Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що робити, якщо потрібні гроші до зарплати

  1. Куди звернутися, якщо терміново потрібні гроші
  2. Що потрібно, щоб взяти гроші до зарплати
  3. Як погасити позику

З ким не траплялася ситуація, коли раптово знадобилися гроші до зарплати? Добре, коли є час на те, щоб зібрати необхідну суму. А якщо це щось термінове — наприклад, купівля побутової техніки? Вона може вийти з ладу в будь-який момент. Якщо побутова техніка вже вичерпала себе, то часто вигідніше купити нову, а не витрачатися на її ремонт. До зарплати може бути ще далеко, а гроші потрібні вже зараз. Кредит на картку — рішення, яке в цьому допоможе.

Куди звернутися, якщо терміново потрібні гроші

Якщо потрібно отримати гроші до зарплати без відмови, зверніться за мікропозикою. Це набагато простіше оформлення кредиту в банку. Він може не схвалити заявку з таких причин:

1. Кредитна історія. Це найважливіший пункт перевірки. Якщо вона погана, банк розцінюватиме позичальника у якості проблемного і навряд чи схвалить кредит. Якщо ж КІ зовсім немає, то виникнуть питання. Банку потрібно розуміти, чи платоспроможні ви, а без даних про історію це неможливо.

2. Вікова категорія. Кожен банк встановлює самостійно, з якого віку видавати кредит до зарплати. Якщо позичальникові 18 років, то не кожен погодиться співпрацювати з таким. Його вік передбачає те, що постійної роботи у нього, швидше за все, немає, тому з погашенням будуть проблеми. Більшість дають схвалення з 21-23 років. Це ж стосується і максимального віку позичальника. В одних банках це 65, в інших — 75.

3. Наявність довідки про доходи. Вона гарантує офіційне працевлаштування. Не всі банки візьмуться за клієнта без нього. Не варто підробляти такі документи. За фактом підробки клієнта занесуть у чорний список — і тоді позику до зп він ніде не отримає.

4. Помилки під час заповнення анкети. Якщо, наприклад, випадково вказати недійсний номер у якості номера поручителя, то вас розцінять як шахрая. Неправильно зазначена цифра в серії паспорта — відмова.

Що робити, якщо потрібні гроші до зарплати

Можна позичити гроші у родичів, друзів або колег, але не факт, що в них буде необхідна сума. До того ж вони поцікавляться, для чого саме потрібні гроші — на таке запитання не завжди хочеться відповідати.

Набагато краще звернутися до мікрофінансової компанії та швидко отримати гроші до зарплати на картку. Ці установи мають у своєму розпорядженні суми менші, ніж банки, надаючи їх на коротший термін. Вони не такі вимогливі до позичальників. Завдяки цьому ймовірність отримати відмову набагато менша.

Що потрібно, щоб взяти гроші до зарплати

Подавайте заявку в сервіс SOS CREDIT — і ви швидко отримаєте переказ необхідної суми. Для цього вам знадобляться інтернет, смартфон, паперовий паспорт або ID, ідентифікаційний код платника податків і банківська картка. Сервіс надає послуги тільки громадянам України.

SOS CREDIT працює 24/7, тому отримати кошти можна в будь-який час. На відміну від банків, які працюють згідно з графіком, у сервісу немає перерв і вихідних. Заявка подається повністю віддалено. Не потрібно приїжджати в офіс, щоб отримати до зп кредит. Гроші можна отримати на картку будь-якого банку України.

Нижче наводимо умови, за якими SOS CREDIT надає послуги.

Пункт Вимоги
Вік Від 18 до 90 років
Процентна ставка Від 0,01% до 1,5% на день
Сума для перших клиентів 500–15000 грн
Сума для повторних клиентів 500–15000 грн
Термін 7–65 днів
Пролонгація Доступна
Кредитна історія Будь-яка
Додаткові документи Не потрібні
Застава Не потрібна

Щоб оформити кредит до зарплати на картку, скористайтеся простим алгоритмом:
1. На сайті SOS CREDIT знайдіть кредитний калькулятор. Вкажіть, скільки грошей вам потрібно. Також визначте термін, протягом якого зможете повернути борг.

2. Зареєструйте особистий кабінет. Частина інформації вноситься через послугу BankID. Деякі дані потрібно вказати вручну в анкеті. Будьте уважні під час введення даних – ретельно перевіряйте інформацію.

3. Надішліть заявку для розгляду скорингом. Коли її буде схвалено, ви отримаєте повідомлення. Знадобиться ваш підпис у договорі.

4. Дочекайтеся надходження грошей на банківську карту, номер якої ви вказали під час реєстрації.

Як погасити позику

Погасити до зарплати позику можна онлайн або офлайн. Кожен спосіб має свої особливості.

Онлайн:

1.  Через особистий кабінет. Спеціально для цього в ньому передбачена окрема функція. Для входу в нього на сайті виберіть віконце “Увійти”.

2. Через функцію “Сплатити” на головній сторінці. Для такого погашення знадобляться ваш номер договору і повна сума до оплати. Тут же система запросить ввести номер телефону, зазначений у договорі.

Офлайн:

1. На касі в банку або Укрпошті. Для цього потрібно надати співробітнику дані, за якими він проведе оплату.

2. Через будь-який термінал. Система запросить для цього наш номер за IBAN. Випишіть собі номер договору або зробіть скрін екрана — його потрібно буде ввести для оплати. Також знадобляться дані вашого ІПН.

Під час погашення кредиту через термінал або касу кошти будуть зараховані не відразу, а протягом трьох днів. У цьому випадку правильно розрахуйте час, щоб не було штрафу за прострочення.

SOS CREDIT цінує своїх клієнтів і завжди радий новим. За будь-яких обставин, коли виникають фінансові проблеми, звертайтеся до сервісу — і він допоможе вирішити їх за лічені хвилини.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

296 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит