Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Рефінансування кредиту: що це таке?

Напевно кожна людина, яка мала справу із кредитуванням, знайома з поняттям рефінансування кредиту. Цей метод допомагає оплатити позику і виконати свої зобов’язання перед кредитором. У чому ж він полягає?

Якщо казати простими словами, ви отримуєте ще один новий кредит, щоб повернути старий борг, але на більш вигідних умовах. Наприклад, ви взяли в борг 15 000 гривень в мікрофінансової організації (МФО), але щось пішло не за планом і повернути гроші в строк не вийшло. Для цього вам необхідно звернутися в іншу організацію і запитати, чи має компанія послугу рефінансування (перекредитування). Щоб скористатися нею, необхідно підписати договір. До слова, в документі зазначено, під які цілі МФО видає позику.

Більше про рефінансування

Однак не варто плутати перекредитування і реструктуризацію. Остання має на увазі зміну процентної ставки, терміну кредитування або інших умов договору. Принципова відмінність рефінансування – поява ще одного нового кредитора.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією?

Ще одним питанням, яке по частотності знаходиться на самому початку списку, є питання з кредитною історією. Що таке кредитна історія?

Це репутація позичальника, в якій відображаються всі коли-небудь взяті у фінорганізацій в борг гроші. Завдяки такій хронології видно, наскільки ви надійні. Перед тим як схвалити кредит, будь то банк або МФО, менеджер обов’язково перевіряє цю інформацію в Бюро кредитних історій. Як бачите, даних, зазначених у заявці на позику, недостатньо.

Варто згадати про таку очевидну деталь, яку ігнорують більшість позичальників – чесність під час заповнення заявки на кредит. Важливо, щоб всі дані, які ви вказуєте в аплікаційній були достовірними. Тим більше, в століття високих технологій перевірити це не так вже й складно. Соціальні мережі, телефони родичів і друзів, не кажучи вже про вашу банківську репутацію.

Як підвищити свої шанси на позику?

  • ​По-перше, варто усвідомити – чим нижче ризики фінансової організації, тим імовірніше, що ви отримаєте кредит. Тобто, чим вище ваш дохід, краще кредитна історія, надійніше місце роботи, тим більше шансів отримати гроші.
  • ​По-друге, уважно заповнюйте заявку. Дата народження, сума доходу, адреса проживання повинні відповідати дійсності. Навіть випадкова помилка може коштувати вам позики.
  • По-третє, попередьте осіб, номери телефонів яких зазначено в заявці. Іноді менеджери перевіряють контакти, залишені позичальником. Не турбуйтеся, це стандартна процедура, яка необхідна для підтвердження вашої особистості або фактів, зазначених у формі.

Кредит без довідки про доходи в Україні

Окрім рефінансування кредиту більшості позичальників цікавий кредит без довідки про доходи. У компанії SOS CREDIT, до речі, це не обов’язково. Головне, заповнити заявку і відправити її на розгляд. До речі, кожен запит розглядається системою в автоматичному режимі.

Рефінансування кредиту: що це таке?

Що стосується умов кредитування, вони досить прості: від 0,01% на перший кредит для нових клієнтів строком до 30 днів з можливістю пролонгації. Останнім часом клієнти все частіше використовують промокод на знижку і беруть участь в програмі лояльності. Це дозволяє істотно заощадити, а то і зовсім взяти кредит від 0,01%.

Як бачите, можливості є. Не прогавте свій шанс, скористайтеся кредитом від компанії SOS CREDIT і отримайте не тільки гроші, але і надійного фінансового партнера, який завжди прийде на допомогу.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1222 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит