Сума кредиту:
Строк платежу:
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації та підтвердження Клієнтом суми та строку кредиту при поданні заявки!

 

 
Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення (період 1), грн
 

Сума до повернення за другий платіж складається з: - щоденні проценти - щоденна комісія - тіло

 

Это расходы потребителя, связанные с получением, обслуживанием и возвратом кредита. Комиссии и другие обязательные платежи за сопроводительные услуги не начисляются.

 

 

Деталі кредиту
Ввести промокод

Термін дії промокоду закінчився

Промокод активовано

Калькулятор Приклади розрахунків Даний розрахунок не є кредитним калькулятором в розумінні Постанови НБУ № 100 від 05.10.2021. остаточний розрахунок буде надано після проходження реєстрації тут

ЩО ТАКЕ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БОРГУ ЗА КРЕДИТОМ І ЯК ЇЇ ОТРИМАТИ?

Потрапляючи у складну ситуацію з погашенням займу, більшість намагається розв’язати проблему за допомогою реструктуризації або пролонгації. Реструктуризація боргу – це банківська послуга, що дозволяє скорегувати умови оплати боргу, зробивши їх більш лояльними. Позичальник може відстрочити займ, якщо не здатний закрити його в обумовлений термін. Первинно погашаються процентні нарахування, а вже після них – тіло кредиту.

Існує кілька варіантів погашення:

  1. Змінюється тривалість терміну кредитування і суми регулярних платежів. Наприклад, сплачувати кредит необхідно не 12 місяців, а 24. Внаслідок цього регулярний платіж стає менше і позичальникові легше гасити займ.
  2. Заборгованість можна обміняти на частину заставного майна, яким володіє клієнт.
  3. Частину боргів інколи списують за рішенням кредитної організації.

Що таке реструктуризація боргу за кредитом і як її отримати?

Що таке реструктуризація боргу для фізичних осіб?

Будь-який клієнт, який отримав кредит у фінкомпанії, може звернутися з проханням змінити терміни і суми виплат у зв’язку з матеріальним становищем. Реструктуризація боргу – це чудовий вихід зі скрутного становища, який дозволить повністю погасити кредит без штрафів й прострочення. Якщо ви користуєтеся послугами мікрофінансових організацій (МФО), швидше за все вам запропонують оформити пролонгацію, яка також допоможе уникнути прострочення та підвищених відсотків по кредиту.

Коли необхідна реструктуризація? Найчастіше цією послугою користуються позичальники, що зазнають тимчасових труднощів з фінансами.

Наприклад:

  • Співробітники, що потрапили під скорочення штату або закриття компанії;
  • Наймані працівники, яким роботодавець знизив оплату;
  • Клієнти, що оформили займ в іноземній валюті перед раптовою девальвацією національної валюти.

Що таке реструктуризація боргу і як вона відбувається?

У більшості випадків реструктуризацію використовують фізичні особи. Для них розроблено кілька варіантів:

  1. Зменшення суми щомісячного платежу і продовження терміну кредитування.
  2. Оформлення кредитних канікул. Якийсь період, наприклад, 6 місяців, позичальникові не потрібно буде погашати кредит, але після закінчення «канікул» зобов’язання відновляться. Цей проміжок часу використайте, щоб вирішити фінансові труднощі та знайти способи погашення кредиту.
  3. Рефінансування. Деякі аналітики вважають таке рішення найбільш зручним для позичальника. Клієнт оформляє позику в будь-якій фінансовій установі і цими грошима гасить борг. Спосіб має свої недоліки, але дозволяє уникнути штрафу, прострочення і зниження кредитного рейтингу.

Як отримати реструктуризацію? Реструктуризація боргу – це зручне рішення, яким користуються фізичні та юридичні особи.

Що таке реструктуризація боргу за кредитом і як її отримати?

Спочатку слід дізнатися, чи пропонує кредитна установа такий продукт. Якщо так, то на яких умовах його буде оформлено.

Корисні поради щодо оформлення:

  • Перш ніж укласти новий договір, скрупульозно вивчіть, що означає реструктуризація боргів в розумінні вашої фінансової організації. У деяких банках умови вкрай невигідні.
  • Обов’язково вивчіть частину договору, де вказана відповідальність сторін. Тут може фігурувати пункт, згідно з яким кредитна компанія має право застосувати штрафні санкції стосовно до заборгованості клієнта.
  • Якщо є час для погашення боргів, завітайте до кількох кредитних установ й уточніть, чи можна тут оформити займ з метою погашення боргів в іншому банку. Інколи це буває вигідніше, ніж використовувати реструктуризацію.

Якщо ви оформляли кредит онлайн, то більшість МФО пропонує пролонгацію тим позичальникам, які не встигають погасити кредит вчасно. Компанія SOS CREDIT пропонує оформити пролонгацію на термін 7,15 або 30 днів та уникнути підвищених відсотків і штрафів.

Розібравшись, що таке реструктуризація боргу, будь-який позичальник зможе оформити її на зручних і вигідних умовах.

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту згідно вимог Національного банку України та інших законодавчих актів України.

Додаток 1

Гіперпосилання на істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту.

Додаток 2

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

У разі користування фінансовою послугою Товариства з обмеженою відповідальністю «СОС КРЕДИТ» (далі-Товариство), попереджаємо про можливі наступні наслідки для споживача:

•те, що порушення виконання зобов’язання щодо повернення Кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/кредиту надалі;

•те, що фінансовій установі забороняється вимагати від споживача придбання будь- яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання споживчого кредиту;

•те, що для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання Кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні різновиди споживчих кредитів та фінансових установ;

•те, що фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі споживачами договорів Кредиту тільки за згодою сторін;

•можливість споживача відмовитися від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації;

•те, що можливі витрати на сплату споживачем платежів за користування Кредиту залежать від обраного споживачем способу сплати;

• те, що ініціювання споживачем продовження (лонгації, пролонгації) строку погашення споживчого кредиту (строку виконання грошового зобов’язання)/строку кредитування/строку дії договору про споживчий кредит здійснюється зі зміною умов попередньо укладеного договору.
Нарахування процентів відбувається за договором у декілька періодів, строк та умови яких визначені в договорі (періоди можуть додаватись та /або змінювати при укладанні додаткових угод до договору). Акційні умови (проценти та комісії від 0,01%)за даними періодами діють за кожен день до останнього дня до 23 години 55 хвилин користування кожного періоду, що визначений умовами договору. У разі якщо споживач не виконає оплати процентів та/або комісій за визначений в останній день останнього періоду визначеного в договорі до 23 години 55 хвилин включно Товариство нараховує проценти та/або комісії за кожен день за попередній та/або цей період за базовими умовами (1%) та споживач повинен буде сплатити проценти та/або комісії за кожен день за базовими умовами договору, також наступний період буде нараховуватись за базовими умовами, що визначена в договорі. Якщо
споживач погасить проценти та комісії за перший діючий період договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду та не погасить тіло з процентами в останній день даного періоду Товариство має право нараховувати споживачу наступний період за акційною процентною ставкою але з урахування положень визначених вище. Якщо споживач оформить пролонгацію у діючому періоді Договору до кінця третього дня до закінчення даного періоду залишок нарахованих Акційних умов (процентів та комісій Договору за кожен день перейде на наступний період за Акційними умовами, але з урахування положень визначених вище.

У допущення споживачем невиконання або неналежного виконання зобов’язань згідно договору, можливі наступні наслідки для споживача: зміна кредитної історії споживача, прострочення виконання грошового зобов’язання, взаємодія кредитодавця з позичальником в межах укладеного договору Кредиту, відступлення права грошової вимоги за договором на користь третіх осіб та інші наслідки, що можуть виникнути відповідно до чинного законодавства України та укладеного договору. У разі невиконання/прострочення виконання споживачем грошового зобов’язання за договором Кредиту, позичальнику на простроченому суму Кредиту за кожен день прострочення нараховуються проценти у розмірі, визначеному Сторонами в Договорі. У випадку невиконання позичальником умов для застосування акційної процентної ставки, користування позикою для нього стає доступним виключно на стандартних умовах — за базовою процентною ставкою. У випадку прострочення споживачем повернення Кредиту, споживач на вимогу кредитодавця зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми. Також кредитодавець має право нарахувати штраф в розмірі 50% від тіла Кредиту але не більше ніж половина суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати на дату укладення Договору) або в розмірі 200% від тіла Кредиту але не більше подвійної суми, одержаної споживачем за договором (для договорів загальний розмір кредиту за яким не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати), нарахування штрафу є правом, а не обов’язком кредитодавця. ТОВ «СОС КРЕДИТ», як кредитодавець, має право звернутися до суду з позовом до споживача з метою примусового стягнення заборгованості.

2066 переглядів
Поделиться в Facebook

Схожі статті:

Отримати кредит