Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЯК ОТРИМАТИ ВИГІДНИЙ ОНЛАЙН КРЕДИТ ГОТІВКОЮ?

Онлайн кредит готівкою – це найчастіше всього невеличка сума грошей, яку може отримати будь-який повнолітній українець. Отримуючи кредит готівкою, ви можете не скасовувати заплановану покупку або просити друзів дати в борг. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в спеціалізовані установи: банки або мікрофінансові організації (МФО).

Як отримати вигідний онлайн кредит готівкою?

Онлайн заявка на кредит готівкою в банку – особливості процедури

Щоб отримати кредит готівкою в банку, необхідно ретельно проаналізувати ринок банківських продуктів, оскільки не всі установи пропонують подібну послугу. Потрібно заповнити детальну анкету та надати додаткові документи, що підтверджують фінансову стабільність. Іноді співробітники можуть зажадати додаткові довідки від поручителя або документи на рухоме / нерухоме майно.

Розгляд заявки займає від 3 до 5 днів, тому якщо вам необхідний кредит терміново, такий варіант не підійде. Ще один спосіб отримання готівки – кредитна карта. Можна оформити заявку в Інтернеті, після затвердження банк надішле карту поштою або доставить за потрібною адресою кур’єром. Недолік у тому, що отримати велику суму не вийде. Якщо потрібно понад 10 000, необхідно йти особисто в банк або звернутися у МФО.

Як оформляється онлайн заявка на кредит готівкою в МФО?

Основна перевага МФО – співпрацювати з організацією може будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Щоб отримати потрібну суму, слід обрати МФО, подати заявку на сайті, надати паспорт та ідентифікаційний код. Це оптимальний вихід для тих, хто не любить довгого очікування і кому потрібні гроші негайно.

Готівкове кредитування без застави та залучення поручителів поступово набирає обертів. Сервіси онлайн кредитування радуюсть різноманітністю пропозицій, бонусами і додатковими можливостями – знайти оптимальний варіант буде нескладно. Щоб отримати кредит готівкою, заявка онлайн і документи, що засвідчують особу – все, що знадобиться.

Як отримати вигідний онлайн кредит готівкою?

Переваги готівкового кредитування у МФО:

  • Доступність. Отримати кредит може будь-який громадянин України віком від 18 років. Пенсіонери, домогосподарки, фрілансери, студенти, мами в декреті, безробітні – все можуть подати заявку і отримати потрібну суму.
  • Простота процедури. Заявку на отримання кредиту оформити нескладно. Детально заповніть запропоновані поля, дочекайтеся позитивного результату і грошей на картку. Більше немає необхідності збирати зайві документи, кілька разів відвідувати банк, тривалий час чекати розгляду заявки.
  • Використання грошей на свій розсуд. Онлайн кредит готівкою можна витратити на свій розсуд і не повідомляти в фінустанова, куди витрачені гроші.
  • Безкоштовне оформлення. Якщо ви отримуєте кредит в банку, то повинні сплатити комісію. Оформляючи кредит в МФО, ви оплачуєте тільки відсоток за користування грошима і все – ніяких додаткових витрат і комісій.
  • Простота погашення. Щоб оплатити банківський кредит, необхідно відвідати відділення і вистояти чергу. У деяких випадках можна використовувати лише термінали банку, а це сильно обмежує. Щоб погасити заборгованість в SOS CREDIT, можна використовувати будь-який термінал самообслуговування, скористатися банківським переказом, зайти у відділення найближчого банку, відвідати відділення Укрпошти.
  • Дострокове погашення кредиту. МФО дозволяє сплатити кредит онлайн достроково, так ви зможете зменшити суму переплати. У разі дострокового погашення, ви оплачуєте тільки відсотки за дні фактичного користування грошима. У банках іноді перешкоджають достроковому погашенню кредиту, тому договір слід читати уважно.

Обираючи компанію для співпраці, звертайте увагу на запропоновані умови і терміни повернення кредиту.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (2,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

1240 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит