Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

Допомога матерям одиначкам в Україні у 2021 році

  1. Закон України про виплати матерям одиначкам
  2. Нові правила виплат матерям-одиначкам
  3. Як розрахувати допомогу матері одиночки
  4. Розмір виплат матерям одиначкам
  5. Яка допомога належить працюючим і непрацюючим матерям одиначкам
  6. Як оформити допомогу матері одиночки
  7. Як довго виплачується допомога матерям-одиначкам
  8. У яких випадках припиняється виплата допомоги

Тема виплати допомоги важлива більшості матерям-одиначкам, адже серед них досить багато незаможних. Питання щодо того, як зробити правильний розрахунок, які документи потрібні для оформлення, який розмір у грошовому еквіваленті годиться, чи є якісь нововведення у новому році актуальні завжди.

Закон України про виплати матерям одиначкам

Держава передбачила 18 статтю Закону про «Про державну допомогу сім’ям із дітьми», де є пояснення цьому соціальному статусу в Україні.

Хто має право на допомогу:

  1. Жінки, що виховують дітей самостійно, яким ще не виповнилося 18 років;
  2. Не мають законного чоловіка. Графа, де вказуються дані про батька, зобов’язана бути не заповнена у свідоцтві про народження дітей або ж вони будуть вказані зі слів матері та внесені туди працівниками РАЦСу.
  3. У цю категорію можна віднести і мам, які зважилися на усиновлення, але при цьому не перебувають у шлюбі.
  4. Також, це матері-вдови, у яких є неповнолітні діти. Але за умови, що шлюб з батьком, який помер, не був анульований у момент його смерті.

Часто виникає питання щодо того, чи належить до категорії одинокої матері та, що проживає із батьком дитини, але в офіційному шлюбі з ним не перебуває?  Так, така жінка має право на виплату допомоги одиноким матерям.

Серед прав матерям-одиначкам належить і соцзабезпечення.  Відповідно до Закону “Про надання державної допомоги сім’ям з дітьми”, їм належить виплата матеріальної допомоги. Є ситуації, коли їм дають право на тимчасову матеріальну допомогу.

Виплати непрацюючим матерям-одиначкам і працюючим відбуваються обов’язково після того, як вони звертаються для цього до відповідної інстанції.

Допомога матерям одиначкам в Україні в 2021 році

Нові правила виплат матерям-одиначкам

З липня минулого року відбулися нововведення. Фінансову допомогу з боку держави будуть мати матері, якщо батько помер або ж, якщо записи про нього у свідоцтві про народження дитини немає.

Якщо дитина не досягла повноліття і навчається на денній формі, то їй належить фінансова допомога у 100% розмірі до того моменту, коли вона закінчить навчальний заклад.  Вік, коли такі виплати закінчуються — 23 роки.

Що стосується виплат матерям-одиначкам у 2021 році, то вони будуть мати грошову допомогу від держави, яка становить різницю середньомісячного сукупного прибутку і прожиткового мінімуму, розраховану на одного члена такого сімейства.

Як розрахувати допомогу матері одиночки

Питанням “Як розрахувати допомогу одинокій матері?”  задаються всі, хто зіштовхнувся з подібним, адже в наш час жінці, що опинилася у подібному становищі, складно власними зусиллями займатися вихованням дитини.

Під час оформлення всього пакету документів мама може і сама зробити розрахунок, так як він досить простий. Для цього вираховується різниця у 100% між повним прибутком з розрахунку на одного члена родини за минулі півроку і прожитковим мінімумом, що встановлений державою дитині певного віку.  Це або до 6 років, або ж від 6 і до 18. Що стосується перерахунку, то це автоматична процедура, для здійснення якої не варто подавати спеціальну заяву до держорганів.

Розмір виплат матерям одиначкам

За офіційними даними у нашій країні приблизно 195 тис жінок, що удостоєні такого звання. Сума виплат матерям-одиначкам в середньому — 2 500 грн.  Вона щомісячна.

Яка допомога належить працюючим і непрацюючим матерям одиначкам

Все залежить від віку дитини. Існує три категорії: рання, шкільна або ж доросла.  Важливо враховувати, що після того, як дитина досягає повноліття забезпечення грошовими пільгами триває аж до 23 років.  Але можливо це за тієї умови, що вона перебуває на денному навчанні в одному з ВУЗів, технікумів і тд.

Також, після народження дитини такі матері отримуватимуть наступні виплати:

  • соціальні виплати, які належить за вагітності.  До них відносять декретну і допомогу при пологах;
  • по догляду за дітьми, які виплачуються до 3-х років.  Вони сплачуються щомісяця;
  • мати-одиначка має одноразову дитячу допомогу за народження дитини.  ЇЇ сума дорівнює понад 10 000 грн.

Виплати непрацюючим і працюючим матерям одиначкам ідентичні і відбуваються на регулярній основі.

Допомога матерям одиначкам в Україні в 2021 році

Як оформити допомогу матері одиночки

 “Як отримати допомогу одинокій матері?” — це одне з перших питань у матерів-одиначок. Щоб отримувати допомогу обов’язково варто з’явитися до управління соцзахисту громадян. Знаходиться воно за місцем проживання або ж прописки.

Які документи потрібні для оформлення допомоги матері одиночки

  1. Заява.
  2. Паспорт громадянина України.
  3. Свідоцтво про народження дитини.
  4. Якщо було усиновлення дитини, то тоді постанова.
  5. Довідка, яка свідчить про те, що мати не отримує пенсійні виплати, що надаються у зв’язку з втратою годувальника;
  6. Виписка з РАГСу про те, що інформації про батька немає;
  7. Якщо ж батьківство на стадії оскарження, то окрема постанова суду;
  8. Документація, яка служить у якості підтвердження того, що мати і дитина проживають на території одного житла, а не нарізно.

Як довго виплачується допомога матерям-одиначкам

Виплати відбуваються щомісяця до моменту, коли дитині виповнюється 18 років.  Якщо ж вона продовжує навчання на денній формі у вищих навчальних закладах, то тоді до 23 років включно. Напрям навчання не має значення: гуманітарне або математичне.

У яких випадках припиняється виплата допомоги

Отримання виплат на дитину припиняється в таких випадках, коли:

  1. Вона влаштовується на постійну або ж тимчасову роботу.
  2. Помирає вона або ж той, хто отримував допомогу.
  3. Якщо мати позбавлена ​​батьківських прав і опікою дитини займається держава.
  4. Якщо дитина виходить заміж/одружується до того, як їй виповниться 18 років.
  5. Якщо тимчасово опікою дитини в руках держави.
  6. Якщо усиновлення скасовується.
  7. Якщо дитині, якій не виповнилося 18 років, була надана повна працездатність.

Серед клієнтів SOS CREDIT багато самотніх матерів, тому якщо вам знадобляться гроші — подавайте заявку. У нас цілодобовий сервіс і отримати кредит на картку можна відразу ж —  як тільки у цьому виникла необхідність. У SOS CREDIT дійсно вигідні умови співпраці: без поручителів, без застави, віддалено, цілодобово і без зайвих документів. Допоможемо, щоб ваша дитина була ситою, одягненою та взутою, аби вона мала все необхідне!

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

7431 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит