Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до (період 1)
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період
Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЯК ОТРИМАТИ ВИГІДНИЙ ОНЛАЙН КРЕДИТ ГОТІВКОЮ?

Онлайн кредит готівкою – це найчастіше всього невеличка сума грошей, яку може отримати будь-який повнолітній українець. Отримуючи кредит готівкою, ви можете не скасовувати заплановану покупку або просити друзів дати в борг. Оптимальний варіант – звернутися за допомогою в спеціалізовані установи: банки або мікрофінансові організації (МФО).

Як отримати вигідний онлайн кредит готівкою?

Онлайн заявка на кредит готівкою в банку – особливості процедури

Щоб отримати кредит готівкою в банку, необхідно ретельно проаналізувати ринок банківських продуктів, оскільки не всі установи пропонують подібну послугу. Потрібно заповнити детальну анкету та надати додаткові документи, що підтверджують фінансову стабільність. Іноді співробітники можуть зажадати додаткові довідки від поручителя або документи на рухоме / нерухоме майно.

Розгляд заявки займає від 3 до 5 днів, тому якщо вам необхідний кредит терміново, такий варіант не підійде. Ще один спосіб отримання готівки – кредитна карта. Можна оформити заявку в Інтернеті, після затвердження банк надішле карту поштою або доставить за потрібною адресою кур’єром. Недолік у тому, що отримати велику суму не вийде. Якщо потрібно понад 10 000, необхідно йти особисто в банк або звернутися у МФО.

Як оформляється онлайн заявка на кредит готівкою в МФО?

Основна перевага МФО – співпрацювати з організацією може будь-який громадянин України, який досяг повноліття. Щоб отримати потрібну суму, слід обрати МФО, подати заявку на сайті, надати паспорт та ідентифікаційний код. Це оптимальний вихід для тих, хто не любить довгого очікування і кому потрібні гроші негайно.

Готівкове кредитування без застави та залучення поручителів поступово набирає обертів. Сервіси онлайн кредитування радуюсть різноманітністю пропозицій, бонусами і додатковими можливостями – знайти оптимальний варіант буде нескладно. Щоб отримати кредит готівкою, заявка онлайн і документи, що засвідчують особу – все, що знадобиться.

Як отримати вигідний онлайн кредит готівкою?

Переваги готівкового кредитування у МФО:

  • Доступність. Отримати кредит може будь-який громадянин України віком від 18 років. Пенсіонери, домогосподарки, фрілансери, студенти, мами в декреті, безробітні – все можуть подати заявку і отримати потрібну суму.
  • Простота процедури. Заявку на отримання кредиту оформити нескладно. Детально заповніть запропоновані поля, дочекайтеся позитивного результату і грошей на картку. Більше немає необхідності збирати зайві документи, кілька разів відвідувати банк, тривалий час чекати розгляду заявки.
  • Використання грошей на свій розсуд. Онлайн кредит готівкою можна витратити на свій розсуд і не повідомляти в фінустанова, куди витрачені гроші.
  • Безкоштовне оформлення. Якщо ви отримуєте кредит в банку, то повинні сплатити комісію. Оформляючи кредит в МФО, ви оплачуєте тільки відсоток за користування грошима і все – ніяких додаткових витрат і комісій.
  • Простота погашення. Щоб оплатити банківський кредит, необхідно відвідати відділення і вистояти чергу. У деяких випадках можна використовувати лише термінали банку, а це сильно обмежує. Щоб погасити заборгованість в SOS CREDIT, можна використовувати будь-який термінал самообслуговування, скористатися банківським переказом, зайти у відділення найближчого банку, відвідати відділення Укрпошти.
  • Дострокове погашення кредиту. МФО дозволяє сплатити кредит онлайн достроково, так ви зможете зменшити суму переплати. У разі дострокового погашення, ви оплачуєте тільки відсотки за дні фактичного користування грошима. У банках іноді перешкоджають достроковому погашенню кредиту, тому договір слід читати уважно.

Обираючи компанію для співпраці, звертайте увагу на запропоновані умови і терміни повернення кредиту.

 

 

 

 

 

730 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит