Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА КРЕДИТ І ОТРИМАТИ ГРОШІ?

У сучасному світі обійтися без займу практично неможливо, тому отримання першого кредиту – питання часу. На жаль, не всі знають, як заповнити анкету на кредит правильно і збільшити свої шанси на отримання потрібної суми. Навіть найменші помилки можуть не тільки знизити кредитний ліміт, але й призвести до відмови.

Вперше стикаючись з оформленням заявки, позичальники не знають про  деякі тонкощі. Спробуємо розібратися з деякими найбільш розповсюдженими питаннями.

Як заповнити заявку на кредит і отримати гроші?

Як заповнити заявку на кредит правильно?

Оформлюючи заявку, дотримуйтесь нескладних правил:

  • Уважність. Пам’ятайте, що введені дані аналізуються спеціальною програмою, яка навіть друкарську помилку сприйматиме за спробу фальсифікації поданої інформації. Тому перевіряйте інформацію кілька разів.
  • Ні фальсифікації. Подавайте тільки достовірні дані. Перед тим як видати навіть мінімальну суму, кожного позичальника ретельно перевіряють. Викривши вас одного разу у спробі спотворити інформацію, фінансова компанія припинить з вами будь-яку співпрацю.
  • Максимум інформації. Навіть якщо ви бачите поля, які не обов’язкові для заповнення, все одно впишіть туди необхідні данні. Чим більше даних ви надаєте про себе, тим більшу суму зможете отримати. Залиште якомога більше контактів – телефон, електронна пошта, адреса проживання.
  • Розраховуйте сили. Не варто брати у борг надмірно велику суму. Фінансова організація не схоче працювати з таким ризиковим клієнтом. Крім того, ви самі ризикуєте не погасити займ вчасно та вийти на прострочення.

Необхідно заповнити заявку на кредит? Пройдіть верифікацію

Заповнити заявку на кредит онлайн – це півсправи, крім цього буде потрібно верифікувати картку. Для чого це потрібно? Таким чином кредитор може переконатися, що карта, зазначена у заявці, дійсно належить цьому клієнту. Це важливий аспект безпеки для власника картки та самої фінансової компанії.

Як заповнити заявку на кредит і отримати гроші?

Щоб уникнути неприємностей, позичальник підв’язує свою карту до акаунту в Особистому Кабінеті. Для проходження ідентифікації потрібно надати номер карти, термін її дії, ПІБ власника (якщо картка іменна) і CVV-код. Поле цього система тимчасово заблокує на рахунку невеличку суму – зазвичай до 1 гривні. Поле того як картка пройде ідентифікацію, гроші буде розблоковано.

Заповнювати онлайн-заявку на кредит слід уважно, не пропускаючи жоден з пунктів. Кожна фінансова компанія пропонує свою форму заявки, розроблену так, щоб програма з легкістю змогла обробити її і швидко прийняти рішення. Заповнюйте всі поля, стежте за тим, щоб інформація була актуальною, достовірною та правильною – так ви істотно підвищите свої шанси на отримання потрібної суми. Пам’ятайте, що анкету необхідно заповнювати тільки раз, при реєстрації. Після цього для оформлення кредиту можна просто подавати заявку, без проходження процедури анкетування.

Як заповнити заявку на кредит онлайн в МФО?

Щоб отримати позику в мікрофінансовій організації SOS CREDIT, необхідно зареєструватися на сайті і уважно оформити аплікаційну форму. Для подачі заявки достатньо паспорта і ідентифікаційного коду. Довідку про підтвердження платоспроможності надавати не потрібно.

Перший кредит онлайн ви можете оформити на суму до 3 000 гривень терміном до 15 днів під 0% – чудова можливість познайомитися з роботою сервісу та оцінити усі переваги послуги.

Якщо ви не знаєте, як правильно заповнити анкету на кредит, завжди можна звернутися за допомогою до служби підтримки сервісу. Достатньо зателефонувати за номером 0 800 211 767 у будній день з 9.00 до 18.00. Також ви можете написати листа на електронну пошту: support@sos-credit.com.ua.

1076 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит