Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Загальні витрати по кредиту
 

Це витрати споживача, пов’язані з отриманням, обслуговуванням та поверненням кредиту, включаючи проценти по кредиту. Комісії та інші обов’язкові платежі за супровідні послуги не нараховуються.

Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Що таке BankID та його використання під час подачі заявки

 1. BankID, ЕЦП та Дія.Підпис: різниця
 2. Конкретніше про дані, які є про клієнта в BankID
 3. Використання BankID у SOS CREDIT

Громадяни, що зберігають свої кошти у банку, прагнуть забезпечення безпеки та універсальності у доступі для керування ними. У цьому і полягає мета існування BankID. Він спрощує та робить керування банківськими послугами приємнішими. 

Завдяки BankID відбувається авторизація через банк, послугами якого ви користуєтеся. Є сервіси, які пропонують саме його у якості альтернативи застосунку ДІЯ.Підпис та електронному. BankID отримує підтверджену інформацію з ваших документів, завдяки чому відповідно й підтверджується особа. 

BankID, ЕЦП та Дія.Підпис: різниця

Найважливіша відмінність — специфіка ідентифікації та шифрування інформації. 

 1. BankID з метою авторизації та підтвердження застосовує інформацію з самого банку у додатку. Відбувається це тут і зараз. 
 2. ЕЦП (Електронний цифровий підпис) не включає у себе особисті дані громадянина. Він представлений у вигляді окремого файлу із зашифрованим електронним підписом. 
 3. Дія.Підпис бере дані з додатку ДІЯ. Його особливість полягає у тому, що для використання слід ідентифікувати та підтвердити свою особистість за допомогою фото.  

Конкретніше про дані, які є про клієнта в BankID

В самому банку містяться наступні основні дані:

 1. ПІБ.
 2. Дата народження.
 3. Дата реєстрації.
 4. ІПН.
 5. Скан-копія ІПН.
 6. Паспорт: серія та номер.
 7. Скан-копія паспорту.
 8. Контактний номер.
 9. Email.

Всі ці дані містяться в окремій базі даних і, якщо клієнт подає запит, то банк їх і передає за допомогою BankID-системи при авторизації. Завдяки цьому, вам не потрібно займатися їх введенням самостійно.  

BankID підтримує всі ці банки з переліку. Серед них ПУМБ, ОТП БАНК, Приватбанк, УКРСИББАНК та інші. Також він підтримує авторизацію у 98 сервісах.  

Використання BankID у SOS CREDIT

Це робиться з метою реєстрації Особистого Кабінету для подачі заявки та подальшого отримання грошей на картку. 

Таким чином система отримує інформацію про клієнта — ПІБ, паспортні дані, ІПН, електронну пошту та інше, автоматично. Він не витрачає час на те, аби власноруч заповнювати кожну графу. Завдяки цьому клієнт заощаджує свій час та швидше отримує відповідь за заявкою. 

Крім цієї приємної можливості, наш сервіс забезпечує своїх клієнтів й іншими. Наприклад, подати заявку можна у будь-який зручний для вас час доби. Якщо кошти знадобилися терміново, то вам не потрібно чекати ранку — просто переходьте на наш сайт. 

Ми розробили його так, аби орієнтуватися було просто, але якщо буде щось незрозуміло — нічого, спеціалісти зі служби підтримки готові відповісти на всі запитання. У нас не просто слухають клієнтів, а їх чують та допомагають. 

Після свят треба додаткові гроші? Добре, будуть. Очікуємо на вашу заявку вже зараз. 

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору. Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні процентні ставки (від 0,01%) за даними періодами діють до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів за визначений період в останній день періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти за попередній та/або цей період за базовою процентною ставкою (1,5%) та споживач повинен буде сплатити проценти за базовою процентною ставкою/ставками, також наступний період буде нараховуватись за базовою процентною ставкою, що визначена в договорі.Якщо споживач погасить проценти за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих акційних процентів перейде на наступний період за акційною процентною ставкою, але з урахування положень визначених вище.
У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача:
зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору.
У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі.
 У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми заборгованості за час невиконання споживачем своїх зобов’язань за кредитним договором (нарахування пені є правом, а не обов’язком кредитодавця). ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

342 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит