожна фінансова організація може додати до цього списку свої. Якщо позичальник занадто часто бере кредити та не повертає гроші вчасно, його оцінка як платника буде невисокою.

Підвищити свій кредитний рейтинг нескладно – вчасно гасити кредити, мати хорошу кредитну історію. Якщо ви не встигаєте закрити займ вчасно, оформіть пролонгацію – вона допоможе зберегти вашу репутацію надійного платника.

Умови отримання кредиту у компанії SOS CREDIT

Якщо вам вже виповнилося 18 років, ви громадянин України і вам необхідний кредит онлайн на вигідних умовах, можете сміливо подавати заявку на отримання необхідної суми. Нові клієнти можуть отримати кредит на суму до 3 000 гривень, терміном до 15 днів під 0%.

Для отримання кредиту немає потреби кудись їхати і чекати в черзі підтвердження рішення. Все, що вам потрібно – наявність гаджета, підключеного до мережі Інтернет, та сканкопіі документів. Подавати заявку на оформлення кредиту можна в будь-який зручний вам час, бо сервіс працює цілодобово, без вихідних і свят.

Обирайте найкращі умови отримання кредиту і оформляйте займ онлайн вигідно.

 

705 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит