Сума кредиту:
Строк кредиту:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

Попередні умови кредитування
Повернути до
Тіло кредиту, грн
Відсотки по кредиту (період 1), грн
Сума до повернення (період 1), грн
Середня відсоткова ставка в день (период 1 и 2), %
Графік платежів
Реальна річна відсоткова ставка, % річних
Загальна вартість кредиту за розрахунковий період

Загальна вартість кредиту за розрахунковий період – ця сума включає тіло кредиту та нараховані відсотки за 1 та 2 період користування кредитом.

Деталі
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації.

ЩО ТАКЕ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БОРГУ ЗА КРЕДИТОМ І ЯК ЇЇ ОТРИМАТИ?

Потрапляючи у складну ситуацію з погашенням займу, більшість намагається розв’язати проблему за допомогою реструктуризації або пролонгації. Реструктуризація боргу – це банківська послуга, що дозволяє скорегувати умови оплати боргу, зробивши їх більш лояльними. Позичальник може відстрочити займ, якщо не здатний закрити його в обумовлений термін. Первинно погашаються процентні нарахування, а вже після них – тіло кредиту.

Існує кілька варіантів погашення:

 1. Змінюється тривалість терміну кредитування і суми регулярних платежів. Наприклад, сплачувати кредит необхідно не 12 місяців, а 24. Внаслідок цього регулярний платіж стає менше і позичальникові легше гасити займ.
 2. Заборгованість можна обміняти на частину заставного майна, яким володіє клієнт.
 3. Частину боргів інколи списують за рішенням кредитної організації.

Що таке реструктуризація боргу за кредитом і як її отримати?

Що таке реструктуризація боргу для фізичних осіб?

Будь-який клієнт, який отримав кредит у фінкомпанії, може звернутися з проханням змінити терміни і суми виплат у зв’язку з матеріальним становищем. Реструктуризація боргу – це чудовий вихід зі скрутного становища, який дозволить повністю погасити кредит без штрафів й прострочення. Якщо ви користуєтеся послугами мікрофінансових організацій (МФО), швидше за все вам запропонують оформити пролонгацію, яка також допоможе уникнути прострочення та підвищених відсотків по кредиту.

Коли необхідна реструктуризація? Найчастіше цією послугою користуються позичальники, що зазнають тимчасових труднощів з фінансами.

Наприклад:

 • Співробітники, що потрапили під скорочення штату або закриття компанії;
 • Наймані працівники, яким роботодавець знизив оплату;
 • Клієнти, що оформили займ в іноземній валюті перед раптовою девальвацією національної валюти.

Що таке реструктуризація боргу і як вона відбувається?

У більшості випадків реструктуризацію використовують фізичні особи. Для них розроблено кілька варіантів:

 1. Зменшення суми щомісячного платежу і продовження терміну кредитування.
 2. Оформлення кредитних канікул. Якийсь період, наприклад, 6 місяців, позичальникові не потрібно буде погашати кредит, але після закінчення «канікул» зобов’язання відновляться. Цей проміжок часу використайте, щоб вирішити фінансові труднощі та знайти способи погашення кредиту.
 3. Рефінансування. Деякі аналітики вважають таке рішення найбільш зручним для позичальника. Клієнт оформляє позику в будь-якій фінансовій установі і цими грошима гасить борг. Спосіб має свої недоліки, але дозволяє уникнути штрафу, прострочення і зниження кредитного рейтингу.

Як отримати реструктуризацію? Реструктуризація боргу – це зручне рішення, яким користуються фізичні та юридичні особи.

Що таке реструктуризація боргу за кредитом і як її отримати?

Спочатку слід дізнатися, чи пропонує кредитна установа такий продукт. Якщо так, то на яких умовах його буде оформлено.

Корисні поради щодо оформлення:

 • Перш ніж укласти новий договір, скрупульозно вивчіть, що означає реструктуризація боргів в розумінні вашої фінансової організації. У деяких банках умови вкрай невигідні.
 • Обов’язково вивчіть частину договору, де вказана відповідальність сторін. Тут може фігурувати пункт, згідно з яким кредитна компанія має право застосувати штрафні санкції стосовно до заборгованості клієнта.
 • Якщо є час для погашення боргів, завітайте до кількох кредитних установ й уточніть, чи можна тут оформити займ з метою погашення боргів в іншому банку. Інколи це буває вигідніше, ніж використовувати реструктуризацію.

Якщо ви оформляли кредит онлайн, то більшість МФО пропонує пролонгацію тим позичальникам, які не встигають погасити кредит вчасно. Компанія SOS CREDIT пропонує оформити пролонгацію на термін 7,15 або 30 днів та уникнути підвищених відсотків і штрафів.

Розібравшись, що таке реструктуризація боргу, будь-який позичальник зможе оформити її на зручних і вигідних умовах.

 

1632 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит