ЩО ПОДАРУВАТИ НА 14 ЛЮТОГО, КОЛИ НЕМАЄ ГРОШЕЙ?
Якщо в кишені гуляє вітер, а на носі День святого Валентина, виникає резонне питання: “Що подарувати на 14 лютого?” Залиште квіти, цукерки, чашки та сувеніри, які припадають пилом на полицях, консерваторам. Ми підкажемо, як здивувати свою другу половинку і не витратити на подарунок цілий статок.
Отже, для початку вам знадобляться:
Щирість. Це одне з найцінніших якостей, яке не купиш ні за які гроші. Якщо ви щиро цікавитеся своїм партнером, ви здивуєтеся, скільки корисної інформації можна дізнатися з півгодинної розмови.
Уважність. Відзначайте кожну деталь, яка здасться важливою. Особливо, зверніть увагу на речення, які починаються з фраз: “мені подобається”, “мені хотілося б”, “я давно мріяла” і так далі. Таким чином можна дізнатися приблизні смаки та уподобання другої половинки.
Аналітичне мислення. Коли питання “що подарувати на 14 лютого” постає гостро, не варто пускатися в довгі роздуми, стане в нагоді логіка. Проаналізуйте інформацію, отриману під час спілкування і зробіть свій вибір.
Наприклад, ваша дівчина любить читати. Вона стежить за всіма новинками у світі книг, годинами говорить про сюжетні лінії, співпереживає героям і захоплюється майстерністю автора. В такому випадку, вибір подарунка обмежений тільки вашою фантазією і фінансовими можливостями. Креативні закладки, черговий бестселер, похід на зустріч з улюбленим автором перше, що спадає на думку. А ще, почитайте разом її улюблену книгу. Немає нічого кращого, коли близька людина розуміє і поділяє ваші захоплення. До того ж, це подарунок, який не вимагає особливих фінансових затрат, та й задоволення від нього отримають обидва партнери.
Що стосується фінансової сторони питання, не забувайте, сервіс онлайн кредитування SOS CREDIT готовий допомогти 24 години на добу. Візьміть кредит онлайн на карту всього за 20 хвилин, не виходячи з дому.
Що подаруємо?
Тепер ви знаєте, як визначити, чого ж хоче ваша друга половинка. Пофантазуйте та оберіть саме той подарунок, який сподобається і не потребує великих грошових витрат.
- Враження. Нові емоції, це ще один безцінний подарунок, який залишається з вами на все життя. Томас Гіловіч, психолог з Америки, досліджував питання щастя. Спеціаліст опитав групу людей і попросив розповісти, що вони купували останнім часом і які емоції з цим пов’язані. Після завершення експерименту з’ясувалося, що походи в театр, кіно чи художні курси приносять набагато більше задоволення, ніж матеріальні речі. До того ж, емоція радості відчутно впливає на особистість людини. Швидше за все, це можна пояснити тим, що задоволення від покупки речей з часом стирається з пам’яті, а позитивні емоції, як гарне вино, з роками стають тільки “смачніше”.
- Досвід. Чим більше досвіду ви отримуєте протягом життя, тим цікавіше, різноманітніше та досвідченіше стаєте. Кожне вміння формує вашу особистість. В процесі навчання чому-небудь з’являються нові нейронні зв’язки, які роблять нас більш гнучкими, варіативними та молодшими. Вчені неодноразово доводили, що старість настає тоді, коли людина перестає розвиватися.
- Любов. Вчені з’ясували, що для гарного настрою кожного нам необхідно 8 обіймів у день. Крім цього, не забувайте про компліменти та приємні дрібниці. Адже вам нічого не варто висловити свої почуття за допомогою обіймів, добрих слів і уваги.
Напевно, зараз у вас з’явилося кілька варіантів подарунка до Дня святого Валентина. І пам’ятайте, головне не подарунок, а той зміст, який ви в нього вкладаєте.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
|