ЯК ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА КРЕДИТ І ОТРИМАТИ ГРОШІ?
У сучасному світі обійтися без займу практично неможливо, тому отримання першого кредиту – питання часу. На жаль, не всі знають, як заповнити анкету на кредит правильно і збільшити свої шанси на отримання потрібної суми. Навіть найменші помилки можуть не тільки знизити кредитний ліміт, але й призвести до відмови.
Вперше стикаючись з оформленням заявки, позичальники не знають про деякі тонкощі. Спробуємо розібратися з деякими найбільш розповсюдженими питаннями.
Як заповнити заявку на кредит правильно?
Оформлюючи заявку, дотримуйтесь нескладних правил:
- Уважність. Пам’ятайте, що введені дані аналізуються спеціальною програмою, яка навіть друкарську помилку сприйматиме за спробу фальсифікації поданої інформації. Тому перевіряйте інформацію кілька разів.
- Ні фальсифікації. Подавайте тільки достовірні дані. Перед тим як видати навіть мінімальну суму, кожного позичальника ретельно перевіряють. Викривши вас одного разу у спробі спотворити інформацію, фінансова компанія припинить з вами будь-яку співпрацю.
- Максимум інформації. Навіть якщо ви бачите поля, які не обов’язкові для заповнення, все одно впишіть туди необхідні данні. Чим більше даних ви надаєте про себе, тим більшу суму зможете отримати. Залиште якомога більше контактів – телефон, електронна пошта, адреса проживання.
- Розраховуйте сили. Не варто брати у борг надмірно велику суму. Фінансова організація не схоче працювати з таким ризиковим клієнтом. Крім того, ви самі ризикуєте не погасити займ вчасно та вийти на прострочення.
Необхідно заповнити заявку на кредит? Пройдіть верифікацію
Заповнити заявку на кредит онлайн – це півсправи, крім цього буде потрібно верифікувати картку. Для чого це потрібно? Таким чином кредитор може переконатися, що карта, зазначена у заявці, дійсно належить цьому клієнту. Це важливий аспект безпеки для власника картки та самої фінансової компанії.
Щоб уникнути неприємностей, позичальник підв’язує свою карту до акаунту в Особистому Кабінеті. Для проходження ідентифікації потрібно надати номер карти, термін її дії, ПІБ власника (якщо картка іменна) і CVV-код. Поле цього система тимчасово заблокує на рахунку невеличку суму – зазвичай до 1 гривні. Поле того як картка пройде ідентифікацію, гроші буде розблоковано.
Заповнювати онлайн-заявку на кредит слід уважно, не пропускаючи жоден з пунктів. Кожна фінансова компанія пропонує свою форму заявки, розроблену так, щоб програма з легкістю змогла обробити її і швидко прийняти рішення. Заповнюйте всі поля, стежте за тим, щоб інформація була актуальною, достовірною та правильною – так ви істотно підвищите свої шанси на отримання потрібної суми. Пам’ятайте, що анкету необхідно заповнювати тільки раз, при реєстрації. Після цього для оформлення кредиту можна просто подавати заявку, без проходження процедури анкетування.
Як заповнити заявку на кредит онлайн в МФО?
Щоб отримати позику в мікрофінансовій організації SOS CREDIT, необхідно зареєструватися на сайті і уважно оформити аплікаційну форму. Для подачі заявки достатньо паспорта і ідентифікаційного коду. Довідку про підтвердження платоспроможності надавати не потрібно.
Перший кредит онлайн ви можете оформити на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0,01% — чудова можливість познайомитися з роботою сервісу та оцінити усі переваги послуги.
Якщо ви не знаєте, як правильно заповнити анкету на кредит, завжди можна звернутися за допомогою до служби підтримки сервісу. Достатньо зателефонувати за номером 0 800 211 767 у будній день з 9.00 до 18.00. Також ви можете написати листа на електронну пошту: support@sos-credit.com.ua.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.
Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ
У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:
•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі; •те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту; •те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ; •те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін; •можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації; •те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати; • те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище. |