Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Рефінансування кредиту: що це таке?

Напевно кожна людина, яка мала справу із кредитуванням, знайома з поняттям рефінансування кредиту. Цей метод допомагає оплатити позику і виконати свої зобов’язання перед кредитором. У чому ж він полягає?

Якщо казати простими словами, ви отримуєте ще один новий кредит, щоб повернути старий борг, але на більш вигідних умовах. Наприклад, ви взяли в борг 15 000 гривень в мікрофінансової організації (МФО), але щось пішло не за планом і повернути гроші в строк не вийшло. Для цього вам необхідно звернутися в іншу організацію і запитати, чи має компанія послугу рефінансування (перекредитування). Щоб скористатися нею, необхідно підписати договір. До слова, в документі зазначено, під які цілі МФО видає позику.

Більше про рефінансування

Однак не варто плутати перекредитування і реструктуризацію. Остання має на увазі зміну процентної ставки, терміну кредитування або інших умов договору. Принципова відмінність рефінансування – поява ще одного нового кредитора.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Ще одним питанням, яке по частотності знаходиться на самому початку списку, є питання з кредитною історією. Що таке кредитна історія?

Це репутація позичальника, в якій відображаються всі коли-небудь взяті у фінорганізацій в борг гроші. Завдяки такій хронології видно, наскільки ви надійні. Перед тим як схвалити кредит, будь то банк або МФО, менеджер обов’язково перевіряє цю інформацію в Бюро кредитних історій. Як бачите, даних, зазначених у заявці на позику, недостатньо.

Варто згадати про таку очевидну деталь, яку ігнорують більшість позичальників – чесність під час заповнення заявки на кредит. Важливо, щоб всі дані, які ви вказуєте в аплікаційній були достовірними. Тим більше, в століття високих технологій перевірити це не так вже й складно. Соціальні мережі, телефони родичів і друзів, не кажучи вже про вашу банківську репутацію.

Як підвищити свої шанси на позику?

  • ​По-перше, варто усвідомити – чим нижче ризики фінансової організації, тим імовірніше, що ви отримаєте кредит. Тобто, чим вище ваш дохід, краще кредитна історія, надійніше місце роботи, тим більше шансів отримати гроші.
  • ​По-друге, уважно заповнюйте заявку. Дата народження, сума доходу, адреса проживання повинні відповідати дійсності. Навіть випадкова помилка може коштувати вам позики.
  • По-третє, попередьте осіб, номери телефонів яких зазначено в заявці. Іноді менеджери перевіряють контакти, залишені позичальником. Не турбуйтеся, це стандартна процедура, яка необхідна для підтвердження вашої особистості або фактів, зазначених у формі.

Кредит без довідки про доходи в Україні

Окрім рефінансування кредиту більшості позичальників цікавий кредит без довідки про доходи. У компанії SOS CREDIT, до речі, це не обов’язково. Головне, заповнити заявку і відправити її на розгляд. До речі, кожен запит розглядається системою в автоматичному режимі.

Рефінансування кредиту: що це таке?

Що стосується умов кредитування, вони досить прості: від 0,01% на перший кредит для нових клієнтів строком до 65 днів з можливістю пролонгації. Останнім часом клієнти все частіше використовують промокод на знижку і беруть участь в програмі лояльності. Це дозволяє істотно заощадити, а то і зовсім взяти кредит від 0,01%.

Як бачите, можливості є. Не прогавте свій шанс, скористайтеся кредитом від компанії SOS CREDIT і отримайте не тільки гроші, але і надійного фінансового партнера, який завжди прийде на допомогу.

 

150 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит