Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Допомога по безробіттю в Україні у 2021 році

  1. Кому належить допомога по безробіттю
  2. Як отримати допмогу по безробіттю в Україні
  3. Як виплачується допомога по безробіттю в Україні
  4. Допомога по безробіттю під час карантину
  5. Допомога по безробіттю за угодою сторін
  6. Допомога по безробіттю при скороченні
  7. Допомога по безробіттю вагітним і після декретної відпустки
  8. Допомога по безробіттю для інвалідів
  9. Допомога по безробіттю для приватних підприємців
  10. Затримка виплат допомоги по безробіттю

Безробіття в Україні в 2021 році — одна з найгостріших соціальних проблем. Спад економіки, політична нестабільність останніх років, поширення коронавірусной інфекції принесли за собою масові звільнення і скорочення робочих місць.

Критичні зміни торкнулися не тільки муніципальних (бюджетних) підприємств, а й сфери бізнесу. Особливо постраждав малий бізнес, і без того не міцно стоїть на ногах. Безліч українців перейшли на фріланс, скорочений робочий день, а багато хто й зовсім залишилися без роботи. Все це не просто спровокувало пік безробіття, а породило посилення конкуренції за кожне вільне робоче місце, і єдиним шансом якось пережити важкі часи і отримати кошти для існування став Центр зайнятості.

Для того щоб чітко розуміти, на що можна розраховувати при зверненні на біржу праці, як отримати допомогу по безробіттю в Україні в 2021 році та які документи потрібні для постановки на облік, слід детально розглянути всі ці питання.

Кому належить допомогу з безробіття

Навіть опинившись у важкій ситуації, пов’язаній з втратою роботи, можна знайти шлях вирішення проблем. Для цього слід звернутися до Центру зайнятості та оформити допомогу по безробіттю, як соціальну допомогу від держави, яка є своєрідною фінансовою подушкою безпеки у важкий період життя.

  • Допомога по безробіттю належить всім працездатним громадянам України, які залишилися без роботи, хто за останні 12 міс., що передували зверненню на біржу праці, пропрацював на умовах повного/неповного робочого дня не менше, ніж 6 місяців. Ті, у кого ця цифра менше, також мають право на отримання допомоги по безробіттю в установленому розмірі.

Одне з нагальних питань для багатьох українців: чи можна стати на облік повторно?

Це питання регулюється Постановою Кабінету міністрів під № 613: повторна реєстрація в якості безробітного у службі зайнятості можлива. Право на отримання дотації від держави мають ті особи, хто раніше отримував соціальну допомогу у термін менше, ніж 720 днів, для людей передпенсійного віку, та менше, ніж 360 днів, для працездатних громадян, протягом двох років з дня першого зарахування матеріальної допомоги на рахунок в банку.

Як отримати допомогу по безробіттю в Україні

Отримати соціальну допомогу можна незалежно від освіти та положення, без стажу та досвіду роботи. Також на одноразову допомогу можуть розраховувати організації індивідуальної підприємницької діяльності (малий, середній та великий бізнес).

Визнання громадянина безробітним і нарахування допомоги по безробіттю виконується у наступних випадках:

  • Відсутність робочого місця та інших видів заробітку на момент звернення до Центру зайнятості;
  • Відсутність відповідних вакансій на момент звернення до ЦЗ;
  • Готовність приступити до роботи за появи відповідної вакансії;
  • Надання стандартного переліку документів, необхідних для постановки на облік + додаткових довідок на вимогу співробітника Служби зайнятості.

Також однією з умов призначення допомоги є готовність безробітного громадянина брати участь у загальнодержавних громадських оплачуваних роботах, якщо ця робота нього для неї підходящою за умовами, досвіду, кваліфікації, станом здоров’я. Відмова від участі у громадських роботах без поважної причини стає приводом для зменшення допомоги по безробіттю на 50% строком до 3-х місяців.

Підбір підходящої роботи і періодичність відвідування Центру зайнятості

До обов’язків Центру зайнятості входить підбір для шукача   відповідного місця роботи. Відповідно до законодавства, що підходить вакансією вважається та, яка підходить громадянину за освітою, кваліфікації, навичок і станом здоров’я.

Громадянин, в свою чергу, повинен розглянути всі відповідні і пропоновані вакансії. У разі систематичного відмови претендента від пропозицій ЦЗ про працевлаштування, він може бути виключений з числа осіб, які отримують державну соціальну допомогу, через відсутність зацікавленості в робочому місці.

Якщо протягом 6 міс. з дня реєстрації громадянина як безробітного, на біржі праці не знайдеться відповідних вакансій, фахівці ЦЗ запропонують пройти перенавчання на іншу професію з урахуванням потреб ринку, здібностей і стану здоров’я претендента. При цьому навіть при отриманні нової професії за направленням від ЦЗ, пошук робочого місця здійснюється за наявною і отриманою новою спеціальностю.

Періодичність відвідування громадянином, зареєстрованим у Центрі зайнятості та отримавшим статус безробітного, становить, як мінімум 1 раз на місяць. Відвідувати установу слід у суворо призначений фахівцем ЦЗ час.

Як стати на облік до центру зайнятості для отримання допомоги по безробіттю

Відповідь на питання — хто має право на допомогу по безробіттю, можна вмістити в одне речення. Офіційний статус безробітного, і відповідно право на отримання соцдопомоги, отримають громадяни без постійного місця роботи шляхом постановки на облік.

Безробітним визнається громадянин, що самостійно звернувся та подав заяву до ЦЗ за місцем прописки і/або реєстрації, але це не обов’язкова умова. Уряд України зробив все можливе, щоб максимально спростити і прискорити оформлення документів і постановку на облік, тому реєстрація претендентів не має прив’язки до місця прописки і/або реєстрації.

Для того щоб стати на облік до Центру зайнятості необхідно прийти до найближчої філії з необхідним пакетом документів (див. нижче).
у період карантинних обмежень зберігається можливість реєстрації в якості безробітного у режимі онлайн. Для онлайн-реєстрації можна скористатися послугами web-порталу «Дiя» або електронною поштою ДЦЗ.

Для того щоб стати на облік на біржу праці, у кожного громадянина є термін від 9 до 12 міс. (В залежності від статті звільнення), але чим раніше це буде зроблено, тим швидше безробітний почне отримувати державну грошову допомогу. Статус безробітного присвоюється громадянину з першого дня реєстрації на біржі праці, при цьому анулюється статус після знаходження відповідного місця роботи або за бажанням шукача.

Які документи потрібні для отримання допомоги по безробіттю

Для реєстрації до ЦЗ і призначення виплати допомоги по безробіттю потрібно надати пакет документів і копії зі списку:

  • Паспорт громадянина України ;
  • ІПН (ідентифікаційний код платника податків);
  • Трудова книжка, цивільно-правовий договір + довідка про середній заробіток з останнього місця роботи (потрібно, якщо страховий стаж за останні 12 міс. не менше півроку);
  • Документи про освіту (дипломи, сертифікати, свідоцтва про підвищення кваліфікації або навчання професії, атестати та інше);
  • Для військовозобов’язаних — військовий квиток з відміткою про постанову на облік;
  • Реквізити розрахункового рахунки в банку.

На додачу до необхідного мінімуму документів, співробітник ЦЗ може попросити шукача надати ще ряд додаткових довідок:

  • Іноземцям потрібен документ, що підтверджує наявність офіційного виду на проживання;
  • Особам з інвалідністю, кому ще далеко до державної реєстрацiї пенсії, необхідно надати ксерокопію довідки до акту огляду МСЕК, а за наявності — надати виписку про проходження індивідуальної програми реабілітації.
  • Переселенцям буде потрібно пред’явити довідку, а також надати спеціалісту її копію, що підтверджує постановку на облік переміщеної особи всередині країни.

За відсутності у переселенця документа, що підтверджує його звільнення, йому необхідно надати:

  • Документ, що підтверджує факт припинення трудових відносин з роботодавцем. Це може бути цивільно-правовий договір або відповідне рішення суду, якщо трудова діяльність припинена у судовому порядку.
  • Заява, написана з метою припинення трудових відносин з роботодавцем, з підписом, справжність якого повинна бути нотаріально засвідчена.
  • За подачі заяви роботодавцю про припинення трудових відносин шляхом його надіслання рекомендованим листом, необхідно надати до ЦЗ квитанцію про оплату рекомендованого листа, у якій повинен бути вказаний опис вкладення.
  • Для підприємців (фізичних і юридичних осіб) необхідно надати виписку з ЄДРПОУ про припинення підприємницької діяльності.

Допомога по безробіттю в Україні у 2021 році

Хто може отримувати допомогу по безробіттю

Отримання державної допомоги належить після звільнення з попереднього офіційного місця роботи. Призначається виплата допомоги по безробіттю при звільненні за згодою сторін, при закритті підприємства або у тому випадку, якщо працівник потрапляє під скорочення штату. Соціальна допомога надається і тим громадянам, чиє звільнення було викликано карантинними обмеженнями, закриттям або перепрофілюванням підприємства у зв’язку з ситуацією з COVID-19.

Звернутися за отриманням соціальної допомоги від держави можуть наступні категорії громадян:

  • Громадяни працездатного віку, які ще не вийшли на пенсію за віком, пільговим стажем або за вислугу років, що втратили роботу і не можуть знайти її самостійно, але готові перейти до роботи за появи відповідної вакансії.
  • Громадяни з інвалідністю працездатного віку, незалежно від факту отримання іншої соціальної допомоги або виплат від держави.
  • Особи до 16 років включно, які мали робоче місце, але втратили його в зв’язку зі скороченням штатів, закриттям або перепрофілюванням підприємства.
  • Переселенці всередині країни, які можуть надати докази звільнення з попереднього місця роботи.
  • Випускники навчальних закладів, які не можуть знайти робіт у за фахом;
  • Громадяни передпенсійного віку, які мають стаж зі страховими виплатами не менше 6 місяців протягом 12 місяців.
  • Жінки після декретної відпустки, безробітні матері-одиначки, матері, які отримують аліменти на дитину.

Кому буде відмовлено в отриманні допомоги по безробіттю

Конкретного переліку осіб, кому буде відмовлено у нарахуванні допомоги, немає, але це, в цілому, ті люди, хто вже маює постійне місце роботи. З огляду на що отримати допомогу можуть тільки працездатні громадяни, пенсіонерам, у тому числі які пішли на заслужений відпочинок за пільговим стажем раніше за інших, соціальна допомога на додачу до пенсії не призначена.

Також в отриманні допомоги буде відмовлено :

  • найманим працівникам, які працюють за трудовим договором, а також сезонним працівникам, звільненим після закінчення терміну трудового договору;
  • Чоловікам та жінкам, які проходять строкову та альтернативну службу;
  • Особам, які забезпечують себе роботою самостійно (самозайнятим);
  • Шукачам, які мають додатковий заробіток за сумісництвом або працевлаштованим на підприємстві за суміжною професією;
  • Громадянам, які мають роботу за кордоном і отримують від неї дохід на законних підставах ;
  • Студентам, які навчаються на очній формій у школі, установі професійної або вищої освіти;
  • Працездатним, але не працюючим громадянам, які доглядають за особами з обмеженими можливостями (діти-інваліди, особи з інвалідністю 1 групи, особи похилого віку, родичі у віці,які за лікарняним висновком вимагають постійного догляду), і отримують за це компенсації та виплати;
  • Опікунам і батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу, які отримують відповідні виплати від держави;
  • Особам, які проживають з інвалідами 1 і 2 групи з психічними розладами, що за висновком лікарської комісії потребують постійного стороннього догляду, та які отримують за це виплати від держави.

У числі ситуацій, через які шукачеві буде відмовлено у подальшій виплаті допомоги — дворазова відмова від запропонованої роботи і неявка до інспектора ЦЗ у призначений день прийому без документів, що підтверджують поважну причину пропуску відзначки.

Поважними причинами вважаються, підтверджені документально (довідки, виписки, свідоцтва та інше):

  • Карантинні заходи (відзначка проходить у режимі онлайн за допомогою відеозв’язку або за телефоном);
  • Офіційний лікарняний лист;
  • Смерть близького родича (члена сім’ї);
  • Хвороба дитини до 14 років;
  • Повістка до суду, військкомату, правоохоронних органів у день відмітки у ЦЗ.

Як виплачується допомога по безробіттю в Україні

Громадяни, які втратили основне місце роботи, у першу чергу цікавляться: як виплачується допомога по безробіттю і коли держава починає здійснювати виплати?

Як виплачується, у які терміни і яка сума соцдопомоги належить, повинен пояснити фахівець ЦЗ, але загальний стан справ такий, що навіть за умови становлення на облік на біржу праці, автоматичного нарахування та виплат, допомоги не буде. Для отримання матеріальної допомоги потрібно написати заяву, яку повинен видати співробітник Центру зайнятості.

Коли починають виплачувати допомогу з безробіття

Загальний стан речей, яке діє для всіх, хто написав заяву, таке:

  • При звільненні за власним бажанням або за фактом порушення трудової дисципліни, виплати починають здійснюватися тільки після закінчення 3-х міс. з дня взяття на облік.
  • У разі скорочення штату співробітників, закриття підприємства та інших причин втрати роботи, виплати починають здійснюватися з восьмого дня після становлення громадянина на облік до ЦЗ.
  • Громадяни, які втратили роботу внаслідок карантинних заходів, підлягають дотаційній підтримці від держави з першого дня становлення на облік.

Скільки разів на місяць, і в яких числах виплачують допомогу з безробіття

Допомога по безробіттю — це не тільки матеріальна підтримка, це свого роду заробітна плата для людини, що втратила роботу. Тому, як і заробітна плата, дати виплати допомоги по безробіттю практично збігаються, з однією лише різницею: нарахування проводитися у останній день декади, тобто 10-го, 20-го, 30/31-го числа кожного місяця. Якщо дата припадає на вихідний день, то нарахування допомоги проводитися у найближчий робочий день.

Дотація від держави може виплачуватися частинами 2-3 рази на місяць або повною сумою один раз на місяць (за згодою безробітного) .

Скільки часу виплачується допомога по безробіттю

Порядок, тривалість і терміни виплати допомоги по безробіттю громадянам суворо регламентується Українським законодавством.

Допомогу можна отримувати протягом 2-х років, але не більше 360 днів, однак є особливі ситуації, які можуть вплинути на тривалість виплат.

Основні терміни виплат — це:

  • 180 календарних днів виплачується допомога особам, які мають стаж менше півроку, людям після строкової військової служби, переселенцям, тим, хто закінчив навчання у освітніх установах, або звільненим за статтею за порушення трудової дисципліни;
  • 270 днів для тих, хто звільнений за власним бажанням або за згодою сторін, а також для тих, хто втратив роботу під час карантину;
  • 360 днів для безробітних зі стандартними вихідними умовами;
  • 720 днів для осіб передпенсійного віку, яким до пенсії залишилося 2 роки.

Допомога по безробіттю в Україні у 2021 році

Розмір допомоги по безробіттю

Розмір допомоги залежить від трудового стажу, статті звільнення, офіційної зарплати на останньому місці роботи за останні 6 місяців, особливих обставин. Виходячи з цього, проводиться розрахунок допомоги по безробіттю, який буде отримувати громадянин протягом певного терміну. ​​

Залежно від стажу, сума державної дотації становить:

  • За стажу менше 2-х років виплачується допомога у розмірі 50% від офіційно підтвердженого доходу;
  • За стажу від 2 до 6 років — 55%;
  • Якщо стаж становить від 6 до 10 років, буде виплачуватися 60 % від суми загального доходу;
  • За стажу більше 10 років громадянину пналежить виплата 70% від суми доходу.

Для стимулювання активного пошуку роботи, виплати будуть зменшуватися пропорційно часу, протягом якого безробітний перебуває на обліку в Центрі зайнятості.

Таким чином:

  • Перші 90 днів після постановлення на облік допомога виплачується у 100% розмірі;
  • На наступні 90 днів допомога зменшується, і виплачується у розмірі 80% від початкового розрахунку;
  • На термін, що лишився, сума допомоги становитиме 70% від початкового розрахунку.

Максимальний розмір допомоги по безробіттю

Розмір допомоги залежить не тільки від стажу та доходу: законодавчо визначено, що максимальна сума соцдопомоги не може перевищувати чотирикратноий  розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на момент постановлення на облік.

Таким чином, у 2021 році максимальний розмір допомоги по безробіттю становить 9080 грн.

Мінімальний розмір допомоги по безробіттю

Мінімальний розмір державної дотації безробітним громадянам на 2021 рік становить 650 грн., що визначено Постановою Правління фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під №175 від 12 вересня 2018 року.

Мінімальна сума допомоги виплачується:

  • Особам, які мають стаж менше 6 міс. за останні 12 місяців;
  • Звільненим з останнього місця роботи за підстав, передбачених пп. 3, 4, 7 і 8 ст. 40, ст. 41 і 45 КЗпП;
  • Випускникам навчальних закладів (без досвіду роботи);
  • Внутрішнім переселенцям, які не можуть документально підтвердити періоди своєї роботи.

Розмір мінімальної допомоги по безробіттю для осіб, чий стаж становить понад 6 міс. протягом року, а також громадян, що мають перерву у роботі з поважних причин, розмір виплат по безробіттю становить 1800 грн. До поважних причин відноситься строкова військова служба, догляд за членом сім’ї з інвалідністю 1 групи, за дитиною-інвалідом віком до 18 років або за родичем у поважному віці, який потребує постійного догляду.

Як розрахувати допомогу по безробіттю

За необхідності розрахувати розмір допомоги по безробіттю, можна скориставшись спеціальним калькулятором, який є на сайті Центру зайнятості, на тематичних сайтах та інтернет-ресурсах.

Для розрахунку приблизної суми допомоги необхідно внести наступні дані:

  • Загальний термін страхового стажу;
  • Термін страхового стажу за останній рік;
  • Кількість років, що залишилися до призначення пенсії;
  • Сума середньомісячного доходу за останній рік;
  • Стаття звільнення.

Калькулятор працює в автоматичному режимі, інтуїтивно зрозумілий і не викликає проблем з використанням. Додаток постійно оновлюється, за рахунок чого шукачеві надається максимально достовірна інформація.

Допомога по безробіттю під час карантину

Для тих, хто втратив роботу під час карантинних заходів по зниження захворюваності COVID-19, допомогу з безробіття у зв’язку з коронавирусною інфекцією призначається з першого дня отримання статусу безробітного.

Загальна тривалість виплат для таких осіб не може перевищувати термін понад 270 календарних днів.

Максимальний розмір виплат та сума допомоги у відсотковому співвідношенні від початкового розрахунку стандартні (див. пункт «Розмір допомоги по безробіттю»).

На період карантину мінімальна сума допомоги по безробіттю збільшується до 1000 грн., що також прописано у Проставленні фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України.

Допомога по безробіттю за угодою сторін

Навіть якщо звільнення з останнього місця роботи відбулося за згодою сторін, громадянин може отримати статус безробітного і має право на допомогу з безробіття .

Статус безробітного особам, зазначеним у частині першій статті 43 Закону України «Про зайнятість населення», надається з першого дня реєстрації у територіальному органі ЦЗ на підставі заяви за відсутності підходящої роботи, підбір якої ведеться в відповідно до статті 46 зазначеного Закону.

Єдиний нюанс: тривалість виплат допомоги з безробіття для осіб, звільнених за згодою сторін, скорочується на 90 днів і становить 270 календарних днів.

Допомога по безробіттю при скороченні

Розірвання трудового договору з працівником у зв’язку зі скороченням чисельності штату офіційною мовою звучить, як «Звільнення у зв’язку зі зміною в організації виробництва і праці» (п. 1 ст. 40 КЗпП України). У цьому випадку працівник отримує розрахункові гроші за останній місяць роботи плюс вихідну допомогу в розмірі місячного заробітку.

При реєстрації статусу безробітного, нарахування допомоги по безробіттю за скороченням штатів проводиться на стандартних умовах: на 8-ий день реєстрації або на 1-ий день за діючого карантину. Виплати громадянину, звільненому за скороченням, будуть надаватися не більше 360 днів протягом 2-х років.

Якщо під скорочення потрапив чоловік передпенсійного віку (за 2 роки до призначення державної пенсії), допомога виплачується протягом 720 днів.

Допомога по безробіттю вагітним і після декретної відпустки

Згідно з українським законодавством, кожен громадянин має право на отримання соціальної допомоги: за тимчасової непрацездатності, якою і є декретна відпустка , допомога по вагітності та пологах, а також допомога по догляду за дитиною до 1,5 років виплачується за рахунок Фонду соціального страхування управлінням соцзахисту.

Що стосується допомоги по безробіттю вагітним: якщо жінка до виходу у декретну відпустку перебувала на обліку в ЦЗ, виплати будуть проводитися аж до її виходу в декретну відпустку.

Незважаючи на те, що виплата грошової допомоги тимчасово призупиняється, зняти з обліку її не мають права. І тільки після того, як дитина з’явиться на світ, новоспечена мама вирішує, яку грошову допомогу від держави вона буде отримувати: допомога по догляду за дитиною до 1,5 років (виплачується соцзахистом) або ж допомогу, як безробітній (виплачується Центром зайнятості).

Відповідно до ст. 13 № 81-ФЗ від 19.05.1995 виплата двох форм підтримки від держави не передбачена.

Допомога по безробіттю в Україні у 2021 році

Допомога по безробіттю для інвалідів

Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо реалізації інвалідами права на трудову зайнятість», прцюючі інваліди, які не досягли пенсійного віку, отримують статус застрахованих осіб у системі державного соцстрахування на випадок безробіття, якщо їм не призначено один із видів пенсії, вказаний в ст. 5 ЗУ «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

  • Працюючі інваліди, що втратили місце роботи і не досягли пенсійного віку, мають право на допомогу з безробіття інвалідам, за умови, що протягом 12 місяців до звільнення, вони працювали на умовах повного або неповного робочого дня (тижня) не менше 26 календарних тижнів та сплачували страхові внески. У цьому випадку допомога по безробіттю нараховується у відсотковому співвідношенні до заробітної плати, одержуваної під час робочого періоду.
  • Мінімальний розмір допомоги виплачується інвалідам, звільненим за статтею за порушення трудової дисципліни;
  • Мінімальна допомога по безробіттю також належить працездатним безробітним інвалідам, які отримують інші соціальні виплати.

Працездатним інвалідам 2 і 3 групи вакансії підбираються за станом здоров’я та медичними показниками і особливостям інвалідності, а також з попереднього досвіду роботи та наявної кваліфікації.

Допомога по безробіттю для приватних підприємців

Державна допомога по безробіттю також належить приватним підприємцям, але тільки після закриття ПП і відсутності боргів, найманим працівникам, що частково втратили роботу і дохід в період карантину, і фізичним особам-підприємцям — це регламентує закон «Про обов’язкове державне страхування».

Затримка виплат допомоги по безробіттю

Терміни виплат державної допомоги по безробіттю визначені законодавчо і можливість затримки виплат у 2021 році ніде не обумовлена.

Хоча на ділі бувають ситуації, коли допомога по безробіттю затримують, але це може бути обумовлено перевіркою Центром зайнятості всіх представлених громадянином даних .

Якщо дані перевірені і актуальні, затримка допомоги може бути пов’язана з проблемами в банках, де знаходиться розрахунковий рахунок безробітного, але ніяк з нестачею коштів у бюджеті. Причини затримки виплат (якщо такі є) можна дізнатися безпосередньо в Центрі зайнятості за місцем реєстрації або у співробітників банку.

Брак грошей на банківській картці — не проблема. SOS CREDIT поповнить її! Подайте заявку через інтернет і вже через 20 хвилин ваша ситуація буде вирішена. Для цього знадобиться паспорт або id-картка позичальника, а також ідентифікаційний код. Без прихованих комісій та поручителів, з можливістю пролонгації до 30 днів. Працюємо за низькою відсотковою ставкою — від 0,01%. Звертайтеся, адже наявність грошей забезпечує більше можливостей. SOS CREDIT допоможе знайти їх швидко та якісно!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

5380 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит